acidplayer

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

O acidplayer

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Miejscowość:
  Wrocław
 1. Pytanie

  z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że to nie będzie prosty quest czyli nie wystarczy takie odczytanie zmiennych: ?
 2. Pytanie

  EDIT: W dokumentacji Dotpay znalazłem, że za numer zamówienia odpowiada zmienna operation_number, a za kwotę - operation_amount. Czy w takim razie wystarczy, że w kodzie wyżej wstawię te zmienne (odczytam je jakoś z tablicy $_POST)?
 3. Sprawa z grubsza wygląda tak: jest strona sprzedażowa produktu X, do płacenia wpięty jest tam Dotpay. Chcemy zintegrować to z systemem partnerskim. Aby to zrobić, na stronie widocznej po zakupie wkleja się kod śledzący. W tym kodzie należy przekazać dwie rzeczy: unikalny numer zamówienia (unique order id) oraz wartość zamówienia (order value). Jest to druga i trzecia linijka w kodzie poniżej: <script type='text/javascript'> var _ord_uid = '123-123'; // uniue order id - please integrate var _ord_val = '123.20'; // order value - please integrate if (! window.pp_sids) { pp_sids = []; } Pytanie brzmi - gdzie znajdziemy te zmienne, które należy tutaj wstawić? Jako laik w temacie nawet do końca nie wiem, jak cały ten proces się odbywa (czy te wartości generowane są przez Dotpay, czy jakoś inaczej...).
 4. @Muraszczyk a co właściwie powiedziałeś w aip, jak zapytali o typ działalności i o jakieś dalsze szczegóły? pamiętam, że mi za pierwszym razem trochę marudzili, że skoro różne strony o całkiem różnych tematykach, to na każdą powinna być założona oddzielna działalność
 5. @Muraszczyk a jak mniej więcej wygląda kwestia kosztów, jakie ponosisz? domyślam się, że trudno to podliczyć, bo np. niektóre programy kupuje się raz i potem już się z nich korzysta cały czas. ale tak na przykładzie poprzedniego miecha, jak to pi razy oko wyglądało? Byłoby też cool, gdybyś dla większej przejrzystości w podsumowaniach zaznaczał dodatkowo, ile w sumie zarobiłeś w bieżącym miesiącu (czy tam w bieżącym okresie rozliczeniowym - nie wiem, jak do tego podchodzisz). Oczywiście, jeśli Ci się chce - w końcu to Twój dziennik
 6. Poszukuję strony/programu, gdzie można wrzucać swoje własne produkty (ebooki, ewentualnie pliki video), tak żeby potem inne osoby mogły je promować. Najlepiej, aby można było samemu ustalać wysokość prowizji dla partnerów. Do tej pory korzystałem z serwisu interkursy.pl, jednak ostatnio sporo rzeczy tam nie działa i ciężko o jakikolwiek kontakt z supportem. Czy znacie coś podobnego do Interkursów?
 7. Witam, jestem początkujący w temacie. Mam produkt, który chciałbym sprzedawać - ebook (w języku polskim). Chcę go wrzucić na portal interkursy.pl. To odpowiednie miejsce, czy powinienem zainteresować się innymi? Dodatkowo mam stronę internetową, na której dodałem inne podobne produkty (nie swoje) w ramach różnych programów partnerskich. Do tego LP i darmowe materiały, które wysyłam w zamian za zostawienie e-mail (całość ma się opierać na budowaniu listy adresowej). Interesuje mnie ściąganie polskiego ruchu na lp, jest to branża relacji damsko-męskich. Jakie metody pozyskiwania ruchu polecilibyście w tym przypadku? Z płatnych reklam chcę uderzyć w fb ads, ale interesowałyby mnie też jakieś rozwiązania alternatywne, np. spamowanie na portalach randkowych (masowe wysyłanie wiadomości), bo to moja grupa docelowa. Czy moglibyście polecić, czym powinienem się zainteresować, żeby wysyłać takie wiadomości (są jakieś skrypty/programy, czy raczej sam muszę sobie coś takiego napisać)? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.