AgoraPerformance

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

O AgoraPerformance

 • Tytuł
  Poziom 1
 1. Dyskusja

  @wrzochal11 napisz proszę na karpac@agora.pl po więcej szczegółów.
 2. Dyskusja

  W panelu na live. Jeśli chodzi o naliczenia kwotowe w panelu to po rozliczeniu z reklamodawcą (najczęściej 30 dni).
 3. Dyskusja

  Kinguin oszczędzaj na każdej grze. CPS - sprzedaż gry lub kodu do gry na serwisie kinguin.net CPS - 4,5% od sprzedaży Zarejestruj się aby promować w AgoraPerformance!
 4. Dyskusja

  Otwieramy PRE-LAUNCH do Portmonetki! Co to oznacza? Pierwsze 250 osób której zarejestruję się w promocji do dnia 16.06.17 otrzymają voucher do Douglasa na kwotę 50 PLN! (tak, za nic! ) 15 osób, które będzie zainteresowana konkursem foto może wygrać voucher do sklepu Gino Rossi na kwotę 250 PLN !!! Po głównym starcie (po 16.06) Portmonetki, dodawane będą kolejne promocje i okazje dla osób zarejestrowanych!
 5. Dyskusja

  REJESTRACJA W AGORA PERFORMANCE Odbierz bezpłatne próbne soczewki kontaktowe! Chcemy, aby Twoje pierwsze doświadczenie z soczewkami było wspaniałe. Dlatego proponujemy Ci bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®. Wszystko co trzeba zrobić, aby otrzymać bezpłatne próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®, to zarejestrować się na stronie Klienta, następnie odebrać e-maila z voucherem i wydrukować go. Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie.
 6. Dyskusja

  @autentyk Spróbuj sił u Nas! http://agoraperformance.pl
 7. Dyskusja

  REJESTRACJA W AGORA PERFORMANCE Uwaga! Ostatni tydzień promocji programu mBank - Bilet na Bank! Oferta nie tylko do "wydawania" ale i dla siebie samego! Do zgarnięcia bilety do kina Helios lub karta podarunkowa do Rossmanna. Aby zacząć promować kampanię mBank i inne oferty zarejestruj się u Nas! Aby założyć konto mBank i otrzymać premię - kliknij w banner promocyjny:
 8. Dyskusja

  KOŃCÓWKA AKCJI Z MBANK! Akcja cieszy się ogromną popularnością wśród wydawców - dlatego zapraszamy jeszcze niezdecydowanych. :) WYNAGRODZENIE model CPS Na wynagrodzenie wydawcy składa się: stawka podstawowa za podpisanie umowy o konto, jak i dodatkowe wynagrodzenie za aktywność oraz dodatkowe wynagrodzenie za zrealizowanie progu 30% aktywnych rachunków. Definicja aktywności: na otwartym rachunku zostanie zrealizowane co najmniej 5 transakcji w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczamy przelewów wewnętrznych). Weryfikacja spełnienia warunku będzie prowadzona raz w miesiącu, przez okres w ciągu 3 miesięcy. Rachunki powinny być aktywne w dniu generowania raportu. Informacje o zliczonych zdarzeniach mogą być dostępne w panelu z opóźnieniem do godziny. CPS 50,00 zł Nie masz jeszcze konta w Naszym Programie? Kliknij w banner poniżej aby dołączyć:
 9. Co to jest AgoraPerformance? Kto z nami może współpracować? Na ten moment tworzymy kampanie z ogromną liczbą reklamodawców. Są to między innymi firmy z kategorii: finanse, odzież, sklepy (tj. Castorama, Leroy Merlin), jedzenie (pizzaportal.pl) i wiele więcej. Szczegóły każdej z ofert znajdziesz tutaj: BLOGJeśli masz jakieś pytania bądź problemy, napisz na mojego maila:karpac@agora.pl , a ja pomogę Ci w każdej kwestii. Nawet tej promocyjnej. Jeśli chcesz do Nas dołączyć to zapraszam do rejestracji:Zarejestruj się do 24.04 i otrzymaj Bonus !