Blog Ziemnego

 • wpisów
  7
 • komentarzy
  25
 • wyświetleń
  11244

Q&A o zarabianiu przez internet

blog-0383668001429106451.jpgInternet jest bardzo dużą, globalną wioską. Dzięki niemu możemy zgłębiać tajemnice świata, ale co sprytniejsi potrafią wykorzystać go do zarabiania pieniędzy. Dla wielu osób zarabianie w sieci jest nadal czarną magią. Na niektóre pytania nie potrafiliście znaleźć odpowiedzi. Dlatego zrobiliśmy to za Was. Zebraliśmy wasze pytania, a o odpowiedź poprosiliśmy ekspertów.

Pytanie: Czy zarabianie przez internet jest w ogóle możliwe?

Oczywiście że tak. Internet daje nam teraz bardzo wiele możliwości, a w tym i zyskanie dzięki niemu pracy. Tak samo jak w przypadku pracy stacjonarnej, praca przez internet wymaga realizowania określonych zadań, za które otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie. W przypadku PPA to inni wykonują je za nas, ale już mniejsza o to :troll:

Pytanie: Czym się różni zarabianie przez internet od pracy freelancera, np. grafika, który komunikuje się z klientami przez internet?

Podstawową różnicą jest to, że to my sami zlecamy sobie pracę do wykonania. Poza tym nasza praca nie jest uzależniona od projektów innych osób. Nie mamy też ściśle określonego terminu do zrealizowania danego zadania. Na prace w internecie poświęcamy tyle czasu, ile możemy, a nie ile wymaga od nas projekt (w moim przypadku często jest to 10 minut dziennie, bo jestem leniwy - Z.)

Pytanie: Ile można zarobić przez internet?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wysokość zarobków jest adekwatna do wysiłku, jaki włożyliśmy w pracę. Szacuje się jednak, że zarabiając na promowaniu produktów i poświęcając temu około 10 godzin dziennie jesteśmy w stanie zarobić bez problemu tzw. "średnią krajową". Im więcej czasu będziemy pracować, tym wyższe będą nasze zarobki. Oczywiście nie bez znaczenia jest też ilość produktów, na których zarabiamy. Na początek jednak warto zacząć od jednego źródła zarobku, aby wdrożyć się w specyfikę tej branży.

aeQLJPT.png

Pytanie: Czy zarabianie przez internet jest legalne?

Jak najbardziej. W przypadku programów partnerskich działanie oparte jest na marketingu internetowym, a jak dobrze nam wiadomo, tym zajmują się nawet agencje interaktywne. Za uzyskane przychody możemy otrzymać umowę i rozliczyć się, tak jak nakazuje nam polskie prawo.

Pytanie: Czy zarabianie przez internet to spamowanie?

Nie, chociaż niestety z tym kojarzy się części osób. Spam, który zapycha nasze skrzynki pocztowe sprawił, że wszelkie inne meile zawierające treści marketingowe uważane są za spam, jednak e-mail marketing to sztuka wymagająca specjalistycznej wiedzy.

Pytanie: Jak odróżnić program partnerski od piramidy finansowej?

Po pierwsze piramida finansowa jest nielegalnym źródłem zarobku, natomiast programy partnerskie są całkowicie legalne. Polegają one na podzieleniu się zysku z osobą, dzięki której dana firma zyskała nowych klientów. Zarabianie w ten sposób oczywiście jest zależne od tego, ile osób uda nam się zarekomendować do danego programu. Nie ma jednak w tym przypadku konieczności wpłacania pieniędzy, aby do programu przystąpić.

piramida-finansowa.jpg

Pytanie: Jakie są formy zarabiania przez internet?

Form zarabiania przez internet jest naprawdę wiele. Najpopularniejszą u nas na forum jest blokowanie plików i treści - PPA (lub w bardziej światowej wersji - PPD). Kolejna forma to programy partnerskie. Inną formą zarobku są blogi, a także filmiki na youtubie... Możemy również działać w zakresie e-mail marketingu. Możliwości jest naprawdę wiele - wystarczy tylko się rozejrzeć.

Pytanie: Gdzie mogę szukać pomocy odnośnie zarabiania przez internet? Czy są organizowane jakieś szkolenia?

Nie ma jeszcze organizowanych profesjonalnych szkoleń, ale w internecie dostępne są poradniki w formie e-booków tworzone przez osoby, które uznaje się za specjalistów w tej dziedzinie. Oczywiście informacji dotyczących zarabiania przez internet powinniśmy szukać w internecie, np. na specjalistycznych forach, jak make-cash.pl lub też blogach.

Od siebie mogę polecić swój poradnik zarabiania na promocji produktów za pomocą sieci społecznościowych, który pokrywa uczy od podstaw czym jest marketing internetowy, jak się za niego zabrać i czego oczekiwać: http://make-cash.pl/poradnik-clickbank-social-shark-nowy-rok-to-czas-na-zmiany-t9652/- Z.

11045336_807503549298483_336444133167642722_n.jpg?oh=8991706568a82fa78dee5cf5564694d0&oe=559F6B64&__gda__=1440351487_7aabf9dce3154e8b9ccee3dc14a60b063 komentarze


Rekomendowane komentarze

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wysokość zarobków jest adekwatna do wysiłku, jaki włożyliśmy w pracę

 

 

Dokładnie, ile od siebie dajesz tyle do ciebie wraca. 

 

. Szacuje się jednak, że zarabiając na promowaniu produktów i poświęcając temu około 10 godzin dziennie jesteśmy w stanie zarobić bez problemu tzw. "średnią krajową".

 

Według mnnie 10 godzin to i tak jest za duzo jesli ma sie wszystko ulozone do A do Z :) i Odpowiednie programy ;) 

 

Im więcej czasu będziemy pracować, tym wyższe będą nasze zarobki.

 

 

Zgadzam się :) Ale czas dla siebie tez trzeba miec ;) 

 

Oczywiście nie bez znaczenia jest też ilość produktów, na których zarabiamy. Na początek jednak warto zacząć od jednego źródła zarobku, aby wdrożyć się w specyfikę tej branży.

 

 

Nie wiem jak wy ale zdjecie ktore dodalem i zarobilem na AdSense 12 tyś które przedstawia ziemny w w/w artykule to efekt reinwestycji i pracowania. Według mnie np. Jesli zarabiasz na PPA czy AdSense część kasy powinneś inwestowac w nowe projekty, pomysły i poszerzać swoje horyzonty ;) 

 

Dobry artykuł :) 

 • Super 1

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

@PanPatryk, inwestycja i reinwestycja to klucz do sukcesu, z tym się zgodzę bezgranicznie. Swego czasu mnóstwo pieniędzy zmarnowałem na głupoty i znalazłem się w sytuacji, gdzie nie miałem kasy, by zainwestować w coś lukratywnego, dlatego ostrzegam przed tym wszystkich i polecam mądrze wydawać pieniądze. 

 • Super 2

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj