Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  10500
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  201

Ciamciaj wygrał w dniu 14 Maj

Ciamciaj zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

6231 Bóg zarabiania

O Ciamciaj

 • Tytuł
  Administrator

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  CPA, MB.

Ostatnie wizyty

39389 wyświetleń profilu
 1. Procenty za obrażania i za trashing tematu rozdane. Mam nadzieję, że nie zobaczę tutaj więcej postów w tym stylu. Jak ktoś ma konkretne pytania o poradnik to oczywiście śmiało może je zadawać autorowi - nie to jest problemem Miłego dnia!
 2. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 3. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 4. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 5. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 6. Czekam na PW na informacje jak @trenbolone wie co jest w poradniku bo jest to ewidentny trashing tematu jeżeli nie ma pojęcia co jest w środku, a wypowiada się z pewnością większą niż osoby które już go przeczytały.
 7. @Martinuss Tak, na dzieciach, filmikach z zabawkami, bajkami itp. Puszczają to małym dzieciom które potem chcą reklamowane tam zabawki, a nie potrafią przełączać reklam i klikają co popadnie. Często oglądają na tabletach bez adblock itp. Reklamodawcy tam dobrze bija się stawkami.
 8. @Maximilion Ty tak na serio? W polsce zarobki na filmach są od 30gr za tysiąc do 12zł. Zalezy jakie masz filmy. Więc to co Ci on podał nie daje Ci praktycznie wgl informacji. Jakby powiedział jaka dziedzina, ile ma mobile i wtedy dał zarobki za ilość wyświetleń to co innego.
 9. Dbamy o oferty na aktualnej wersji serwisu i myślimy o tym co będzie dalej. Działamy w materii dostarczenia dużo lepszych możliwości. Dużo już do tego nie zostało. Terminów nie podamy, już Was z tym kiedyś zawiedliśmy. Starych użytkowników na pewno zaprosimy na testy nowych narzędzi. P.S Posty o innych serwisach nie zostały usunięte, trafiły do działu o tych serwisach. Miłego dnia!
 10. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 11. Powie CI żebyś zrobiła z innymi to samo co on Tobie. Poda też pewnie wskazówki jak Ciebie na to naciągnął. M2M to dobry program - działaj w nim sama, bez zakładania na jego konto M2M kont. Możesz sama na swoim koncie założyć te 6 kont i od razu zarobić.
 12. Dyskusja

  Wybrałes branże w której dokładnie chcesz działac?
 13. Mamy tutaj użytkownika @matuss2 Edit: Po otrzymaniu dowodów zbanowany.
 14. HIT

  @somekind Przyjmujemy, nie odpisywałem w weekend na nie, dziś się tym zajmę na spokojnie
 15. Filmy Ci się nie wybiją, filmy nie będą się zagranicznym widzom w proponowanych pokazywać.