Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  9973
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  163

Ciamciaj wygrał w dniu 14 Styczeń

Ciamciaj zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

5799 Bóg zarabiania

O Ciamciaj

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  CPA, MB.

Ostatnie wizyty

28946 wyświetleń profilu
 1. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. Tak, chodziło mi o tę serie.
 3. Przeczytaj serie 17 poradników Ziemnego na temat tworzenia własnej kampanii.
 4. Są normalnie, czyli z prowizja, a jak status Paid nie pojawił się w 24h to bez prowizji. O kurs dopytam.
 5. @CheeseCakePL Kody zniżkowe są dostępne w opcji samego hostingu, tutaj już cena jest obniżona -
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 9. Jak Ty to oceniłeś? Jestem ciekaw czego się jeszcze dowiem i kogo obrazisz jeszcze.
 10. No to powodzenia młody
 11. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 12. pl czy swiat? z odnowieniem czy bez? z ukryciem czy bez?
 13. @Kicaii Zostaną włączone 21ego jak zawsze