Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  10619
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  203

Ciamciaj wygrał w dniu 18 Lipiec

Ciamciaj zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

6300 Bóg zarabiania

O Ciamciaj

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  CPA, MB.

Ostatnie wizyty

41755 wyświetleń profilu
 1. @h4d3s jakiego rodzaju oferty maja? Szukam czegoś pod non incenty
 2. @pawelxx99l Żadna ankieta nie jest w 100% wiarygodna. Mamy trumpa nie hillary jako prezydenta w USA. Nie ma możliwości na 100% retencji. W dodatku jak to są firmy to dochodzi papierologia, opoznienia, faktoring itp. I znajdź tak w miesiąc 10k firm. Ale jak masz kolego taki biznes to albo anioł biznesu albo swoje środki na agencje medialną i zrobią Ci mega pieniadz. Czemu mowisz ze adwords drogie jak to taki dobry produkt, takie wyniki? Powodzenia, ale nie mydl ludziom oczu, normalne dane by wystarczyły.
 3. Kłamią jak się ich używa w ten sposób. Podaj mi próbkę 10 tysięcy osób które za drugim razem zachowają się identycznie i to w dodatku jak chodzi o wydanie pieniędzy - nie ma takich produktów. Możesz mieć w nastepnym okresie rozliczeniowym nawet i 11k ludzi, ale związane jest to ze wzrostem a nie 100% retencją. Typu zostanie 7k osób a 4k dojdzie nowych.
 4. @pawelxx99l Ja nie mówię, że Twój plan jest w 100% zły, ale nie podoba mi się wrzucanie ściemy z wyliczeniami gdzie masz 100% retencji co do dnia i nikt nie opóźnia przedłużenia itp. Takie biznesy w praktyce nie istnieją, powinieneś zastosować tam jakiś obniżający przelicznik.
 5. Wyliczenia bardzo z kosmosu zeby pokazac wysoką kwotę. Kto przyjmuje retencję na poziomie 100%?
 6. @MarcusGarvey Spokojnie, nie jest tak źle jak mówisz
 7. @Qu3baa Zgadzamy się, że ostatnie dwa dni są słabsze. Sprawdzamy wszystkie opcje, optymalizujemy oferty. Z menagerami ofert kontakt niestety w weekend nie jest mozliwy. O rozwoju poinformujemy Was w temacie.
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Każda strona na czyms musi zarobic. Najmniej stracisz na giełdach. Ja polecam Bitstamp. Jak chcesz kantor to przeczytaj, ale IMO jest drozej - http://blog.kurencja.com/najlepsze-kantory-bitcoin/
 10. Nowe kody LSA7ORN9S2II4ELCUH72BY6ZJ7VXPA2VI2COGN56
 11. @Carramba może jesteś zainteresowany? Chyba Twoje klimaty.
 12. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Dzieki za dobre słowo Któreś kody powinny jeszcze działać EDQ6B70ZYVH5NZYCT00LD0IW00HLY22KY0XKPL1L
 15. Pytanie

  @konrad0005 Można to zasłonić czymś, usunąć raczej się nie da. Nazwa tematu jako Witam! jest całkowicie niepoprawna.