Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  10311
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  186

Ciamciaj wygrał w dniu 27 Marzec

Ciamciaj zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

6077 Bóg zarabiania

O Ciamciaj

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  CPA, MB.

Ostatnie wizyty

33463 wyświetleń profilu
 1. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 2. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. @don_pedros sprawdzasz na swoim koncie/na incognito/inne profile z innymi preferencjami?
 5. Dyskusja

  @dev ale zrozumiałeś argument opłacalności? Powiedz mi co trzeba myśleć zeby robic kampanie dla firmy EA a potem dawac stronę z ich fake download NAUMYŚLNIE. Nie neguje tego że jest nierozgarnięty/głupi. Neguje to ze zrobił to naumyślnie. Mamy tutaj pro ytberów?
 6. Dyskusja

  Przeczytaj mój post na temat kasy, jemu się to po prostu wgl nie opłacało, po co miałby to robić? Chyba tylko dla rozgłosu właśnie. Dlatego staram się logicznie do tego podejść, a nie bez sensu wysnuwać czy wiedział czy nie....na pewno mu się to nie opłacało. Myślę, że zbiłem argumenty dev jakoby to dla kasy miał zrobić.
 7. Dyskusja

  Najpierw mowisz o faktach, potem o argumentach...to nie jest to samo. Są zarówno i fakty go broniące w tym temacie (jak np. informacja od jego widzów ze strona wyglądała inaczej, jego przeprosiny i zapowiedź aktywnego działania) jak i argumenty czyli merytoryczne wypowiedzi osób broniących roja.
 8. Dyskusja

  Możesz zarejestrować się na Whitepress lub Influ.pl i zobaczyć od ilu ludzie rozpoczynają kampanie.
 9. Dyskusja

  Człowieku, czy Ty masz kontakt z rzeczywistością lub wiedzę na temat tego ile zarabiają ytuberzy na afiliacjach i na lokowaniu produktów? Ty mu rozumiem już do kieszeni zajrzałeś? Ile miesiecznie zarabia i z czego? Zrobił dobrze, dał sprostowanie na FB. Jakby zostawił film to nie każdy przeczytałby opis. 50k wyświetleń, tak jak pisze Yosu, paredziesiat pobran to ile, 200-600zł? Serio gość który robi kampanie dla SNICKERS, podkłada głos do gier EA będzie się schylał po tyle i oszukiwał ludzi? Zobacz OD ILU zaczynają się kampanie z dużymi YTberami, potem wyciagnij wnioski:
 10. Zdjęcie mogło wybić się pod dany hashtag albo użyłeś takie tagi które są na celowniku botów
 11. Dyskusja

  @Maximilion Znasz wgl rynek YT? Uważasz ze sponsorowane filmy (bo tym byłby tutaj MB) jest mało popularne? Człowieku, wejdź na YT.
 12. Dyskusja

  Jak widać myśli inaczej. Link zmieniony na youtube bo w materiale wykop tylko o film chodziło. Temat jest rojo, nie o polskim hostingu... Chodziło o to co robili, zapoznaj się dokładnie z tematami. Tam właściciele sami tworzyli fake profile na YT, sami na tym zarabiali, a zgłoszenia mieli gdzieś. Pomijam już 90kg zioła.... Można prowadzić sms premium i nie mieć "rajdów" co widać po serwisach które działają parę lat. Dlaczego money king tak krótko podziałał a inni dalej prowadzą serwisy? To tak jakby zrównać wszystkich ludzi w więzeniu, bo przecież siedzą.
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Nie zgodzę się, typowy shoutout może nie działa, ale zrobiony w dobry kreatywny sposób działa. No i kwestia czy za niego płacimy czy wzajemna wymiana kiedy jeszcze rozwijamy konto.
 15. @vajper Jak dla mnie shoutout to nie metoda na zarobek, a jako metoda promowania wzajemnie kont. To działa całkiem dobrze jak dogadasz się na fajną metodę promocji (że ktoś osiągnie duży engagement rate).