Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  10611
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  203

Ciamciaj wygrał w dniu 18 Lipiec

Ciamciaj zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

6294 Bóg zarabiania

O Ciamciaj

 • Tytuł
  Administrator

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  CPA, MB.

Ostatnie wizyty

41685 wyświetleń profilu
 1. Nowe kody LSA7ORN9S2II4ELCUH72BY6ZJ7VXPA2VI2COGN56
 2. @Carramba może jesteś zainteresowany? Chyba Twoje klimaty.
 3. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 4. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Dzieki za dobre słowo Któreś kody powinny jeszcze działać EDQ6B70ZYVH5NZYCT00LD0IW00HLY22KY0XKPL1L
 6. Pytanie

  @konrad0005 Można to zasłonić czymś, usunąć raczej się nie da. Nazwa tematu jako Witam! jest całkowicie niepoprawna.
 7. @makingmoneyomg Nie chcę Cię obrazić, ale jakoś najwięcej mają do powiedzenia o tym ludzie, którzy nie wiedza jak to działa od podszewki. Nie zawsze możemy wypłacić do przodu ze względu na możliwe fraudy. Postaraj się przemyśleć to jeszcze raz, tak z każdego możliwego punktu, jak dalej będziesz miał wątpliwości to z chęcią je rozwieje. O działaniu sieci w wielu punktach się mylisz. P.S Astrocash nie ma problemów z płynnością. makingmoneyomg nie jest pracownikiem astrocash i nie jest w żaden sposób upoważniony do wypowiadania się w imieniu Astrocash.org
 8. @NCMS To co napisał makingmoney nie jest prawda. Wypłacamy użytkownikom od ponad 4 lat, wiele firm w tym czasie się zwinęło lub mieli problemy z sieciami, stali się nie wypłacalni - my nie. Nigdy nie było sytuacji , że ktoś od nas wgl nie dostał wypłaty wiec myślę ze to wystarczająco mówi o płynności.
 9. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. HIT

  No dobra, wpadnę
 12. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 13. @Creedson Wymagany jest zakup tego narzędzia na rok, a na to nie zdecydujemy się przed dłuższymi testami. Patowa sytuacja.
 14. Czyli teraz piramidy sa maskowane kryptowalutami? Nie podoba mi się to. Po co tam te matryce itp?