coffee

Użytkownik
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Początkujący

O coffee

 • Tytuł
  Poziom 3

Ostatnie wizyty

1316 wyświetleń profilu
 1. Po prostu najpierw wyłącz timer a potem wyświetl wiadomość. Messagebox blokuje wątek, a okienka wyskakują z kolejnych zdarzeń tick.
 2. Do ciała metody zdarzenia tick obiektu timer. Polecam jednak zaznajomić się z podstawami programowania, bo takie błądzenie po omacku to tylko strata Twojego czasu.
 3. If ProgressBar1.Value = 100 Then MessageBox.Show("tekst", "nazwaokienka", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information) Timer1.Stop() End If
 4. Download

  To samo, tylko z + zamiast kropek. Dzięki temu można wygenerować o wiele więcej adresów, no i wystarczy zamienić adres na własny. O wiele szybsze i nie trzeba ściągać nadmiarowego softu. https://pastebin.com/raw/g6WsNCGT
 5. Chcę wymienić (skąd i ile): Paypal 100zł Chcę wymienić na (dokąd i ile): Bank ING Kontakt: pw
 6. Jest to kamcms Mam sporo różnych szablonów tego cms i każdy kolejny rozpoznaje na kilometr
 7. Google tłumacz powinien poradzić sobie z rozszyfrowaniem nazw dokumentów, które musisz przesłać.
 8. Poradnik

  Zrobione
 9. "replace" w notepad++. Możesz nagrać sobie makro, które zrobi to automatycznie.
 10. 3,5 mln i ani grosza wiecej.
 11. 15$ sztuka, to wychodzi jakies 9mln $ za całą listę. Interesuje mnie tylko jakaś połowa, ale max moge dac 4 mln. Stoi?
 12. Pytanie

  Niepotrzebnie się meczyłeś. Są boty (darmowe), które masowo wrzucają pliki na chomikuj.
 13. Witam, często zdarza mi się przeglądać MC w telefonie, jednak jest to dość uciążliwe. Postaram się przejść do konkretów: Czy komuś w ogóle służą te powiadomienia o nowo zarejestrowanych użytkownikach, czy zaczęciu obserowaniu tematu? Przez takie moim zdaniem niepotrzebne dodatki na całym ekranie telefonu widzę tylko 1 temat (1 i to podwójnie). Oczywiście jest to widok kompaktowy. Wydaje mi się, że lepiej byłoby wyświetlać zaktualizowany temat tylko raz, zamiast robić to przy każdej nowej odpowiedzi. W tym przypadku zamiast widzieć 4 różne tematy widzę 2 razy mniej. A oto propozycje jak mogłoby to wyglądać:
 14. Pytanie

  Odezwij sie na pw