Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Kur*a... tylko dla ludzi?! WTF? Co ja powiem mojemu Staszkowi Chomikowi? #TOPIC To co mówi poprzednik, nie jest to do końca legalna taktyka, wiedzieć trzeba jak dokonać jej musisz.
 3. Pytanie

  no właśnie chodzi typowo o PC, bo to ma być do spamowania na grupach.
 4. Pytanie

  Wiem że na androidzie w nakładce miui 8 jest opcja klonowania aplikacji. Możesz sklonować Apke fb i w każdej z nich być na innym koncie jednocześnie. Co do pc nie wypowiem się. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 5. @Ciamciaj jako że jesteś tu autorytetem , a sam korzystałes już z mojej wiedzy akurat ma innej platformi zarobkowej, chciałbym żebyś zrecenzowal temat, jak wyrazisz zgodę prześle materiały
 6. z tego co pamiętam to można maksymalnie dodać post na 10-12 grupach na 24h potem jest weryfikacja Ja sobie rozłożyłem po 10 sztuk dziennie, stworzyłem post na 50 grupach i podbijac post można już automatem.
 7. Siemanko, macie jakiś patent na otwarcie 2 kont facebook jednocześnie, tak aby fb nie zesrał się o weryfikację?
 8. Dziś
 9. Da się, ale to podpada pod cloaking, bo musiałbyś ustawić w htaccess inne przekierowanie dla botów a inne dla ludzi, przez co każdy widziałby inną wersję strony. Ja to czasem wykorzystuję przy zapleczu, wtedy roboty widzą stronę, a ludzie wchodzący ze zwykłej przeglądarki mają wyświetlany błąd ;-)
 10. Pytanie

  Chyba niewielu z czytelników zrozumiało pytanie. Jeśli chodzi metody reklamy produktów z programów partnerskich z Twoim reflinkiem, to możesz reklamować je wszędzie, od bloga, przez YT i forum, a na Facebooku kończąc. Zależy to tylko od Twoich chęci i sił ;-)
 11. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 12. Pytanie

  Dexter jest mega ;-) A chcącym się pośmiać polecam Brooklyn 99, przynajmniej raz w każdym odcinku zdarza się tam scena, która mocno poprawia humor
 13. 1. Nazwa poradnika/niszy: Dochodowa nisza allegro /automat 2. Opis poradnika/niszy: Sprzedajemy w pełni wirtualne przedmioty , cała praca auomatyzujemy specjalnym programem "automater" do niszy dokładamy komplet już gotowych "rzeczy" do sprzedania oraz podajee miejsca gdzie można znaleźć je za darmo. Jeżeli chodzi o czysto "niszowe" sprawy czyli ile różnych rzeczy możemy sprzedać , jest tego nieograniczona liczba. Średnie zarobki to 50-100 zł dziennie , bez nakładu pracy. Dlaczego sprzedaje ? Ponieważ już spory czas to sprzedawane i wystarczy, pora na przerwę. 3. Źródło pozyskania: wlasny 4. Zdjęcia/ dowody: dodam na prośbę , 5. Kontakt: priv 6. Cena: 350 zł 7. Sposób zapłaty: przelew 8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji:
 14. Zostałem oszukany przez użytkownika Ewcia6000. Proszę o pomoc jak odzyskać przesłane pieniądze.
 15. Wczoraj
 16. Wstrzymam się z zamknięciem tematu do czasu wyjaśnienia sprawy, proszę o informację kiedy to nastąpi (najlepiej poprzez opcję "Zgłoś").
 17. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 18. 1. Nazwa przedmiotu: Sprzedam konta facebook oraz konta na gmail. Posiadam również startery UK oraz kilka polskich zarejestrowanych. 2. Opis przedmiotu: Sprzedam ok 500 kont na fb, z grupami, ze zdjęciami, znajomymi wraz z kontami e-mail na gmailu. 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: priv 6. Cena: 1.50 sztuka 7. Sposób zapłaty: przelew, paypal, skrill, SMS
 19. Rozumiem, że Wy nie macie życia prywatnego, dziewczyn, rodziny i przyjaciół i siedzicie 24/7 przy komputerze ale to nie powód żeby spamować gg i temat bo nie odpisuje przez 2 dni, to chyba normalne, że nie siedzę cały czas przy komputerze. Oddam Wam dla świętego spokoju chociaż nie powinienem, bo to nie jest mój obowiązek bo nikogo nie oszukałem, poradniki wysłane, nikt nikogo do kupna nie zmuszał, recenzja jest a próby podjęcia zarobku tymi sposobami nie było więc? Oznaczanie Administracji co ma na celu @CR7? Może bana dostane za to, że z własnej nieprzypuszonej woli nie oddałem jeszcze kasy za to, że Ci się po prostu nie spodobało? Wyślij chociaż dane do płatności bo do tej pory nic nie mam. Szkoda spamować to forum, temat jest do zamknięcia
 20. Albo bardzo słabe treści albo te oferty to totalna kaszana.
 21. @Harry Wow dzięki Stary
 22. @up - możesz coś więcej napisać, jak z wypłatami, jaki język strony wymagany, jak zarobki itp. ?
 23. Polecam: D Fachowiec w wyswietleniach

 24. Jak aktualne, to zapraszam na priv.
 25. Dostałem poradnik do recenzji. Powiem na chwilę obecną tylko tyle, że wygląda on całkiem obiecująco i nie jest to żaden sposób z FB Ads. Nie jest to całkowity blackhat, choć jesteśmy na jego granicy. Dalszą recenzję napiszę, gdy już przetestuję metody, czyli na dniach
 26. Z internetu :-) Sporo jest opinii na temat tej firmy.
 27. UWAGA, puki co nie kupujcie u tego gościa, kupiłem 50szt i żadne z nich nie działa, facet jest na forum a nie odpisuje ani na priv ani na maila.... Jakby sytuacja się zmieniła dam znać, na chwile obecną po prostu ostrzegam zainteresowanych.
 1. Pokaż więcej aktywności