Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Na przyszłość: Ponadto transakcję dla rodziny i znajomych można cofnąć kontaktując się z PP telefonicznie.
 3. Zarabiam na super niszy/sposobie kilkanaście tysięcy miesięcznie, real content. Sprzedam za 200 zł XD Fuck logic.
 4. Radze się wszystkim wstrzymać do recenzji :).
 5. Dziś
 6. Straciłeś kasę tylko przez swoją naiwność, przecież łatwo można znaleźć temat "ocena handlarza" gdzie kilka osób pisało o jego oszustwach. Po drugie, robisz interes z gościem, który ma 16 postów i praktycznie zerową reputację, czego się spodziewasz ? Trzy - chce żebyś mu wysłał kasę jako do przyjaciół i rodziny, dołóż mu 2 złote na prowizję i otrzymaj ochronę kupujących. Nadal nie chce ? to Już powinieneś mieć czerwone światełko w głowie i poczekać aż zgłosi się ktoś inny. A później masa takich tematów, które powstają przez waszą głupotę.
 7. Również poproszę szczegóły na Pw - jestem zainteresowany
 8. Poproszę szczegóły na pw, jestem zainteresowany
 9. @Nortes To była jego ostatnia wiadomość i wizyta, 13 maj.
 10. udało ci sie coś ustalić? Mnie tez przewalił na 50 pln kwota mała ale chyba czuje sie bezkarny
 11. Do wymiany BTC za pieniądze na paypal zgłosił sie do mnie @RadziuBela . Wszystko szło dobrze, do momentu kiedy przesłałem mu pieniądze. Zorientował się ze nie moze odpalic swojego laptopa aby wywiązac sie ze swojej czesci umowy. Twierdzi ze pisze z komórki i nie moze pobrać aplikacji paypal bo "mu nie chodzi" tak samo "nie wczytuje mu sie blockchian na komórce " Dla mnie sprawa jest jasna nie licze raczej na zwrót gotówki chciałbym jedynie uprzedzic resztę i prosic administracje o zbanowanie koleszki. Nigdy nie miałem potrzeby robienia charge back , jest ktoś kto moze mi wytlumaczyc jak odzyskać pieniądze od PP? Właśnie doczytałem ze "dla rodziny i znajomych" nie mozna robich chargeback pewnie dlatego kolega tak nalegał..
 12. @VanKosiara Ilość wyszukiwań W danym kraju/Globalnie
 13. Powie mi ktoś co oznacza kolumna volume w serplabie? Tak bardzo nic nie wiem.
 14. @Ciamciaj oczywiście nic do was nie mam , tak mnie Alior Bank policzył , nie miałem nic na Paypal a zobaczyłem że płatność w dolarach to zapłaciłem karta dolarową przez Paypal , gdybym wiedział że bank tak robi to bym zapłacił zwykłą kartą , Paypal nie zdziera tyle co Alior Bank za przewalutowanie daje screny :
 15. @PiotrT Hej, nie mamy żadnego produktu w cenie 22,75$ ;/ Jesteś pewien ze to u nas? U nas do płatności dostępny jest Paypal i przelew bankowy. Moze Paypal pobrał Ci dodatkowo za płatność kartą? Nie mamy wpływu na to jak Paypal robi przewalutowanie lub jak pobiera pieniadze, my prosimy po prostu o pobranie odpowiedniej kwoty $.
 16. @rajza na moneysite będzie tylko 1 backlink z tego zaplecza, i tyle ?
 17. zapłaciłem kartą dolarową a mi przewalutowało na złotówki i to po jakim pięknym kursie " -22,75 USD Transakcja kartą debetową;obciążenie; Kurs wymiany: 3.4928; Kwota w walucie rozliczeniowej: 79.46 PLN przez Paypal się u was płaci czy bezpośrednio było kartą ? pytam bo zapomniałem jak płaciłem
 18. HIT

  Zawsze kilka dni też będę kupować. Super, że akurat jest promocja! ;-)
 19. Aktualizacja 26.06.2017 W sumie to piszę, aby się pochwalić, że kw wróciły do serpów. Dużo dalej, wiadomo, nie ma żadnego linka w sumie jeszcze zaindexowanego. Jak się poprawią to zaktualizuję obrazek
 20. Pierwsi użytkownicy skorzystali już z promocji, zapraszamy do zakupów!
 21. Zainteresowany, ale wiecej konkretow poprosze, ile czasu dziennie trzeba poswiecic, jaki sposob monetyzacji, o jakiej kwocie inwestycji itd.
 22. @Doom Nie, to po prostu klient
 23. Czekam na recenzję. Jakie epc jesteś w stanie wyciągnąć przy 1k-3k wizyt dziennie? Stronę monetyzujesz przez reklamy display czy jakieś aff oferty?
 24. Nonono, specjalnie konto na forum po to zakladales?
 25. Ile sam zarobiłeś tą metodą? Bo rozumiem że szacunkowe zarobki nie są wzięte z przysłowiowego "sufitu"
 26. Nikt nie zarabia na Amazonie ?? Nie wierzę
 1. Pokaż więcej aktywności