Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. @Duży_Bill, @Martinuss - textbookers.com
 3. Dziś
 4. @WolfStreet Co to za stronka?
 5. Pytanie

  Osobiście zarabiam na mypay.pl, mogę dać ci ss ile zarobiłem przez tydzień, dziennie bez wysiłku jesteś w stanie zarobić średnio 30/40zł. Mój rekord w dzień to 60zł. Tylko wykonuj zadania dobrze, bo długo tam nie zabawisz Więcej informacji na priv.
 6. Wziąłem w KFC na spróbowanie i jeszcze dostałem porcję gratis, bo się pomylili
 7. Dyskusja

 8. Wczoraj
 9. Nie przepij 😀 Można linka do strony?
 10. Hmm... Nie widzę żadnych problemów - powinno wszystko działać. Sprawdź proszę jeszcze raz
 11. Ogólnie miałem już biznesowo kilkarazy styczność z @Wujek Ziemny. Tym razem zobaczyłem, że otworzył na nowo sklep z linkami i postanowiłem skorzystać. Nie żałuję, linki są dobrej jakości i bez problemu się zindkesowały. Co do efektów - nie ma jeszcze, nic dziwnego bo minęły 2 dni od zrealizowania usługi.
 12. Panowie ktoś link do KSw? Dopiero wróciłem do domu :) Please

 13. Nie wydaj na głupoty
 14. Oto kompletny zestaw narzędzi, jakie udało mi się skompletować do automatyzacji (lub ułatwienia) dołączania do grup na Facebooku i postowania na nich. 1. Użyj tego narzędzia do ekstrakcji ID grup: https://mega.nz/#!hEJCQQzY!rgxl8JNEILWv4YXeLBDII6t90A49PI3OMFvyiwmJ-y4 prawy klik na Twoim koncie -> Group Tools -> Searching -> Checking Infos, Leaving Group search mark all prawy klik -> Export -> Export All IDs 2. Wyeksportuj wszystkie ID do pliku tekstowego i zmień ich format na taki, jak w przykładzie poniżej: http://www.facebook.com/groups/<groupid> 3. Użyj poniższego makro do dołączenia do grup na początek zainstaluj Firefox oraz wtyczkę iMacros przejdź do C:\Users\TwojeKonto\Documents\iMacros\Datasources i utwórz plik .txt o nazwie groups.txt wstaw do tego pliku linki do group z punktu nr 2 (każda grupa to oddzielna linia) uruchom zapętlone makro z ustawioną liczbą pętli wg. ilości grup (linii) w pliku .txt jeśli coś nie gra, zmień "Join<SP>group" na tekst z przycisku dołączania do grupy adekwatny do Twojego języka lub zmień język na swoim koncie FB na angielski VERSION BUILD=8920312 RECORDER=FX SET !VAR1 EVAL("var randomNumber=Math.floor(Math.random()*180+ 60); randomNumber;") SET !VAR2 EVAL("var randomNumber=Math.floor(Math.random()*1534+ 1); randomNumber;") SET !ERRORIGNORE YES SET !DATASOURCE groups.txt SET !DATASOURCE_COLUMNS 1 SET !DATASOURCE_LINE {{!LOOP}} URL GOTO = {{!COL1}} TAG POS=2 TYPE=A ATTR=TXT:Join<SP>Group WAIT SECONDS={{!VAR1}} 4. Użyj poniższego makro do postowania na grupach tym razem plik tekstowy musi mieć nazwę groups_post.txt zmień też adres linków z facebook.com na m.facebook.com zamień YOURTEXTHERE na swoją treść posta. Aby przejść do następnej linii wpisz \n SET !ERRORIGNORE YES SET !VAR1 EVAL("var randomNumber=Math.floor(Math.random()*180+ 60); randomNumber;") SET !DATASOURCE groups_post.txt SET !DATASOURCE_COLUMNS 1 SET !DATASOURCE_LINE {{!LOOP}} URL GOTO = {{!COL1}} TAG POS=1 TYPE=TEXTAREA ATTR=ID:u_0_0 CONTENT="YOURTEXTHERE" TAG POS=1 TYPE=INPUT:SUBMIT ATTR=NAME:view_post WAIT SECONDS={{!VAR1}} Pamiętaj, że Facebookowe limity postowania na grupach są bardzo restrykcyjne i jeśli przekroczysz 50 postów w krótkim czasie, dostanies kilkugodzinnego bana
 15. HIT

  Nowy program w SeoTools! Chcesz tworzyć własne boty, ale nie jesteś programistą? Szukasz alternatywy dla Ubot Studio lub ZennoPoster? Przedstawiamy BotChief!
 16. Tyle kasiory, co ja z tym zrobię?
 17. site:nazwadomeny.pl dodac ja tez mozesz do google webmaster tools i tam sprawdzic
 18. Aby sprawdzić stan indeksacji linków najlepiej użyć jakiegoś programu np. ScrapeBox
 19. Moje wnioski po 1,5 roku zabawy w opcje binarne: jeżeli chcesz zarobić na opcjach binarnych to nie graj na opcjach binarnych.
 20. Aktualizacja ogłoszenia Wysłane z mojego Honor 4c przy użyciu Tapatalka
 21. Masz rację każdy rozwija się i idzie w swoim kierunku. Akuratnie na SEO to ja się znam bardzo mało. W porównaniu do niektórych ludzi na forum to ja nawet nie jestem początkujący Nie wypominam nikomu tego na czym zarabia tylko przedstawiam fakty. Ktoś kto zarabiał na b@xach i przepisywaniu captcha (gdzie idzie zarobić totalne grosze) nagle prowadzi serwis o opcjach binarnych to jest trochę śmieszne. Gdy jeszcze czytam brednie (inaczej nazwać nie można), żeby zarobić wystarczy poświęcić od 15 do 30 minut to utwierdza mnie w przekonaniu, że ta konkretna osoba nie ma tak naprawdę pojęcia co pisze. Widziałem już wiele rodzaju "materiałów premium" i większość opierała się na podstawowych strategiach, a inne w ogóle nie miały racji bytu. Myślę, że dwa miesiące na spokojnie wystarczy żeby każdy początkujący opanował strategię ichimoku i fibonacciego na koncie demo u brokera. To nie tak że neguję. Super! Oby wam się powodziło i zarabiajcie kupę kasy lecz niestety fakty przemawiają za tym, że autor tematu poczuł się na tyle mocno by być "mentorem" na OB Poza tym to źle wygląda gdy odpowiedź dostaję od innego użytkownika niż samego autora. W sumie dalsza wymiana zdań nie ma już większego sensu. Przedstawiłem swoje zdanie, ty (wy) swoje. Ja nie zostałem przekonany, może ktoś inny owszem. Pozdrawiam
 22. Chętnie to wykonam. Pisz na priv.
 23. http://scr.hu/6jr/1tic4
  Zainteresowanych promowaniem zapraszam na PW! 12 zł za lead (subskrypcja SMS)

 1. Pokaż więcej aktywności