Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Zapraszam. Wszystko zależy od ilości dostępnych urządzeń oraz poleconych.
 3. Ładnie, długo zbierane? Chyba dołączę się do testowania
 4. Pytanie

  Ostatnio oglądałem -> Belfer 8/10, gdyby nie ta końcówka dałbym 9-10 bo na prawdę fajny serialik. Shooter 6/10, całkiem fajna akcja ale nic fenomenalnego. Beyond 8/10, tak się wkręciłem, że w 1 dzień cały sezon. Incorporated 7/10, dopiero ma parę odcinków, jednak całkiem ciekawy. Taboo 9/10, dopiero 2 odc, mega klimat, a poza tym Tom odwala całkiem dobrą robotę.
 5. pitbull. niebezpieczne kobiety
 6. Wczoraj
 7. Sprawdziłem na VPN niemieckim na telefonie i wyświetlają się na pewno dla iPhone, nie sadze żeby dla android było inaczej ale sprawdzę jeszcze dokładnie jutro.
 8. @AstroCash.org Napisał do mnie gosc z niemiec i wyslal zdjecia, ze nie wyswietlaja sie w ogole oferty dla niego na android...
 9. Ibis jeszcze mam w miarę blisko, inaczej by mi się nie chciało podjechać :v Wysłane z mojego Sony Xperia Z5 Premium za pomocą Tapatalk.
 10. @Wujek Ziemny Warszawo nadchodzę
 11. Witam, Ostatnio dostałem zlecenie do napisania aplikacji na telefon, która pobiera z internetu bazę numerów a następnie do każdego z nich wysyła smsa(lub x smsów) o podanej przez użytkownika treści, w ustalonych interwałach czasowych. Zanim zabrałem się do pracy, urwał się kontakt ze zleceniodawcą. Jako że pomysł na aplikację wydaje się być ciekawy, chciałbym się Was spytać czy byliby chętni za drobną opłatą nabyć taką aplikację? Jeśli byłoby kilku chętnych to napisał bym tą apkę. Pozdrawiam
 12. <3
 13. @up, chyba ciężko będzie skoro kilka h temu odebrali sklepy W obu przypadkach Panowie zakupili pakiet z seo, które jak wiadomo potrzebuje czasu i ciągłości, aby były efekty. Spamem tutaj nic nie zdziałamy, budujemy dobry automat za pomocą pozycji. Pzdr
 14. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 15. Zapraszam do kontaktu przez Skype: live:info_585986 lub GG: 53169654
 16. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 17. Taka była niedziela
 18. 1. Nazwa przedmiotu: kupię kanał konto na youtube 2. Opis przedmiotu: kupię kanał na youtube minimum minimum pare tysięcy subów cena do ustalenia zależy od ilości subskrybcji 3. Cena: zależy od ilości subskrybcji 4. Kontakt przez gadu gadu 8223212 lub email hamahama123@wp.pl 5. Sposób zapłaty: paypal ,allegro, bank itp
 19. @AffiliateGateways a ja mam pytanie. Jak dodać tam aplikację? Stworzyłem takową i chciałbym ją tam dać.
 20. Pytanie

  W obecnej chwili nie posiadam 10k fanów, było to pytanie na przyszłość. Fanpage ciągle się rozwija i kwestią czasu jest osiągnięcie kilku tysięcy fanów. Kwestia tego, że SubSMS nie tykam, ponieważ nie chce mi się myśleć nad promocją. Cupsell? Ogarnę temacik.
 21. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 22. A ktoś może pochwalić się już zyskami ?
 23. Polskie Konta Facebook - Weryfikacja email + sms Opis przedmiotu: - Konta Damskie, posiadające dodane zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle - Konta zakładane z różnych IP (Polskich) - Dostęp do konta email - Zweryfikowane zagranicznym numerem telefonu (Prawdziwa karta sim, nie numer wirtualny) - Wszystkie dane takie jak : Login, hasło, datę urodzenia oraz link do konta (podgląd) otrzymujesz uporządkowane w arkuszu Exel. Źródło pozyskania: Własne Kontakt: PW, GG:51831086 Cena: 2 PLN / Konto Sposób zapłaty: Mbank, Paypal
 24. Jeśli użyjesz strony z urządzenia mobilnego nie powinien się wyświetlać kod QR tylko po kliknięciu w link powinno przenosić do sklepu.
 25. Również bardzo polecam Wykonanie profesjonalnie w terminie na jaki się umówiliśmy, produkty unikatowe, pozostaje tylko promować i liczyć zyski 10/10
 26. Pytanie

  Zrób sobie sklep na cupsell np i co kilka postów promuj swoje produkty, jeżeli masz bardzo dużo aktywnych fanów to na pewno jakaś część z nich da Ci zysk Masz więcej niż 10-20k fanów?
 1. Pokaż więcej aktywności