Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Dyskusja

  Po ile?
 3. Hello guys we have another amazing update from Mgcash team! Have you ever wanted to build a Landing Page with generator but don’t have money to pay for it or you don’t have enough coding skills to do it? Well if that is the case, we made a template that you can edit to your niche and change everything in just a few minutes to your liking. We offer you Landing Page builder that you can customize however you like and you don’t need to share your niche with anybody! Here are some previews of how it looks like: Now this is the preview of what we made, but you can change all of that. From background, generator (add new values), change resources, new title. So completely whole Landing Page can be changed and we will automatically add locker so you do not need to worry about that. Preview of the Landing Page creator: Now with this easy landing page creator you can create any lp in just a few minutes. If you need any help with this or want maybe to add something else, you can always send me a message and I will help you with anything. You can send me message here or on skype. My skype is: nem.mgcash
 4. Pytanie

  na pewno jak masz strone na PL to naturalniej wyglada jak wiekszosc linków jest z polski ale nie mogę jednoznacznie określić czy istnieje taki zwiazek.
 5. Pytanie

  Czyli jak rozumiem tekst dokoła linkowy + link bez skupiania się na tematyce? Typ domeny PL/COM/etc. nie ma znaczenia?
 6. Pytanie

  Miejscówki skąd zdobędziesz linki nie muszą być tematyczne - plusem takich jest to że możesz zdobyć targetowany ruch - ale na pozycjonowanie to nie ma wpływu A na co Ci PA i DA ? To nie są czynniki rankingowe Google
 7. nieźle jaka mniej więcej tematyka kanału?
 8. Druga wypłata :)
 9. Sprzedam ją za 20zł przelew, lub wymienię. Bez Facebook'a. Tematyka: Anime Działania: SUB SMS/PPI/PPA (według mnie lub real content) Link: PW (proszę tylko zainteresowane osoby) Domena do: 2017-07-26
 10. Dyskusja

  Poszło z refa mam nadzieję że jak coś można PW pisać wrazie supportu Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 11. Dyskusja

  Witam znalazłem gościa na allegro co sprzedaje konta do netflixa na 30 dni lecz nie są to te darmowe na 30 dni ponieważ jako jedyny sprzedaje konta które można używać co miesiąc inne bez blokady , konto kosztuje 11 lub 12 zł już nie pamiętam i konto mogą używać 4 osoby więc pytanie jest ktoś chętny na składkę na konto ? testowałem w tam tym miesiącu i wszystko ok
 12. Dziś
 13. Polecam jak najbardziej sprzedawce. Za dawnych czasów brałem u tego Pana konta. Wszystko działało jak należy. Brać póki ciepłe.
 14. Pytanie

  W sumie panowie racje pytanie zbyt ogólne. Celem jest wypromowanie bloga niszowego i sprzedaż produktów z tej niszy. Blog postawiony na WP+Yoast odpowiednie tytuły, meta opisy, słowa kluczowe zaimplementowane w treść. Przy tworzeniu bloga opierałem się na wskazówkach backlinko oraz blogach o pozycjonowaniu. Strona sie indexuje w google. Teraz chodzi mi o budowanie dobrej pozycji. Oparłem się forach tematycznych i tam tworze profile w nich umieszczam linki, do tego odpowiedzi w tematach aby widoczna była sygnatura. Tylko problemem jest znalesienie właśnie takich for dopasowanych tematycznie, możecie polecić jakieś narzędzie? Lub inne podejście każde forum ważna by miało wysokie PA i DA?
 15. jak tam recka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 16. Ogólnie to trzeba #ogarnąćpythona
 17. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 18. Pytanie

  Polecam VPS hitme.pl Od listopada 2016 bez przerwy działa na podobnym ruchu
 19. Pytanie

  mydevil?
 20. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 21. Podrzuce wykres wieczorem jak wroce z uczelni oraz wyplaty z Allegro. Uzywalem niszy nie tylko pod suby a przewaznie pod sell z wlasnego LP. Wkoncu WhiteHat mozna na wiele opcji wykorzystac a nie tylko ograniczac sie do subow. Edit: jednak obejdzie sie bez ss, sprzedanych sztuk (2) czyli maksymalna ilosc. Temat do zamkniecia.
 22. 1. Nazwa przedmiotu: Stażowe konta Facebook 2. Opis przedmiotu: Zweryfikowane mailowo i telefonicznie konta FB ze sporą ilością grup i dużym stażem 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: Zbędne 5. Kontakt: PW lub GG: 56279111 6. Cena: Podana przy opisie każdego z kont 7. Sposób zapłaty: Paypal/Bank Witam Z tej racji, że nie działam już w SUB-SMS prawie pół roku, a posiadam dość bogate zaplecze kont stażowych, postanowiłem je po prostu sprzedać. Na początku postanowiłem zaoferować 3 konta z mojej kolekcji, jeżeli będzie na nie popyt, to z pewnością zaoferuję kolejne. Każde z kont jest zweryfikowane mailowo oraz telefonicznie. Wszystkie konta posiadają zdjęcie główne + zdjęcie w tle oraz uzupełniony profil o podstawowe informacje. Szczegółowe informacje o każdym z kont zamieszczam poniżej: 1. Konto żeńskie 411 grup, 264 znajomych Konto założone 19 czerwca 2016 roku Cena: 40zł 2. Konto żeńskie 147 grup, 60 znajomych Konto założone 12 sierpnia 2016 roku Cena: 25zł 3. Konto żeńskie 722 grupy, 233 znajomych Nie jestem w stanie ustalić precyzyjnej daty założenia konta, ale było to na pewno nie później niż w lutym 2016 roku Cena: 50zł
 23. Pytanie

  Najlepiej od podstaw Poczytaj czym to jest i na czym polega a działania same przyjdą
 24. Pytanie

  Postaw tutaj swoją stronę: https://dhosting.pl/pp-damtox Dzięki za rejestrację z refa Ja mam tutaj postawioną stronę z miesięcznym ruchem w okolicach MLM. Przez rok zapłaciłem około 350zł za całość !!
 25. Hej, posiadam kilka większych i ciężkich stron na wordpressie, ruch to ok 10k uu dziennie i szukam nowego hostingu, ponieważ stary już ledwo daje rade. Serwer najlepiej w europie. Wiem, ze najlepiej będzie poszukać VPS ale jeszcze przez 3-4 msc chciałem to pociągnąć na zwykłym sharedzie. Moje wymagania to dobre łącze, 200GB+ transferu oraz możliwość upgrade'u. Mam tez kilka stron blackhat, wiec fajnie gdyby nie bardzo interesowała ich zawartość strony. Ktos może coś polecić?
 26. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 1. Pokaż więcej aktywności