djseiten

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

O djseiten

 • Tytuł
  Poziom 1

Ostatnie wizyty

1058 wyświetleń profilu
 1. Witam, Na swoich kontach facebook reklamuje program partnerski wstawiając post na grupy fb z linkiem goo.gl jako skracacz. Jednak irytuje mnie fakt, ze konto z reguły po jednym dniu leży i jest "disabled account". Jak sobie z tym poradzić k normalnie reklamować?
 2. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, kupię zweryfikowane dokumentem konto FB. 2. Opis przedmiotu: 3. Cena: do uzgodnienia 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: Paypal,przelew.
 3. 1. Nazwa przedmiotu: Profesjonalny mailing kierowany do 102.000 osób realizowany przez platformę INIS.pl wraz z pełnymi raportami. Pełne statystyki po wysyłce. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW. 5. Kontakt: PW. 6. Cena: Do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Przelew, Paypal.
 4. 1. Nazwa przedmiotu: Sprzedam reklamę w zakresie udostępniania postu, loga na zdjęciu w tle i inne formy reklamowe na dużych fanpage o atrakcyjnych kobietach. Fanpage mają po 100.000 i 90.000 fanów, duży zasięg postów. Interesuje mnie stała współpraca. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW 5. Kontakt: PW 6. Cena: Do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Przelew, Paypal.
 5. Po polsku i angielsku. Stała współpraca. Proszę o kontakt.
 6. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, tematyka dowolna, ale najlepiej powiązana z modą, blogami. Liczba obserwujących - peredziesiąt tysięcy naturalnych osób. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Cena: Do uzgodnienia. 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: PW
 7. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, duża liczba zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy postów 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej, wysokie parametry google. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW 5. Kontakt: PW 6. Cena: Oczekuję konkretnej kwoty, do uzgodnienia. 7. Sposób zapłaty: Przelew, paypal.
 8. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, jeden z większych fanpage o tematyce Mamusiek, pięknych kobiet. 2. Opis przedmiotu: jak wyżej 3. Źródło pozyskania: własny rozwój wieloletni fanpage. 4. Zdjęcia:PW 5. Kontakt:PW 6. Cena: Oczekuje sporej kwoty, do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Paypal, konto bankowe
 9. nie mozna wyslac Ci wiadomosci
 10. Pytanie

  przyłączam się do pytania,fanpage jeden 100k lajków i drugi 90k lajkow, tematyka atrakcyjne kobiety - co wybrać, jakie źródło zarobku i ile można na tym zarobić?
 11. 1. Nazwa przedmiotu: sprzedam witryny, fora bukmacherskie oraz domeny bukmacherskie 2. Opis przedmiotu: Jak w nazwie 3. Źródło pozyskania: wlasne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: pw 6. Cena: do ustalenia 7. Sposób zapłaty: skrill
 12. Witam, można prosić o szczegóły ?