djseiten

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

O djseiten

 • Tytuł
  Poziom 2

Ostatnie wizyty

1197 wyświetleń profilu
 1. brak danych do konta, uzytkownik zmienil haslo do emaila i przejal z powrotem konto, oczekiwanie na ponowny kontakt z jego strony
 2. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, kupię konto na Facebook z większą liczbą znajomych Polaków mieszkających w UK. 2. Opis przedmiotu: jak wyżej. 3. Cena: Do uzgodnienia. 4. Kontakt: PW. 5. Sposób zapłaty:Przelew,paypal.
 3. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, kupię żeńskie konto na Instagram ,najchętniej po jakiejś blogerce, blogu z większą liczbą obserwatorów 2. Opis przedmiotu: jak wyżej. 3. Cena: Do uzgodnienia. 4. Kontakt: PW. 5. Sposób zapłaty:Przelew,paypal.
 4. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie - kupię dodanie do grupy Polaków mieszkających w UK. 2. Opis przedmiotu: j/w 3. Cena: do uzgodnienia 4. Kontakt: pw 5. Sposób zapłaty: przelew/paypal
 5. Nie otrzymałem kont, brak kontaktu ze sprzedawcą pomimo, że odczytuje wiadomości.
 6. 1. Nazwa przedmiotu: Kupię konto na Instagram ze 100k-150k obserwujących, najlepiej po jakimś blogu. 2. Opis przedmiotu: Jak w temacie. 3. Cena: Do uzgodnienia. 4. Kontakt: PW. 5. Sposób zapłaty: Paypal,przelew
 7. Witam, Na swoich kontach facebook reklamuje program partnerski wstawiając post na grupy fb z linkiem goo.gl jako skracacz. Jednak irytuje mnie fakt, ze konto z reguły po jednym dniu leży i jest "disabled account". Jak sobie z tym poradzić k normalnie reklamować?
 8. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, kupię zweryfikowane dokumentem konto FB. 2. Opis przedmiotu: 3. Cena: do uzgodnienia 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: Paypal,przelew.
 9. 1. Nazwa przedmiotu: Profesjonalny mailing kierowany do 102.000 osób realizowany przez platformę INIS.pl wraz z pełnymi raportami. Pełne statystyki po wysyłce. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW. 5. Kontakt: PW. 6. Cena: Do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Przelew, Paypal.
 10. 1. Nazwa przedmiotu: Sprzedam reklamę w zakresie udostępniania postu, loga na zdjęciu w tle i inne formy reklamowe na dużych fanpage o atrakcyjnych kobietach. Fanpage mają po 100.000 i 90.000 fanów, duży zasięg postów. Interesuje mnie stała współpraca. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW 5. Kontakt: PW 6. Cena: Do uzgodnienia 7. Sposób zapłaty: Przelew, Paypal.
 11. Po polsku i angielsku. Stała współpraca. Proszę o kontakt.
 12. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, tematyka dowolna, ale najlepiej powiązana z modą, blogami. Liczba obserwujących - peredziesiąt tysięcy naturalnych osób. 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej. 3. Cena: Do uzgodnienia. 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: PW
 13. 1. Nazwa przedmiotu: Jak w temacie, duża liczba zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy postów 2. Opis przedmiotu: Jak wyżej, wysokie parametry google. 3. Źródło pozyskania: Własne. 4. Zdjęcia: PW 5. Kontakt: PW 6. Cena: Oczekuję konkretnej kwoty, do uzgodnienia. 7. Sposób zapłaty: Przelew, paypal.