Eforsa.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Nowy

O Eforsa.pl

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Eforsa.pl
 1. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Powodów może być co najmniej kilka: brak środków na koncie lub, co bardziej prawdopodobne, zablokowane numery premium i sub SMS. Napisz na czacie i podaj te numery, które mają problemy, wyślemy zapytanie do usługodawców.
 2. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Jeśli macie jakieś zgłoszenia piszcie na czacie lub na maila eforsakontakt@gmail.com. Co do Wypłat, moga być anulowane z kilku względów: jest podejrzenie o leady pozyskane w wyniku nadużycia, wprowadzony był błędny NIP, lub nieistniejący NIP, lub NIP należący do innej spółki/podmiotu gospodarczego (dochodzi czasem nawet do użycia NIPu spółek państwowoych). Po skontaktowaniu się z nami i wyjasnieniu wszystkiego zwykle pozwalamy na zlecenie kolejnej wypłaty (którą, nota bene, wypłacamy zwykle dużo szybciej niż w przypadku innych)
 3. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Jeśli możecie napiszcie o tym na czacie lub na mailu, bardzo prosimy.
 4. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Wystarczy odświeżyć i powinno być OK
 5. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Takich nie będzie obecnie, sytuacja na rynku jest tak napięta, że nie będzie możliwości wprowadzenia ekspresowych wypłat.
 6. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Mieliśmy taką opcję na Eforsie 1.0, nie cieszyła się ona wielką popularnością, więc na chwilę obecną nie wprowadzamy takiej funkcjonalnosci na Eforsie 2.0
 7. Dyskusja Aktualności serwisu Eforsa.pl

  Będzie zrobione!
 8. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Obecnie jest to opcja dostępna jedynie na Eforsie 1.0.
 9. Temat Ogólny. Dyskusje o zarabianiu.

  Wypłaty musiały zmienić system z błyskawicznego na NET15 ze względu na zmiany na rynku, dostosowanie się do wymogów operatorów . Wypłaty wychodzą maks w ciągu 15 dni od zlecenia. W rzeczywistości trwa to dużo krócej jednak. NOWOŚĆ W EFORSIE! PŁATNOŚĆ MS - 12,5 ZŁ ZA LEAD! Z przyjemnością ogłaszamy najnowszą płatność na najwyższej stawce na rynku! Tego jeszcze na Eforsie nie było - 12,50 ZŁ ZA LEAD!! ZAPRASZAMY DO TESTOWANIA
 10. Dyskusja Aktualności serwisu Eforsa.pl

  Drodzy Partnerzy!Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z rosnącą stabilizacją sytuacji Eforsy na rynku Premium i Sub SMS postanawiamy skrócić okres oczekiwania na realizację wypłat z 30 dni do 15 DNI!Od chwili obecnej wypłaty funkcjonują w systemie NET 15.Ustalony limit wypłat w miesiącu to 2 wypłaty.Jednakże, każda publikacja screenshotu wypłaty lub salda na forum make-cash.pl i zgłoszenie tego faktu na czacie Eforsy uprawniać będzie do dodatkowej wypłaty w miesiącu.
 11. Dyskusja Rozpiera cię duma! Pochwal się na forum!

  Drodzy Partnerzy!Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z rosnącą stabilizacją sytuacji Eforsy na rynku Premium i Sub SMS postanawiamy skrócić okres oczekiwania na realizację wypłat z 30 dni do 15 DNI!Od chwili obecnej wypłaty funkcjonują w systemie NET 15.Ustalony limit wypłat w miesiącu to 2 wypłaty.Jednakże, każda publikacja screenshotu wypłaty lub salda na forum make-cash.pl i zgłoszenie tego faktu na czacie Eforsy uprawniać będzie do dodatkowej wypłaty w miesiącu.
 12. Wasze zarobki w PP Eforsa.pl

  Spokojnie, wypłaty zaczynają już wychodzić. Ustawione jest obecnie NET 30, ale w rzeczysistości czeka się krócej
 13. Użytkownik uzyskuje pełne iformacje o kosztach połaczenia tuż przed rozpoczęciem rozmowy. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek działaniach nielegalnych, usługa IVR ma chcarkter jedynie rozrywkowy i tak należy ją traktować.
 14. ZAKAZANE PRAKTYKI W związku z nasilonymi działaniami niektórych nieuczciwych partnerów w naszej branży ostrzegamy przed stosowaniem zabronionych praktyk promocji za stosowanie których, grożą blokady kont, kary pieniężne oraz poważne roszczenia prawne podmiotów poszkodowanych. Zabronione jest: podszywanie się pod znane osoby oraz wykorzystywanie ich wizerunków. wykorzystywanie znanych marek oraz zastrzeżonych znaków towarowych podmiotów trzecich. wyłudzanie kodów od użytkowników podszywając się pod osoby trzecie z prośbą o przesłanie kodów SMS. próby wyłudzanie kodów wykorzystując prowadzone akcji społecznych, medialnych lub promocyjnych podmiotów trzecich. Wyżej wymienione akcje są niezgodne z prawem i będą traktowane jako złamanie regulaminu współpracy. Operatorzy komórkowi blokują za tego typu naruszenia całe numeracje Premium. Zabronione promocje stosowane przez nieuczciwe jednostki mogą się przyczynić do blokady całych numerów Premium, uniemożliwiłoby legalny zarobek pozostałym partnerom. Apelujemy również do pozostałych partnerów, aby w przypadku zauważenia zabronionych działań na stronach internetowych, mediach społecznościowych podsyłali na kontakt@eforsa.pl szczegóły takich promocji.
 15. Dyskusja Aktualności serwisu Eforsa.pl

  ZAKAZANE PRAKTYKI W związku z nasilonymi działaniami niektórych nieuczciwych partnerów w naszej branży ostrzegamy przed stosowaniem zabronionych praktyk promocji za stosowanie których, grożą blokady kont, kary pieniężne oraz poważne roszczenia prawne podmiotów poszkodowanych. Zabronione jest: podszywanie się pod znane osoby oraz wykorzystywanie ich wizerunków. wykorzystywanie znanych marek oraz zastrzeżonych znaków towarowych podmiotów trzecich. wyłudzanie kodów od użytkowników podszywając się pod osoby trzecie z prośbą o przesłanie kodów SMS. próby wyłudzanie kodów wykorzystując prowadzone akcji społecznych, medialnych lub promocyjnych podmiotów trzecich. Wyżej wymienione akcje są niezgodne z prawem i będą traktowane jako złamanie regulaminu współpracy. Operatorzy komórkowi blokują za tego typu naruszenia całe numeracje Premium. Zabronione promocje stosowane przez nieuczciwe jednostki mogą się przyczynić do blokady całych numerów Premium, uniemożliwiłoby legalny zarobek pozostałym partnerom. Apelujemy również do pozostałych Partnerów, aby w przypadku zauważenia zabronionych działań na stronach internetowych, mediach społecznościowych podsyłali na kontakt@eforsa.pl szczegóły takich promocji.