Eforsa.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Nowy

O Eforsa.pl

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Eforsa.pl
 1. Obecnie jest to opcja dostępna jedynie na Eforsie 1.0.
 2. Wypłaty musiały zmienić system z błyskawicznego na NET15 ze względu na zmiany na rynku, dostosowanie się do wymogów operatorów . Wypłaty wychodzą maks w ciągu 15 dni od zlecenia. W rzeczywistości trwa to dużo krócej jednak. NOWOŚĆ W EFORSIE! PŁATNOŚĆ MS - 12,5 ZŁ ZA LEAD! Z przyjemnością ogłaszamy najnowszą płatność na najwyższej stawce na rynku! Tego jeszcze na Eforsie nie było - 12,50 ZŁ ZA LEAD!! ZAPRASZAMY DO TESTOWANIA
 3. Dyskusja

  Drodzy Partnerzy!Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z rosnącą stabilizacją sytuacji Eforsy na rynku Premium i Sub SMS postanawiamy skrócić okres oczekiwania na realizację wypłat z 30 dni do 15 DNI!Od chwili obecnej wypłaty funkcjonują w systemie NET 15.Ustalony limit wypłat w miesiącu to 2 wypłaty.Jednakże, każda publikacja screenshotu wypłaty lub salda na forum make-cash.pl i zgłoszenie tego faktu na czacie Eforsy uprawniać będzie do dodatkowej wypłaty w miesiącu.
 4. Dyskusja

  Drodzy Partnerzy!Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z rosnącą stabilizacją sytuacji Eforsy na rynku Premium i Sub SMS postanawiamy skrócić okres oczekiwania na realizację wypłat z 30 dni do 15 DNI!Od chwili obecnej wypłaty funkcjonują w systemie NET 15.Ustalony limit wypłat w miesiącu to 2 wypłaty.Jednakże, każda publikacja screenshotu wypłaty lub salda na forum make-cash.pl i zgłoszenie tego faktu na czacie Eforsy uprawniać będzie do dodatkowej wypłaty w miesiącu.
 5. Spokojnie, wypłaty zaczynają już wychodzić. Ustawione jest obecnie NET 30, ale w rzeczysistości czeka się krócej
 6. Użytkownik uzyskuje pełne iformacje o kosztach połaczenia tuż przed rozpoczęciem rozmowy. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek działaniach nielegalnych, usługa IVR ma chcarkter jedynie rozrywkowy i tak należy ją traktować.
 7. ZAKAZANE PRAKTYKI W związku z nasilonymi działaniami niektórych nieuczciwych partnerów w naszej branży ostrzegamy przed stosowaniem zabronionych praktyk promocji za stosowanie których, grożą blokady kont, kary pieniężne oraz poważne roszczenia prawne podmiotów poszkodowanych. Zabronione jest: podszywanie się pod znane osoby oraz wykorzystywanie ich wizerunków. wykorzystywanie znanych marek oraz zastrzeżonych znaków towarowych podmiotów trzecich. wyłudzanie kodów od użytkowników podszywając się pod osoby trzecie z prośbą o przesłanie kodów SMS. próby wyłudzanie kodów wykorzystując prowadzone akcji społecznych, medialnych lub promocyjnych podmiotów trzecich. Wyżej wymienione akcje są niezgodne z prawem i będą traktowane jako złamanie regulaminu współpracy. Operatorzy komórkowi blokują za tego typu naruszenia całe numeracje Premium. Zabronione promocje stosowane przez nieuczciwe jednostki mogą się przyczynić do blokady całych numerów Premium, uniemożliwiłoby legalny zarobek pozostałym partnerom. Apelujemy również do pozostałych partnerów, aby w przypadku zauważenia zabronionych działań na stronach internetowych, mediach społecznościowych podsyłali na kontakt@eforsa.pl szczegóły takich promocji.
 8. Dyskusja

  ZAKAZANE PRAKTYKI W związku z nasilonymi działaniami niektórych nieuczciwych partnerów w naszej branży ostrzegamy przed stosowaniem zabronionych praktyk promocji za stosowanie których, grożą blokady kont, kary pieniężne oraz poważne roszczenia prawne podmiotów poszkodowanych. Zabronione jest: podszywanie się pod znane osoby oraz wykorzystywanie ich wizerunków. wykorzystywanie znanych marek oraz zastrzeżonych znaków towarowych podmiotów trzecich. wyłudzanie kodów od użytkowników podszywając się pod osoby trzecie z prośbą o przesłanie kodów SMS. próby wyłudzanie kodów wykorzystując prowadzone akcji społecznych, medialnych lub promocyjnych podmiotów trzecich. Wyżej wymienione akcje są niezgodne z prawem i będą traktowane jako złamanie regulaminu współpracy. Operatorzy komórkowi blokują za tego typu naruszenia całe numeracje Premium. Zabronione promocje stosowane przez nieuczciwe jednostki mogą się przyczynić do blokady całych numerów Premium, uniemożliwiłoby legalny zarobek pozostałym partnerom. Apelujemy również do pozostałych Partnerów, aby w przypadku zauważenia zabronionych działań na stronach internetowych, mediach społecznościowych podsyłali na kontakt@eforsa.pl szczegóły takich promocji.
 9. Tak, konto musi być porządnie doładowane, koszt połaczenia jest dość wysoki w przypadku IVR.
 10. Tylko się cieszyć, świadczy to jedynie o tym, że zapotrzebowanie na usugi jakie promujesz ma gigantyczny potencjał.
 11. Dyskusja

  Trzymamy kciuki. Kto szuka, ten znajdzie Prawda jest taka, że nie ma, żadnego magicznego sekretu. Doświadczenie podpowiada, że to kwestia testowania jednej niszy i jeśli nie dizała przenoszenie się na inną, oczywiście przy okazji starając się rozbudowywać metody promocji.
 12. Jasne, właśnie pracujemy nad taka opcją jak przydzielanie kilku numerów wewnętrznych Więc jest to możliwe. Zgłoś się do nas na czacie a podamy ci więcej szczegółów.
 13. Oczywiście. Wszystkie programy oraz pełna funkcjonalność z wersji 1.0 eforsa działają nieprzerwanie.
 14. jak wyżej: piszcie na czat a wszystko wyjaśnimy, wytłumaczymy, ewentualnie poprawimy jeśli występuje jakiś konkretny błąd w tych przypadkach. Przy masowym przenoszeniu danych czasem takie sytuacje się zdarzają, ale naprawiamy je dość szybko.