Fastlead.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Nowy

O Fastlead.pl

 • Tytuł
  Poziom 1
 • Urodziny

Kontakt

 • GG
  58962548

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  http://fastlead.pl
 1. Życzymy przyjemnej lektury
 2. @Skipi Bardzo ładna konwersja! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 3. Wyrobiłeś naprawdę świetną dniówkę? A może uzyskana konwersja pozytywnie Cię zaskoczyła? Wrzuć zdjęcie swoich zarobków/statystyk z naszego serwisu - niech inni Ci pozazdroszczą!
 4. Witamy naszych obecnych oraz przyszłych Partnerów! W tym temacie możecie pisać o wszelkich propozycjach nowych rozwiązań, wdrożeń i udoskonaleń, które chcecie, abyśmy wprowadzili w naszej sieci. Każdą sugestię weźmiemy pod uwagę. Gorąco zachęcamy do współpracy z nami!
 5. Jeśli macie jakieś pytania do naszej ekipy - możecie je tutaj napisać! Do każdej wypowiedzi chętnie się odniesiemy. Oczywiście zachęcamy każdego do przetestowania naszych programów
 6. Drodzy Partnerzy! Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę! Od dzisiaj na odnowieniach obowiązują nowe stawki: 4,50 PLN z odnowieniami co pięć dni oraz 7,50 z odnowieniami co środę! W ten sposób można zbudować stabilny, pasywny dochód. Przypominamy, że wciąż obowiązuje u nas stawka 6 PLN za zapisanie. Zapraszamy do testowania!
 7. Drodzy Partnerzy! Wraz z Nowym Rokiem przygotowaliśmy dla Was kilka nowych rodzajów wypłat: - Umowa o dzieło - Zasilenie portfela Bitcoin - Przekaz pocztowy Oprócz tego tak jak zawsze, można u nas wypłacić środki na podstawie rachunku - przelewem standardowym lub błyskawicznym. Ufamy, że w ten sposób każdy będzie mógł wypłacać swoje zarobki w najwygodniejszy dla siebie sposób
 8. Gratulujemy I życzymy dalszych dobrych zarobków
 9. Gratulujemy świetnego zarobku! Jednocześnie zachęcamy innych do rejestracji i działania na fastlead.pl. Jak widać, warto!
 10. Pytanie

  Zachęcam do przetestowania również naszych programów! Posiadamy w ofercie zarówno bony, jak również doładowania. Nasze landing page'e są nieopatrzone, dzięki temu konwersja na nich może wynosić nawet do parunastu procent. Oferujemy stawkę 6zł za zapisanie oraz model odnowień - odnowienia co 5 dni za 4zł oraz co tydzień za 6,5zł. Zarejestruj się już teraz i zacznij zarabiać razem z nami!
 11. Nowe metody rozliczeń! Chcesz otrzymać przelew natychmiastowo (w zamian za prowizję 5%) lub rozliczyć się na umowę o dzieło? Od tego tygodnia to możliwe! Odświeżyliśmy nasz panel rozliczeń, dzięki czemu łatwo i szybko można dokonać wypłaty swoich środków w sposób najbardziej Ci odpowiadający! Dodatkowo odświeżyliśmy również nasze statystyki - teraz jest nie tylko ładnie, ale i czytelnie! Zachęcamy do skorzystania z naszej sieci!
 12. Nowy program - fejsodwiedzacz.pl ! Oddaliśmy w Wasze ręce nowy program - fejsodwiedzacz.pl. Życzymy udanego promowania na serwisach społecznościowych!
 13. Do spamu polecam nasz program bony - świeży, a przez to nieopatrzony. Do tego jako drugi sub doładowanie. Dzięki temu konwersja wzrośnie o parę procent. Zachęcam do rejestracji i sprawdzenia nas
 14. @Hades Wszystkie sugestie od naszych partnerów rozważamy. Jeśli masz subiektywną wizję odnośnie jednego z naszych programów, pisz do nas na kontakt@fastlead.pl. Zobaczymy, co da się z tym zrobić ;)
 15. Odnosząc się do punktu: - prowizje za zakupy legalnych transmisji online, dostępu do kanałów TV, filmów itp. zachęcam do przetestowania naszych programów. Miłe dla oka landingi oraz naprawdę dobra konwersja - to właśnie znajdziesz u nas. Mamy w ofercie zarówno lead za zapisanie - 6zł za lead - jak również subskrypcję z odnowieniami - 6,5zł/odnowienie co tydzień lub 4zł/odnowienie co 5 dni. Zarejestruj się już dziś i zacznij zarabiać razem z nami!