Fastlead.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Nowy

O Fastlead.pl

 • Tytuł
  Poziom 1

Kontakt

 • GG
  58962548

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  http://fastlead.pl
 1. Na Waszą prośbę dzisiaj przywróciliśmy leada za zapisanie. Koszt takiego leada wynosi 6 PLN. Żeby takiego uzyskać, wystarczy, że użytkownik poprawnie zapisze się na subskrypcję. Jednocześnie wciąż są dostępne nasze leady z odnowieniami na stawkach 3 PLN (odnowienia co trzy dni) i 7,50 PLN (odnowienia co środę). Wybór usługi, jaką będziecie promować, należy do Was.
 2. @pidżej Gratulujemy wyniku i życzymy jak najlepszych zarobków w naszym serwisie!
 3. Nie bez powodu w naszym poniższym banerze widnieje "Maksimum satysfakcji" Aleksy, Tobie gorąco gratulujemy świetnego wyniku, a innych zachęcamy do przetestowania nas
 4. Gratulujemy świetnego wyboru! Oby jak najdłużej służył Przy okazji zachęcamy również innych do sprawdzenia naszych programów
 5. @pidżej Cieszymy się, że jesteś zadowolony! Życzymy wysokich wyników i zarobków
 6. Drodzy partnerzy!Monetyzujemy ruch z całego świata!Od dzisiaj każdy lead pochodzący z ruchu zagranicznego przyznajemy ze stawką 16 PLN! Nie musicie nic zmieniać w ustawieniach. Wystarczy, że na nasz landing wejdzie ktoś z zagranicznego IP, to zostanie przekierowany na płatność dostępną w jego kraju.Życzymy wysokiej konwersji!
 7. Taki sam adres naszej firmy wynika z tego, że posiadamy wspólnego, zagranicznego właściciela naszych spółek. Prócz tego nie mamy żadnych powiązań z leadnow, jest to nasz konkurencyjny serwis.
 8. Życzymy przyjemnej lektury
 9. @Skipi Bardzo ładna konwersja! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 10. Wyrobiłeś naprawdę świetną dniówkę? A może uzyskana konwersja pozytywnie Cię zaskoczyła? Wrzuć zdjęcie swoich zarobków/statystyk z naszego serwisu - niech inni Ci pozazdroszczą!
 11. Witamy naszych obecnych oraz przyszłych Partnerów! W tym temacie możecie pisać o wszelkich propozycjach nowych rozwiązań, wdrożeń i udoskonaleń, które chcecie, abyśmy wprowadzili w naszej sieci. Każdą sugestię weźmiemy pod uwagę. Gorąco zachęcamy do współpracy z nami!
 12. Jeśli macie jakieś pytania do naszej ekipy - możecie je tutaj napisać! Do każdej wypowiedzi chętnie się odniesiemy. Oczywiście zachęcamy każdego do przetestowania naszych programów
 13. Drodzy Partnerzy! Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę! Od dzisiaj na odnowieniach obowiązują nowe stawki: 4,50 PLN z odnowieniami co pięć dni oraz 7,50 z odnowieniami co środę! W ten sposób można zbudować stabilny, pasywny dochód. Przypominamy, że wciąż obowiązuje u nas stawka 6 PLN za zapisanie. Zapraszamy do testowania!
 14. Drodzy Partnerzy! Wraz z Nowym Rokiem przygotowaliśmy dla Was kilka nowych rodzajów wypłat: - Umowa o dzieło - Zasilenie portfela Bitcoin - Przekaz pocztowy Oprócz tego tak jak zawsze, można u nas wypłacić środki na podstawie rachunku - przelewem standardowym lub błyskawicznym. Ufamy, że w ten sposób każdy będzie mógł wypłacać swoje zarobki w najwygodniejszy dla siebie sposób
 15. Gratulujemy I życzymy dalszych dobrych zarobków