Inne grafiki w Za kasę z internetu

Finansowy ninja

Ciamciaj

Książka na jesienne wieczory, jedna z wielu do przeczytania. Zdam relację czego się dowiedziałem. 

 


Prawa autorskie

© Ciamciaj

Informacje o zdjęciu


12 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Fajna sam kupiłem dużo ciekawych informacji , chociaż o wszystkich wiedziałem prawie to dobrze uporządkowane dla kogoś nie mającego styczności z finansami to "must have"

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Przeczytałem większość działów bo tak jak mówił autor - można czytać wyrywkowo. Mam trochę inne podejście teraz do moich finansów i dowiedziałem się dużo o tym jak np. niskim kosztem można zdecydowanie mniej zapłacić przy kredycie na mieszkanie/dom. 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

 • Podobna zawartość

  • Przez Cashandra
   Dołącz do start-upu Cashandra - Czym możesz się zająć?
     Start-up – przedsiębiorstwo lub tymczasowa organizacja stworzona w celu poszukiwania modelu biznesowego, który gwarantowałby jej rozwój. Przedsiębiorstwa te mają zwykle krótką historię, są w fazie rozwojowej i aktywnie poszukują nowych rynków.
   Przedsiębiorstwa start-up powstać mogą w dowolnej branży, jednak najczęściej związane są z nowymi technologiami. Do ich cech charakterystycznych zalicza się: niskie koszty rozpoczęcia działalności, wyższe niż w przypadku "standardowych" przedsięwzięć ryzyko, potencjalnie wyższy w stosunku do "standardowych" przedsięwzięć zwrot z inwestycji. Jedną z metod finansowania projektów rozpoczynanych jako start-up jest korzystanie z funduszy venture capital lub z pomocy aniołów biznesu. Momentem, w którym przedsiębiorstwo przestaje być uważane za start-up, może być osiągnięcie zysku, fuzja lub przejęcie.
       Napisz do nas co potrafisz, jaką masz pasję, czym mógłbyś się zająć? 
   *Start-up będzie stworzony z 5 osób.

   cashandra@o2.pl

   W tytule wiadomości proszę wpisać: Start-Up

   Video godne obejrzenia dające sporo do przemyśleń, zapraszam:
    

   Cashandra
   https://cash-andra.blogspot.com
  • Przez Morwa

   Nazwa: Fleex
   Program wystartował : 2017.06.10
   Zwrot inwestycji : 2% -3 % dziennie, zależy od ilości mocy obliczeniowej (może być więcej gdyż mamy do wyboru róże waluty które wydobywamy, ale o tym później)
   Za nowych partnerów i dodatki : Po zarejestrowaniu dostajemy 100 Gh/s   Za każdą nową osobę 1 lvl. dostajemy 5 GH/s i 12% jego inwestycji i 2 lvl 5% inwestycji. Możemy także dostać 10% naszej wpłaty za nagranie filmu z naszym depozytem i wrzucenie go na youtube, następnie adres filmu wysłać z panelu partnerskiego do admina (nie sprawdzałem).
   Minimalna wpłata : 1$, 0.001 BTC,  0.1 LTC, 1000 DOGE
   Minimalna wypłata : 1$, 0.001 BTC,  0.1 LTC, 1000 DOGE
    
   Opis i komentarz
   W programie kupujemy moc obliczeniową którą możemy kopać 5 różnych rzeczy: BTC, DOGE, LTC, GH/s i $. Ciekawe w programie jest to, że nasz zwrot musi wynosić 2-3% w dolarach i jeśli ceny walut idą w dół to kopiemy więcej danej waluty. Mi udało się dzięki temu przez chwilę osiągnąć ponad 20% zwrotu w ciągu okresu w którym waluta była tańsza. Możemy także ustawić na kopanie GH/s i od razu reinwestować środki. Dolary dają nam zwyczajnie 2-3% zwrotu dziennie z $. No i do tego wszystkiego sporo dostajemy za poleconych. Program jest bardzo ciekawy i wygląda przyzwoicie. Kontakt z adminem pozytywny gdyż sprawdzałem. Już dokonałem pierwszej wypłaty więc na razie wszystko idzie dobrze.
   Jeśli ktoś obserwuje rynek krypto walut to może ugrać tu całkiem sporo w krótkim czasie. 
   Link do programu z referencją: https://fleex.cc/ref/morwa
   A tu czysty link : https://fleex.cc
   A poniżej depozyt i wypłata

  • Przez skot
   Nie umiem dodać konto twitter do youlikehits taki komunikat wyskakuje .Link do ifotos:

  • Przez Chrumek
   Bitsler to strona na której możemy postawić BTC, ETH, LTC, BURST, DOGE i wygrać określoną ilość waluty w zależności od progu prawdopodobieństwa i gry jaką wybierzemy. Każda osoba dostaje 300 satoshi BTC piętnaście razy dziennie i można próbować swojego szczęścia nie ryzykując własnych środków. Jeśli chcemy pobrać 300 satoshi musimy mieć wyzerowany licznik BTC na stronie. Oczywiście możemy złożyć depozyt, ale nie jest on wymagany do wypłaty. Bitsler oferuje także program partnerski który daje na 10% od poleconego. Minimalna wypłata to 0.0002 BTC. Stronka fajna. Zdążyłem już pomnożyć depozyt i go stracić... Polecam : D
   Poniżej dowód wpłaty:

   Link z moim kodem: https://www.bitsler.com/?ref=Chrumek
   A tu czysty link: www.bitsler.com
  • Przez Majinpov
   1. Nazwa poradnika/niszy: Zarób ponad 3000 zł miesięcznie na produktach finansowych. 2. Opis poradnika/niszy: Poradnik dotyczy zarabiania na produktach finansowych, podzielony jest na 3 części: Rejestracja w programie partnerskim - Jak zarejestrować się w programie partnerskim oraz zostać przyjętym. Jak zarobić około 1000 zł bez polecania oraz inwestycji ( jednorazowo ) Jak zarabiać ponad 3000 zł miesięcznie bez polecania z inwestycjami ( minimalne inwestycje 100 zł ) Poradnik został napisany w taki sposób abyś nie musiał inwestować - jeżeli postąpisz zgodnie z poradnikiem i wykonasz wszystkie 3 kroki - krok po kroku, pieniądze na inwestycję zarobisz. 
   Generalnie z poradnika można wyciągnąć ponad 3000 zł miesięcznie a inwestycje są jednorazowe i już zawsze będą na Ciebie pracowały - oczywiście twój nakład pracy też jest ważny - im więcej będziesz pracował tym więcej zarabiasz. 
   Dla osób, które zakupią poradnik oferuję pomoc merytoryczną oraz wsparcie w zarabianiu na początek do momentu aż zrozumiesz wszelkie metody z poradnika ( które są banalnie proste ). 
   Jeżeli chcesz zarabiać metodami z mojego poradnika nie będziesz musiał mieć żadnej wiedzy dotyczącej zarabiania w internecie - poradnik jest skierowany do osób początkujących jak i średnio zaawansowanych, które nie zarabiały wcześniej na programach partnerskich związanych z finansami. Metody oferowane w poradniku należą do 2 grup zarabiania w internecie:
   Metoda numer 1 ( 1000 zł bez polecania ) - jest w pełni white hat Metoda numer 2 ( ponad 3000 zł miesięcznie ) - jest metodą greyhatową Metoda numer 3 jest bezpośrednio połączona z metodą numer 2 oraz umożliwia zarabianie pasywne (przy wiedzy z zakresu SEO i FB Ads lub odpowiednich inwestycjach)
   Metoda wymaga znajomości Wordpress bądź innego systemu CMS - posiadanie własnego bloga (stworzenie go) jest wymagane.
     GRATIS DLA KAŻDEGO KUPUJĄCEGO:
   Bardzo rozbudowana skórka o wartości 39$ idealnie nadająca się pod naszą działalność - http://the7.io/
   https://themeforest.net/item/the7-responsive-multipurpose-wordpress-theme/5556590
   Dla osób, które kupią poradnik oferuję dożywotnio wszelkie aktualizację tego poradnika, które przewiduję w przyszłości. 
   Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam na PW lub Mail. 
   3. Źródło pozyskania: Własne doświadczenia 4. Zdjęcia/ dowody:         5. Kontakt: PW na Forum lub e-mail majinpowers@gmail.com 6. Cena: 99 zł dla pierwszej osoby / 249 zł dla każdej kolejnej osoby  7. Sposób zapłaty: BANK - paypal   8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji:    Oddam poradnik do recenzji osobie z nienaganną reputacją na forum.   ~Rajza ~Wujek Ziemny