528 zł z ankiet

chincyk

Wypłaty od:
GTM: 200 zł Empik
IBIS: 80 zł Empik
MOBROG: 20 zł PP
MojaOpinia: 20 zł PP
MyPanelBase: 46 zł PP
Opinie: 50 zł PP
ProBono: 40 zł konto
SWPanel: 47 zł PP
Świat Opinii: 25 zł Empik

Więcej na: http://zarobnaankietach.blogspot.com/0

Informacje o zdjęciu


7 komentarzy

Jak długo zbierałeś 40zł do wypłaty na ankietyprobono? :) 

Trzeba podawać adres zamieszkania? Przesyłają spam? 

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, UVOD napisał:

Jak długo zbierałeś 40zł do wypłaty na ankietyprobono? :) 

Trzeba podawać adres zamieszkania? Przesyłają spam? 

W płatnych ankietach nie ma czegoś takiego jak spam :) W probono szybko wpadło bo na refach, trzeba tam podać prawdziwe dane i z tego co pamiętam to jest weryfikacja telefoniczna, przysyłają kod aktywacyjny smsem i tyle, nie dzwonią do Ciebie i nie pobierają kasy z konta :D

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, chincyk napisał:

W płatnych ankietach nie ma czegoś takiego jak spam :) W probono szybko wpadło bo na refach, trzeba tam podać prawdziwe dane i z tego co pamiętam to jest weryfikacja telefoniczna, przysyłają kod aktywacyjny smsem i tyle, nie dzwonią do Ciebie i nie pobierają kasy z konta :D

A jak bym chciał robić same ankiety to ile mniej więcej mi to zajmie żeby coś wypłacić? :) 

Co w tych ankietach mniej więcej się znajduje? 

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Ankiety są na różne tematy telefonia, stacje radiowe, tv, piwo, papierosy itp. nie są trudne do wypełnienia. Uzbieranie minimum do wypłaty trochę zajmuje więc lepiej zarejestrować się w kilkunastu serwisach, wtedy będziesz otrzymywać wypłaty na bieżąco.

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz
 • Podobna zawartość

  • Przez guccibandana
   1. Nazwa przedmiotu: Profil na portalu instagram 2. Opis przedmiotu: Sprzedam profil na portalu instagram 9 tys follow, obserwujacy to przedzial wiekowy 10-16, 99% to polacy! Aktywni obserwujacy! 3. Źródło pozyskania: Własne, żadne boty programy itp. 4. Zdjęcia: -  5. Kontakt: Priv  6. Cena: 135zł do negocjacji.  7. Sposób zapłaty: Przelew (https://www.olx.pl/oferta/instagram-konto-profil-9tys-follow-CID99-IDklTs2.html)
  • Przez efficiens
    TUTAJ ZAROBISZ BEZ INWESTYCJI & BEZ POLECANIA ! 

   1. Czym jest Comperialead?
   Comperialead, jest to program partnerski, w którym głównie zarabiamy na promowaniu kont bankowych oraz pożyczek pozabankowych.
   Każda osoba fizyczna, która ma minimum 18 lat może zarobić samodzielnie kilkaset złotych przez założenie kilku kont bankowych, oraz skorzystaniu z ofert pożyczek bez polecania ich komukolwiek.
   2. Jak zacząć?
   Na początek rejestrujemy się w Comperialead (konto zostanie aktywowane do 48h - w weekendy może to potrwać trochę dłużej).
   Reflink do Rejestracji (KLIKNIJ)
   Czysty link
   Gdy już twoje konto zostanie aktywowane, przechodzimy do punktu 3.
    
   3. Zarobienie pierwszych kilkuset złotych
   Z powodu iż wiem, jak bardzo wielkie lenistwo jest w dzisiejszych czasach i większość ludzi odpuszcza już w 'przedbiegach', postanowiłem stworzyć coś, dzięki czemu cały ten proces będzie MEGA łatwiejszy.
   Stworzyłem tabele, w której jest wszystko opisane, a dodatkowo są tam podpięte linki pod każdy produkt w programie, wystarczy tylko kliknąć na warunek danego produktu i wyświetli się link, który nas przeniesie bezpośrednio do danego produktu w Comperialead.
   Link do Tabeli ułatwiającej życie (kliknij)
    
   Wszędzie, gdzie pisze "Oczekuje na Twoje zgłoszenie" - w tym programie jest 100% akceptacji, wysyłasz tylko zgłoszenie i następnego dnia już powinno być wszystko zaakceptowane.
   4. Wypłata pieniędzy
   Żeby zlecić wypłatę wystarczy mieć zarobione minimum 50zł.
   Wypłata odbywa się tylko na wcześniej podany nr rachunku bankowego.
   Niestety w tym temacie póki co nie jestem w stanie wrzucić żadnych screenów, czekam obecnie na potwierdzenie wniosków i wypłatę pieniędzy ( z tego co się orientuję to wypłata pieniędzy z grudnia, będzie dopiero pod koniec stycznia, także trzeba liczyć się z tym, że ok 4-6tygodni możemy czekać na nasze pieniądze, ale patrząc na stawki w tym programie to jednak warto, program ma bardzo dobre opinie i jest wypłacalny, działałem w 2 innych programach w których pieniądze wypłaciłem to też się wszystko zgadzało, także tutaj nie ma się co martwić. Smile
   5. Program lojalnościowy - Poleceni
   W programie jest prowizja z poleconych w wysokości 5%. Może nie jest to zbyt dużo, lecz mało które Programy Partnerskie mają % od zarobków poleconych.
   Dodatkowo jest tutaj tzw. program lojalnościowy, który polega na zbieraniu punktów. Za każdy wypełniony przez nas wniosek jest 1 pkt, za każdego zaproszonego partnera, który będzie miał wniosek 'rozliczony' dostaniemy 10 pkt. Jest jeszcze kilka wyższych punktowo bonusów, ale nie będę się tutaj o tym rozpisywał, każdy kto będzie zainteresowany może to sprawdzić w programie, w zakładce Program Lojalnościowy.
   Za zebranie odpowiedniej ilości punktów, przysługują następujące nagrody (czyli zbierzemy daną liczbę punktów to możemy je od razu wymienić na daną nagrodę lub zbierać punkty dalej na lepszą nagrodę, to jest zależne od nas samych.
    
   Podsumowanie

   Jeśli chodzi o zarobienie więcej niż 1200zł opisane w tabeli, to dalsze instrukcje itp przekażę osobom zainteresowanym, nie chcę żeby ten poradnik był zbyt długi, a chcę żeby tu było opisane wszystko co tyczy się tylko Comperii.
   Każdy kto zarejestruje się z mojego linku może liczyć na moje pełne wsparcie na PW

    
  • Przez chincyk
   Witam, mówią na mnie chincyk Wypełnianiem ankiet zajmuję się od kilku lat. W tym temacie będę zamieszczał swoje miesięczne zarobki z płatnych ankiet. Ankiety wypełniam w ponad 50 serwisach, a zarobki mieszczą się przeważnie 200-350zł (bywało nawet 500zł).

   Forma prowadzenia dziennika:
   co miesiąc dodam listę serwisów w których zrealizowałem wypłaty, na koniec roku dodam podsumowanie wszystkich zarobków z ankiet , na koniec roku dodam zestawienie serwisów które mi wypłaciły (2016 rok)
   W 2017 roku zarobiłem: Styczeń 365 zł

   Wypłaty od:
   IBIS - 80 zł do EMPIK
   Marketagent - 2,7 Euro (~11zł)
   MOBROG - 20 zł PayPal
   MySurvey - 100 zł do Empik
   Opinie.pl - 108 zł PayPal
   Pentagon - 20 zł na konto
   Zymetria - 26 zł PayPal
  • Przez izacola
   1. Nazwa przedmiotu: Kupię konta na FB ze stażem min rok lub większym . Kupię również konta na Gmail zweryfikowane   2. Opis przedmiotu: Informacje o kontach muszą  być zweryfikowane i posiadać znajomych - nie mogą wyglądać na fikcyjne co do kont na Gmail to powinny byc założone z różnych adresów IP 3. Cena: Zależy od oferty   4. Kontakt: PW,Priv 5. Sposób zapłaty: Przelew, western union money transfer  
  • Przez RianesS
   1. Nazwa przedmiotu: Konto gameflow  2. Opis przedmiotu: Zarobione na koncie 258,25zł od 2015 do 2016 roku. Konto sobie tak leżało, aż sobie przypomniałem. Nie chcę bawić się w wysyłanie rachunku itp. Środki są od dawna zaksięgowane. Na koncie nie ma podanych danych osobowych, nigdy nie była robiona wyplata. Nie wiem jak jest z edycją maila, ale pole do edycji jest. niestety maila w cenie dorzucić nie mogę 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: 5. Kontakt: PW 6. Cena: licytacja od 120zł, min. przebitka 10zł, czas do niedzieli 19 lutego, godz. 20:00 7. Sposób zapłaty: PayPal, bitcoin