Mikołaj dziś zawitał !

Do mnie dziś zapukał Mikołaj :)

3 Takie zabaweczki dla całej rodziny przyszły :) Udało się wyrwać za 2999 / sztuka + ubezpieczenie 3 lata :) 8

Informacje o zdjęciu


1 komentarz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz
 • Podobna zawartość

  • Przez Pr0miL
   Dobry wieczór,
   natknąłem się na pewien problem przy konfiguracji wtyczki Yoast SEO. Mianowicie po włączeniu sitemap i kliknięciu w odnośnik: http://money-site.pl/sitemap_index.xml , widnieje błąd w przeglądarce:
   Błąd przetwarzania XML: deklaracja XML lub tekstu nie jest na początku jednostki Obszar: http://money-site.pl/sitemap_index.xml Numer wiersza: 3, kolumna 1:<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><?xml-stylesheet type="text/xsl" href="http://money-site.pl/sitemap_index.xml"?> ^ Czy spotkaliście się z podobnym błędem...?
   Z góry dzięki za pomoc, sugestie.
   Pozdrawiam
  • Przez Kaaarolek1
   Witam,
   poszukuje mentora SEO który pokieruje mnie w linkbuldingu oceni mój aktualny skill w optymalizacji oraz bieżące umiejętności. Dodatkowo atutem będzie pomoc w nauce scrapeboxa i GSA. Co oferuje - tutaj kwestia do dogadania pieniądze, pomoc w pozycjonowaniu stron mentora, pisanie contentu. Potrzebuje szczerych, prostych rad w formie korespondencji email, konferencji online. Czekam na propozycje priv
  • Przez Pozdro.
   1. Nazwa przedmiotu: GSA Search Engine Ranker 2. Opis przedmiotu: GSA Search Engine Ranker 3. Cena: 100zł 4. Kontakt: pw 5. Sposób zapłaty: bank/pp
  • Przez darnok734
   Witam,
   chciałbym przedstawić Wam ofertę dotyczącą tworzenia:
   - tekstów na blogi
   - tekstów zapleczowych/artykułów (w przypadku zamówienia polskich tekstów spinowanych - spinowanie będzie dokonywane ręcznie, aby zachować sens i jakość)
   - opisów katalogów
   - opisów produktów
   Obecnie oferujemy tworzenie tekstów w języku polskim oraz angielskim. Za ich tworzenie odpowiadają osoby, które przez lata zajmowały się tworzeniem amatorskich napisów do filmów i spędziły kilka lat poza granicami kraju (USA i UK), co pozwoliło na bardzo dobre zaznajomienie się z językiem angielskim.
   Czas realizacji zależny jest od ilości zleceń w danej chwili, jednak nie powinien on przekraczać 48h.
   Cennik:
   Wycena tekstów odbywa się indywidualnie po kontakcie. Nie sposób określić jednoznacznie cen, ponieważ jedna tematyka jest prosta i można pisać "z automatu", inna wymaga odpowiedniego zaznajomienia się z tematem. Wystawiamy faktury VAT.
   Kontakt:
   - prywatna wiadomość
   - GG - 211012