Wszystkie rozmiary dla ZOTAC Treasure Box

Wróć do strony grafiki

ZOTAC Treasure Box

Prawa autorskie

© 19Szumi10
 • Podobna zawartość

  • Przez 19Szumi10
   Klawiaturka wygrana w Giveaway'u z okazji 10-lecia firmy ZOTAC w ZOTAC SCAVENGER HUNT.
   Pewnie pójdzie na sprzedaż .
  • Przez Pasiak24
   Cześć, jak ustawić mój fanpage page box na widgecie na moim blogu? Wygenerowałem 2 kody, wklejam ten drugi w widget, ale nie działa. Co mam zrobić z tym pierwszym? Jeszcze rok temu ten sposób działał, albo dawali kod z html.
    
   http://prntscr.com/7jzqfa
  • Przez Thinro
   Jak dodać textbox w html na stronę tak aby nie dało się zmieniać jego rozmiaru jak ktoś wejdzie na stronę. Chodzi mi o to żeby był zablokowany, ale żeby można było w nim coś pisać. Bo normalnie jak dodaje to można złapać kursorem myszy za narożnik i go rozciągać, a to brzydko to wygląda Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi
  • Przez agix
   Mam malutki problem z RichTextBox, ustawiłem sobie progressbar tak aby co kilka procent pokazywał nowy wiersz w RichTextBox, ok - pokazuje, ale co każdy nowy wiersz cofa się do 1 wersa, tutaj moje pytanie - jak ustawić aby richtextbox pokazywał ostatni wiersz zamiast pierwszego po aktualizacji?
  • Przez Rqzor
   Witam
   Mam pewien problem, ostatnio dodałem 3 filmy na socials box, lecz nabijanie viewsów po kilku godzinach "blokuje"(?) - praktycznie nie nabiło mi ani jednego wyświetlenia. Filmy są udostępnione - nie promuję na private. Filmy przechodzą do zakładki "Failed", a w kolumnie Gained widnieje takie coś:

    
   Dodatkowo - nie zauważyłem żeby zwrócili mi pieniądze. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!