5 komentarzy

1 godzinę temu, Martinuss napisał:

@Piona

Ty to jesteś jakiś jutuber z polskiej sceny w top5? :kappa:

Na to wygląda że tak ;)

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Martinuss napisał:

@Piona

Ty to jesteś jakiś jutuber z polskiej sceny w top5? :kappa:

Sądząc po wyświetleniach to bardziej amerykańskiej sceny :D

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Ile masz subów na kanale i ile jest wyświetleń dziennych na filmikach? Ile masz stron podpiętych?

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jest 5 możliwości jaki prowadzisz kanał;

1. Step Records

2. ProstoTV

3. baby's advanture

4. Wardęga

5. AbstrachujeTV

Zgaduję że kanał nr 1 albo 3 :D 
0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz
 • Podobna zawartość

  • Przez ambro
   1. Nazwa przedmiotu: Artykuły tematyczne 2. Opis przedmiotu: Sprzedam 28 artykułów tematycznych napisanych pod strony MNS. Stawki za klik od 2 do 50 zł ( 30 fraz)   3. Źródło pozyskania: Napisane na zlecenie 4. Zdjęcia: Stawki za kliknięcie na załączonych zdjęciach       5. Kontakt: PW   6. Cena: 299 zł   7. Sposób zapłaty: Przelew bankowy, Paypal
  • Przez lenrok
   Witam, jeśli jesteś niezadowolony ze swoich zarobków mimo dobrego ruchu który jesteś w stanie generować ze swoich fanpage fb, nie trać czasu i zacznij pracować ze mną przy nowym projekcie!. Mianowicie gwarantuje 2x wyższe zarobki od sms,sms premium, adsense itp. Jedyne czego potrzebujesz to fanpage fb. Czym masz więcej stron tym lepiej dla Ciebie - większe zarobki. Przykład 7 tys wyświetleń strony = 40 zł bo cały patent polega na specjalnych linkach. Większy ruch w ciągu dnia = jeszcze większe wypłaty. Chcesz więcej info pisz na PRIV. Pozdrawiam
  • Przez Wujek Ziemny

    
   Kliknięcia w reklamy obrazkowe mają w tym roku po raz pierwszy przegonić kliknięcia w reklamy kontekstowe w wyszukiwarkach. Jeżeli reklamy banerowe są elementem waszej strategii chcemy pomóc wam wydobyć z nich wszystko, co tylko możliwe. Sprecyzowaliśmy cztery szybkie wskazówki które pomogą wam zdobyć jeszcze więcej kliknięć w wasze reklamy obrazkowe.
   Przyciągajcie zaangażowanie poprzez wciąganie odbiorców
   Tworzenie interaktywnych reklam zwiększa zaangażowanie odbiorców ponieważ czują się oni zmuszeni, aby kliknąć w reklamę. Takie reklamy są efektywne zwłaszcza w kategorii reklam mobilnych i wewnętrznych reklam aplikacji w których to reklamy mogą spokojnie wyglądać jak część gry lub appki na twoim telefonie. Klknięcia w wasze reklamy bez wątpienia wzrosną gdy odbiorcy reklam poczują potrzebę kliknięcia w nie. Sprawdźcie poniżej przykłady reklam mobilnych jakie znaleźliśmy w sekcji topowych reklam:

    

    

    

    

    
   Kolejnym popularnym typem reklam w sferze aplikacji mobilnych są reklamy nagradzające a więc reklamy za obejrzenie których użytkownik otrzymuje jakieś profity, np. punkty w grze. Tworząc ten typ reklam możecie być pewni, że otrzymacie masę kliknięć w link. Jeżeli macie jakąkolwiek grę na telefonie to z pewnością spotkaliście się już z tego typu reklamami.
   Przykłady tego typu reklam:

    

    
   Jeżeli takie reklamy nie zadziałają w twojej branży, innym sposobem na zbudowanie interaktywnych reklam jest HTML5. Ten szybko rosnący trend pozwala nam tworzyć reklamy w nieznany wcześniej sposób. Możecie generować leady poprzez wypełniane formy lub też quizy. Na cokolwiek się zdecydujecie z pewnością odnotujecie różnicę na korzyść po zastosowaniu którejś z form wciągnięcia usera w wyświetloną przez was reklamę.
   Personalizacja waszego targetowania
   Ulepszenia w zakresie technologii tworzenia reklam dają marketerom coraz to lepsze możliwości targetowania potencjalnych odbiorców we właściwym miejscu i czasie. Weźmy programmatic jako przykład. Możecie targetować potencjalnych klientów biorąc pod uwagę ich zachowania online co daje wam jeszcze więcej dolarów do zarobienia z każdego pojedynczego klienta. Zamiast wyświetlania reklamy w TV która może dotrzeć do 10% zainteresowanych tematem możecie zaserwować taką, która dotrze tylko do tych, którzy są naprawdę zainteresowani tym, co chcesz im zaoferować.
   Dotarcie do lepiej wytargetowanej audiencji zwiększa waszą szansę na konwersję ponieważ (Jeśli targetujecie w odpowiedni sposób) to docieracie do wstępnie zakwalifikowanych klientów. Przestańcie targetować na ślepo i pokazujcie się tylko osobom które są skłonne wyłożyć pieniądze na wasze produkty. Wasza ogólna ilość jak również przy okazji jakość kliknięć z pewnością wzrosną.
   Zdywersyfikujcie swoją strategię
   Nie bójcie się próbowania nowych dróg. W rzeczywistości możecie omijać wielką okazję na spory profit poprzez ograniczanie się tylko do jednego kanału reklamowania czy też typu reklamy. Chcecie spróbować czegoś innego niż tradycyjne reklamy bannerowe? Dlaczego by nie spróbować reklam natywnych? Zyskały one ostatnio wielką popularność która zdaje się nie maleć. Poprzez zdywersyfikowanie swojej strategii zyskujecie większą szansę na sukces i jednocześnie dowiadujecie się co najlepiej odpowiada waszej audiencji. Sprawdźcie co działa na jednym kanale reklamowym i sprawdźcie czy możecie wykorzystać te wnioski na kolejnym kanale.
   Uczcie się od swojej konkurencji
   Dlaczego tracić swoje pieniądze i energie inwestując w strategię które mogą się nie powieść? Uczcie się od swojej konkurencji i korzystajcie zarówno z ich sukcesów jak i porażek. Sprawdźcie w jaki sposób marketerzy i biznesy walczą o klientów w waszej niszy. Użyjcie tych informacji do jednej z 3 powyższych metod na zwiększenie ilości klików. Znajdźcie inspiracje do stworzenia waszej interaktywnej reklamy, spójrzcie w jaki sposób inni reklamodawcy targetują potencjalne leady i sprawdźcie trendy jakie panują w waszej niszy lub branży.
  • Przez Camil
   Witajcie!
   Trochę o mnie: 23 lata, zawodowy kierowca międzynarodowy (bus plandeka) znudzony przebywaniem sam ze sobą w małej kabinie 3 tygodni w miesiącu za 3 tys złotych. Straciłem tam trochę zdrowia i dużo czasu i dopóki byłem sam, było ok - a dziś biega mi po domu mały potomek, który motywuje mnie do zostania w domu i spróbowania sił w czymś innym, co pozwoli spędzić z nim więcej czasu.
   Zmotywowany dziennikiem i liczbami jakie potrafi wyciągnąć @Scrox na reklamach Youtube, postanowiłem spróbować swoich sił w reklamach youtube, a następie za jakiś czas idąc za poradnikiem @Ciamciaj i Micro Niche Site spróbuję zrobić wszystko, żeby osiągnąć jakiś pasywny dochód. 
    
   Cel:
   3000zł miesięcznie - nie wiem, czy to dużo czy mało, ale wiem, że osiągając tę sumę będąc w domu z rodziną, a nie w busie będzie super.
   Dodam, że jest to mój debiut, nie znam się na tym, ale będę próbował, będę zapisywał swoje próby, a może Wy, bardziej doświadczeni użytkownicy doradzicie mi w którą stronę uderzać.
    
   Plany:
   - Mam już aktywowane konto Adsense
   -Stworzyć kanał youtube - myślę, że pójdę póki co w jakieś kompilacje śmiesznych filmików raczej z tagami w języku angielskim, bo wydaje mi się, że mają lepsze stawki.
   -Muszę znaleźć też jakąś metodę promocji tych filmów, może na jakiś zagranicznych serwisach?
    
   Pozdrawiam, do następnego posta :).
  • Przez Kubson91
   Mam kilka pomysłów i względnie duży budżet, chciałbym iść w kierunku media buying (CPA), jednak jak zacząć? Na co uważać i jak dobierać oferty CPA aby konwersja była maksymalnie wysoka oraz czy łączyć SEO z SM czy raczej skupić się na tańszym (lub też częściowo darmowym) promowaniu na social media? Kompletnie nie wiem jak zacząć a większość poradników które znalazłem są przestarzałe bądź mają reputację bardzo słabych.