Inne grafiki w Inne serwisy


5 komentarzy

Rekomendowane komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

 • Sprawdź też:

 • Podobna zawartość

  • Przez Majinpov
   Zlecę wstawianie 50 filmów dziennie za pomocą scrapera (uczę jak to robić w miarę szybko i sprawnie) 

   Trzeba dodać 50 filmów dziennie:
   Zaciągnąć na serwer Dodać tytuł Dodać tagi Dodać opis od 30 do 200 znaków - losowo tak jak będzie Ci wygodnie.  Zaczynamy od 500 zł na miesiąc - kwestia dogadnia się co do ilości dodanych filmów oraz zarobków ( stała współpraca ) 20% płatne z góry reszta płatna po każdym miesiącu. 
   Kontakt: PW na forum, majinpowers(a)gmail.com - tylko osoby zaufane z forum. 
  • Przez rajza
   Witam!

   Co?: Zlecę napisanie newsa (po polsku) copywriterowi.
   Dokładny opis: News nie musi być wcale długi, nie jest to nic wspólnego z SEO. News powinien być pisany profesjonalnym ale przejrzystym językiem, dodatkowo musi przyciągać choćby przez grę słów, chwytliwy, z zawartymi 'żartami'. Po prostu profesjonalnie, ale 'na luzie'.

   Kto: Dobry copywriter, najlepiej taki, który zajmuje się tym zawodowo.
   Cena: do uzgodnienia
   Kontakt: gg 5854078 lub priv
  • Przez Dolores
   Hej, od niedawna postanowiłam zająć się marketingiem szeptanym. Pracuję jako copywriter i chciałabym mieć dodatkowe źródło zarobku w internecie w takiej postaci. Nie wiem jednak jak wycenić tego typu usługi. Z tym jest zawsze problem, bo stawki w branży to rzekomo tajemnica i nigdy nie można dostać chociażby przybliżonej wyceny. Wiadomo, że będzie to wyglądało inaczej jeśli mam tylko wrzucić link, a inaczej jeśli zainicjować i prowadzić dyskusję przy pomocy różnych kont. Chciałabym, aby ktoś podpowiedział mi jak to się przedstawia, jeśli chodzi o możliwy zarobek w stosunku do czasu, który trzeba poświęcić?
  • Przez rajza
   Witam!

   Jako iż chcę w końcu założyć stacjonarny biznes potrzebuję nazwy firmy. Może ktoś polecić jakiegoś copywritera, który wymyśliłby dla mnie taką nazwę + chwytliwe hasło reklamowe? Głównie chodzi o cenę, by nie była zbyt wygórowana.
    
   Drugim pytaniem są opakowania. Zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę (nie pierwsze pozycje z google, tylko jakaś sprawdzona firma), która oferuje produkcję opakowań (bardzo małe, papierowe) wraz z wskazanym przeze mnie nadrukiem?
    
    
   Pozdrawiam
  • Przez Iza
   Wdrażam nowy serwis z ogłoszeniami, usługami, w którym można zarabiać na tym co się potrafi.

   W serwisie możecie bezpłatnie publikować swoje ogłoszenia (chęć, gotowość wykonania usług/usługi). Może to być np: retusz zdjęcia, projekt plakatu, projekt strony, graffiti, tłumaczenia, pisanie tekstów na stronę, podkładanie głosu, tworzenie animacji, intra, prowadzenie fanpage, dodawanie ogłoszeń, komentarzy, przepisywanie, polubienia, korepetycje, wizualizacje, malowanie ... (to tylko przykłady ) Ogólnie wszystko to co umiecie.
   Możecie przedstawić każdą usługę w formie graficznej lub video (dla tych co chcą się wyróżniać )
   Rejestracja i wystawianie 0zł.

   Zainteresowanym podaję adres strony: www.jopillo.com

   Fb: https://www.facebook.com/pages/Jopillo