Dolary

Tyle kasiory, co ja z tym zrobię? :huh:2


5 komentarzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz
 • Podobna zawartość

  • Przez rajza
   Witam!

   Co?: Zlecę napisanie newsa (po polsku) copywriterowi.
   Dokładny opis: News nie musi być wcale długi, nie jest to nic wspólnego z SEO. News powinien być pisany profesjonalnym ale przejrzystym językiem, dodatkowo musi przyciągać choćby przez grę słów, chwytliwy, z zawartymi 'żartami'. Po prostu profesjonalnie, ale 'na luzie'.

   Kto: Dobry copywriter, najlepiej taki, który zajmuje się tym zawodowo.
   Cena: do uzgodnienia
   Kontakt: gg 5854078 lub priv
  • Przez Dolores
   Hej, od niedawna postanowiłam zająć się marketingiem szeptanym. Pracuję jako copywriter i chciałabym mieć dodatkowe źródło zarobku w internecie w takiej postaci. Nie wiem jednak jak wycenić tego typu usługi. Z tym jest zawsze problem, bo stawki w branży to rzekomo tajemnica i nigdy nie można dostać chociażby przybliżonej wyceny. Wiadomo, że będzie to wyglądało inaczej jeśli mam tylko wrzucić link, a inaczej jeśli zainicjować i prowadzić dyskusję przy pomocy różnych kont. Chciałabym, aby ktoś podpowiedział mi jak to się przedstawia, jeśli chodzi o możliwy zarobek w stosunku do czasu, który trzeba poświęcić?
  • Przez rajza
   Witam!

   Jako iż chcę w końcu założyć stacjonarny biznes potrzebuję nazwy firmy. Może ktoś polecić jakiegoś copywritera, który wymyśliłby dla mnie taką nazwę + chwytliwe hasło reklamowe? Głównie chodzi o cenę, by nie była zbyt wygórowana.
    
   Drugim pytaniem są opakowania. Zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę (nie pierwsze pozycje z google, tylko jakaś sprawdzona firma), która oferuje produkcję opakowań (bardzo małe, papierowe) wraz z wskazanym przeze mnie nadrukiem?
    
    
   Pozdrawiam
  • Przez Iza
   Wdrażam nowy serwis z ogłoszeniami, usługami, w którym można zarabiać na tym co się potrafi.

   W serwisie możecie bezpłatnie publikować swoje ogłoszenia (chęć, gotowość wykonania usług/usługi). Może to być np: retusz zdjęcia, projekt plakatu, projekt strony, graffiti, tłumaczenia, pisanie tekstów na stronę, podkładanie głosu, tworzenie animacji, intra, prowadzenie fanpage, dodawanie ogłoszeń, komentarzy, przepisywanie, polubienia, korepetycje, wizualizacje, malowanie ... (to tylko przykłady ) Ogólnie wszystko to co umiecie.
   Możecie przedstawić każdą usługę w formie graficznej lub video (dla tych co chcą się wyróżniać )
   Rejestracja i wystawianie 0zł.

   Zainteresowanym podaję adres strony: www.jopillo.com

   Fb: https://www.facebook.com/pages/Jopillo
  • Przez Avenise
   Witajcie! Jakiś czas temu znalazłam w sieci ciekawą stronę, na której wykonujemy zlecenia i dostajemy za to punkty, które potem wymieniamy na wypłatę.Nie jest to typowe klikanie w jakieś linki, czytanie emaili, ale wykonywanie realnych zleceń dodawanych przez prawdziwych ludzi/firmy.Zasada jest prosta: ktoś dodaje zlecenie - Ty je wykonujesz i dostajesz punkty.
   Serwis skierowany jest do osób od 16 r.ż oraz studentów.
    
   Rejestracja jest bardzo prosta:
    
   1.Wchodzimy w LINK
   2.Klikamy w zielony link "Zacznij zarabiać"
   3.Wypełniamy formularz, zaznaczamy akceptację regulaminu i Przechodzimy dalej.Opcjonalnie można również połączyć swoje konto z portalem facebook - w tym wypadku rejestracja jest jeszcze prostsza.
   4.Potwierdzamy nasz adres email.
    
   Teraz zostaje nam jeszcze aktywacja konta
    
   1.Po zalogowaniu się w serwisie klikamy ikonę domku.
   Naszym oczom ukazuje się taki oto formularz. Należy wypełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi i przesyłany ten formularz.
    

    
   2.Po kilku dniach nasze konto (o ile dane są poprawne) zostaje aktywowane i możemy zacząć wykonywać zlecenia.
    
   Teraz trochę o typie tychże zleceń.
   Generalnie są one podzielone na poszczególne kategorie:
    

    
   Jak widać zróżnicowanie jest duże.Od udostępniania postów na facebooku, przez testowanie aplikacji, programów, wypełnianie ankiet po większe zlecenia typu zbieranie głosów.Oczywiście nie zawsze jest zadanie z każdej kategorii.Jednakże, obserwując stronę, widzę, że zadania sukcesywnie się pojawiają.To jest bardzo łatwa metoda zlecenia innym ludziom prostych czynności.
    
   Za każde zadanie otrzymujemy od 20-30 punktów aż do nawet 5000.Wszystko zależy od tego, jakiej rangi jest dane zadanie.
   Minimum do wypłaty to 5000 punktów co jest równoznaczne z kwotą 50 zł.Nie jest to dużo, ale dodatkowy zarobek się przyda, prawda ? Co więcej, jeśli ktoś jest zainteresowany poważniejszym/lepiej płatnym zleceniem to również jest taka możliwość.Czasami pojawiają się zlecenia typowo o pracę.Wtedy stawka jest już ustalana konkretnie i dzięki temu można zdobyć pracę dorywczą.
    
   Samo wykonywanie zadań i ich weryfikacja to proces bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze.
    
   1.Wyszukujemy interesujące nas zlecenie w zakładce Zadania.
   2.Po wybraniu zlecenia czytamy jego warunki i sprawdzamy, czy nam odpowiadają po czym klikamy napis Rezerwuj na dole strony.
   3.Zadanie trafia do zakładki Moje zadania, skąd czerpiemy informacje o nim i wysyłamy dowód jego wykonania.UWAGA: Radzę nie rezerwować dużej ilości zadań, tylko po jednym, gdyż wtedy nie wyrobicie się z jego wykonaniem (każde zadanie ma określony czas na wykonanie).
   W szczegółach zadania jest podane wszystko, co trzeba wykonać, a w zakładce Co należy zrobić - także instrukcja w jakiej formie wysłać dowód jego wykonania.
   Każde zlecenie musi być zweryfikowane w terminie do 7 dni.
    
   Według mnie serwis jest ciekawą alternatywą dorobienia sobie kilku gorszy przez internet.Nie znalazłam nigdzie dowodów o niewypłacalności, ale myślę, że skoro serwis jest tylko pośrednikiem w zlecaniu prac, to musi być wiarygodny.
    
   *** A może jesteś zainteresowany nie tylko zarabianiem, ale także i chęcią zlecenia komuś czegoś ? W takim razie jedyne, co musisz zrobić , to zarejestrować swoją działalność pod tym
   Rejestracja jest mniej więcej taka sama jak ta dla zleceniobiorców.Mamy możliwość zarejestrowania prywatnej działalności bądź firmy.
    
   Myślę, że wyjaśniłam wszystko w miarę dokładnie, ale jeśli ktoś miałby jakieś pytania bądź chciał uzyskać pomoc, niech śmiało pisze na PW lub GG:4861303