Inne grafiki w Inne serwisy


1 komentarz

Rekomendowane komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

 • Podobna zawartość

  • Przez karbon
   Nazwa programu: Trade4Vip
   Opis programu: Program jest nowy, ma bardzo ciekawe plany inwestycyjne, 3-poziomowy program referencyjny i zarabiamy na nim w BTC! .
   Plany inwestycyjne: 
   Starter (wypracowuje 6.3%):
   Czas pracy depozytu: 3 dni
   Depozyt od 10$ do 100$
   Zarobek dzienny: 2.10%
   Gold (wypracowuje 13.5%):
   Czas pracy depozytu: 5 dni
   Depozyt od 101$ do 300$
   Zarobek dzienny: 2.7%
   Platinum (wypracowuje 50.4%):
   Czas pracy depozytu: 14 dni
   Depozyt od 301$ do 1000$
   Zarobek dzienny: 3.6%
   Royal (wypracowuje 92.4%):
   Czas pracy depozytu: 22 dni
   Depozyt od 1001$ do 5000$
   Zarobek dzienny: 4.2%

   Minimum inwestycyjne: $10
   Akceptowane systemy płatności: BitCoin
   Wypłaty: Manualne - admin ma na zatwierdzenie od 24h do 48h (mi wypłata przeszła w ten sam dzień).
   Brak prowizji przy składaniu depozytów oraz wypłatach.
   Program referencyjny:
   Poziom 1: 4%
   Poziom 2: 2.5%
   Poziom 3: 0.5%
   Kilka słów ode mnie: Warto zainwestować, ponieważ program jest świeży i wypłacalny. Pierwszy depozyt już mi się zamknął i wypłaciłem go. Teraz złożyłem kolejny.
   Mój 1 depozyt: 100$ na planie Starter
   Wypłaciłem do tej pory: 106.30$
   Mój 2 depozyt: 150$ na planie Gold
   Dowód wypłaty:
   Biuro:

   Blockchain:

   Czysty link: https://trade4vip.com/
   REFLINK USUNIĘTY
  • Przez Wujek Ziemny
   Trochę prezentów trzeba kupić :)
  • Przez Ciamciaj
     Witam, wielokrotnie zapewne każdy z Was myślał jak wymienić walutę po lepszym kursie, którą już zarobicie w internecie. Są na to metody!   Rynek kantorów internetowych w ostatnich latach rozwinął się bardzo potężnie, a co za tym idzie - kursy w tych kantorach są dużo lepsze niż w tradycyjnych bankach internetowych.    Dla przykładu, przy aktualnym kursie dolara, wymiana 1000$ na PLN (jak wiemy na tym forum wielu z Nas operuje większymi kwotami) daje nam takie porównanie:   Czy nie lepiej zachować tę stówkę w kieszeni? Sądzę, że tak, zwłaszcza, że nie kosztuje Nas to właściwie nic.       Dlaczego Walutomat, a nie inny kantor internetowy? Sam interesowałem się tym tematem jakiś czas i śledziłem poczynania kantorów internetowych, korzystając z wiarygodnego źródła informacji o kantorach (kurencja.com) doszedłem do wniosku, że jest najlepszy pod względem kursów, prowizji i łatwości obsługi. W ogólnym rankingu wypada po prostu najlepiej. Nie mówię tu, że zawsze będzie miał najwyższe kursy (różnice mogą być minimalne), jednak w ogólnym rozrachunku tak właśnie jest.    
   Czy to jest bezpieczne?
   Currency one, właściciel walutomat.pl,  w roku 2013 miał ponad 5mld zł obrotu. Serwis pozwolił zaoszczędzić swoim użytkownikom łącznie 217 mln zł. Przy takim obrocie metody bezpieczeństwa, ochrony kupującego są naprawdę na najwyższym poziomie. Wszystkie informacje na temat bezpieczeństwa dostępne są na stronie Walutomatu
    
   Jak się za to zabrać?
   Powiem Wam jak ja to zrobiłem, sami zapewne zrobicie podobnie Otworzyłem konto walutowe w banku, zrobiłem to w 2 minuty przez internet (jest akurat taka opcja w Mbanku). Konto walutowe kosztuje mnie 10zł miesięcznie, są to znikome koszta przy oszczędnościach jakie można mieć wymieniając walutę. 
    
   Następnie zlecając wypłatę w serwisie prosimy o wypłatę na konto walutowe, podajemy Nasze dane. Następnie przelewamy środki w obcej walucie na konto w Walutomacie (wszystko jest dobrze wyjaśnione i opisane na stronie). Kolejny krok to wymiana waluty w portalu i przelanie jej z powrotem na konto "normalne" w PLN
    
   W ten sposób można zyskać naprawdę wiele, aktualnie wymieniając walutę zaoszczędzę ponad 1000zł... myślę, że warto, za tak prostą usługę.
    
   Nie wiem jakie w innych bankach są oferty na konta walutowe, sądzę, że cena nie będzie się bardzo różnić..bądź konto będzie za darmo.
    
   Rejestracja w Walutomat.pl
    
    
   W tekście znajdują się moje reflinki, służę pomocą w przypadku rejestracji z niego, Ciebie to nic nie kosztuje. Jak ktoś tego nie chce...to zna domenę.
  • Przez kill_you
   Kilka dni praktycznie nic nie robiąc z Leadmore, polecam! tak, robione tosterem 
  • Przez ®Leadnow.pl®
   Drodzy partnerzy!
   Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę: wypłaty ekspresowe!
   Niezależnie, w którym banku masz konto, natychmiast po wysłaniu przez nas przelewu otrzymasz środki. Przelewy realizujemy do trzech godzin.
    
   Liczba wypłat ekspresowych jest nieograniczona. Jedynym warunkiem jest zlecenie wypłaty na minimum 500 PLN. Koszt takiego przelewu wynosi 5% zleconej kwoty do wypłaty.