Gremlin

Elita
 • Zawartość

  1069
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Gremlin wygrał w dniu 2 Styczeń

Gremlin zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

560 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Gremlin

 • Tytuł
  JaBudu

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  PPA

Ostatnie wizyty

4737 wyświetleń profilu
 1. Trolujesz?
 2. Dostałem obydwa poradniki do recenzji: Dla osób które zaczynają jest to dobra opcja aby zarobić sobie na własną stronę programy do seo i zacząć na poważnie zarabiać w necie. Nie polecam używać konkursów które są gotowe w sieciach, tylko stworzyć coś własnego dodawać obserwatorów i jak będziemy mieli sporą liczbę dodać reklamę o wiele lepiej na tym wyjdziemy. Ilość 250 osób na godzinę jest lekko zawyżona ja dodaje koło 180 i od każdej dodanej osoby robię lekki odstęp jest to bardziej czasochłonne, ale nie ma blokad. Nie trzeba do tego telefonu jest wiele opcji aby korzystać z instagramie na kompie i normalnie działać, np google chrome ctrl+ shift+ I i możecie działać. Poradnik na + cena jest bardzo atrakcyjna a mamy początkową wiedzę jak działać na instagramie. Co do drugiego poradnika bardziej podpiął bym go pod update do pierwszego, ale cena również atrakcyjna daje inne spojrzenie mogę polecić. Sposób mi znany kiedyś robiło się podobnie na yt, może ktoś sposób będzie kojarzył.
 3. Wypłata jest co 15 dni czy każdego miesiąca 15 wychodzą ?
 4. Jest to nielegalne, ale to nie ma polotu do konkursów na fb czy ofert pracy można spać spokojnie. Wiadomo jak wasza strona będzie w top1 to może konkurencja napsocić, ale tam są takie pieniądze że bym to zlał. Zarabiam na zagraniczne kraje lepsze stawki i nigdy nie miałem problemów od ponad roku, pod Polskę miałem podłączone Sub SMS i również nie miałem kłopotów.
 5. Siedzę w temacie już ponad rok więc mam nadzieję że moja recenzja będzie pomocna dla osób które zastanawiają się nad kupnem. *Zawartość Poradnika: + Opisane na czym zarabiamy podane serwisy na których zarabia się najwięcej i jest najwygodniej (od rejestracji po stawki etc.) + Wyłożone na tacy gdzie najlepiej kupić hosting domenę aby nasza strona stała cały czas stabilnie + Jak postawić stronę i ją skonfigurować ( szablony, pluginy, optymalizacja) + Metody promocji + Bonus ( to mi się bardzo spodobało bo można go wykorzystać pod inne projekty) *Początkujący earner: * Inwestycja: Hosting, domena, konta fb, konta yt, bot do social media, płatny szablon ( może być nulled ale z dobrego źródełka) + podstawowy pakiet SEO * Wkład pracy: Dla osoby początkującej może to być za ciężki temat samo wprowadzenie i ogarnięcie z czym to się je może potrwać sporo czasu. * Zarobki: Tutaj nie liczył bym na żadne kokosy przez pierwsze 2 miesiące, bez żadnego zaplecza i własnych sposobów promocji będzie na początku ciężko. *Zaawansowany earner: * Inwestycja: To czego nie ma z wyżej wymienionej listy * Wkład pracy: Dla osoby która już zarabiała stawiała strony to jeden 1-3 dni na ogarnięcie stronki na tip top + podpiąć najpotrzebniejsze rzeczy. Praca 2-3 godzinki dziennie i spokojnie wyciągniesz fajny kesz. * Zarobki: Pierwszy miesiąc przy pracy 2-3 godzinki dziennie odrobisz poradnik x5-10 *Pro earner: * Inwestycja: Zakup bota do automatycznej pracy * Wkład pracy: Jeżeli ma ktoś kasę na inwestycje zamawia bota u programisty i wystarczy pilnować stronki, dodać pod parę nisz projekty SEO. * Zarobki: W pierwszy miesiąc można przy lepszej promocji wyciągnąć 5 cyferek. *Podsumowanie: Poradnik wart swojej ceny, chętnie kupił bym taki ponad rok temu kiedy wchodziłem w ten temat, oczywiście do wszystkiego można dojść za darmo ale to wymaga czasu. W poradniku nie ma innowacyjnych metod promocji ani magicznych nisz. Temat każdemu znany, ale autor pokazał jak wycisnąć każdy cent z tego sposobu. Odradzam go dla osób początkujących raczej celuje on w grupę która miała już styczność z zarabianiem w internecie. Zarobki jakie można osiągnąć są nie ograniczone, na swoim przykładzie dodam że z samych sub sms zarabiałem koło 20k na pół roku a sposób nie celuje wgl w ten styl zarobku Nie jest to w żadnym wypadku nisza ani sposób promocji tylko naprowadzenie i pokazanie jak zarobić w dany sposób i tylko i wyłącznie zależy to od nas ile zarobimy ( czyli jak wypromujemy swoje "nisze") Może być masa błędów i może to nie mieć logiki ale jestem padnięty, jak jakieś pytania to pisać
 6. A co z tym?
 7. @zaglebiok pisz do nich na czacie, jedyny sposób żeby odzyskać co twoje. Ja temu serwisowi już nie ufam totalnie.
 8. Korzystałem kiedyś mogę polecić.
 9. Jak wygląda system wypłat u was teraz?
 10. Pytanie

  Dzisiaj skończyłem Legion mogę polecić.
 11. @abef6600 próbowałem na mylead: Hc coś pozmieniało i wgl lipa totalna, jakieś inne serwisy zaufane polecasz?
 12. Styczeń udany: