Harry

Junior Moderator
 • Zawartość

  758
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  26

Harry wygrał w dniu 9 Grudzień 2016

Harry zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

937 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Harry

 • Tytuł
  Zbanowany
 • Urodziny

Kontakt

 • GG
  październik marzec 2x styczeń kwiecień 2x styczeń ☀

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  zielonym rynku. Drzewka, bambusy, sztuczna trawa, itd

Ostatnie wizyty

3980 wyświetleń profilu
 1. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 2. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 3. @coffee, @Stanley22
 4. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 5. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. @buKKa prawdopodobnie ich nie odzyskasz, boty skanują neta i rejestrują z miejsca domeny. Sprawdziłem kilka i stoją na parkingu (zarabiają na reklamach za kliknięcie), jeśli mają wartościowy ruch to niestety ciężko będzie Jeżeli będzie nie opłacalne to za rok wejdą do puli domen wolnych. Pozdrawiam
 9. Cześć, Zapewne darmowa wtyczka pokazuje ci, że masz backdoor lecz nie jest wstanie określić, w którym miejscu Motyw masz nulled czy z bazy WP? Jeśli nulled to jest duże prawdopodobieństwo, że jednak może zawierać backdoor lecz wątpię aby w functions.php. Szybciej nastawiałbym się na footer.php. W takim razie polecam skorzystać z pakietu SeoTools, gdzie masz od ogromną ilość czystych premium motywów. Jeżeli twój motyw pochodzi z bazy motywów wordpressa to usuń tą wtyczkę jak najszybciej i nigdy więcej nie instaluj wynalazków, które są nastawione na łatwy zarobek Pozdrawiam
 10. @Mmm, przepraszam mój błąd Prowizje mniej więcej tak się mają: Wymiana walutowa (np. euro na usd): 1.5% Depozyt jako przelew bankowy: 0-3% Wypłata jako przelew bankowy: 3-5% + przewalutowanie, a kurs można sprawdzić tutaj: https://www.mastercard.us/en-us/consumers/get-support/convert-currency.html Payeer jest troszkę drogim procesorem. W Paypal potrafia zablokować konto za 1 zł, co do skrill to nie słyszałem.
 11. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 12. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Właśnie powinieneś założyć gdyż twój problem dotyczy całkowicie innego tematu mimo iż podobny. Sprecyzuj swoje pytanie bo obecnie nic innego mi się nie nasuwa na myśl jak odpisanie "podmień ręcznie".
 15. @Mmm cześć, to o co pytasz to nic innego jak BANK TRANSFER, Output: from 1.95%