Harry

Junior Moderator
 • Zawartość

  840
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Harry wygrał w dniu 18 Styczeń

Harry zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1023 Pro Earner

2 obserwujących

O Harry

 • Tytuł
  Zbanowany

Kontakt

 • GG
  październik marzec 2x styczeń kwiecień 2x styczeń ☀

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  zielonym rynku. Drzewka, bambusy, sztuczna trawa, itd

Ostatnie wizyty

4502 wyświetleń profilu
 1. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. Cześć, Jak zacząć? Zacznij nagrywać filmy i uploaduj je na kanał YT, który wcześniej zrobisz jak wygląda sprawa z używaniem fragmentów czyichś filmów... Tutaj wchodzi "prawo cytatu", po więcej informacji odsyłam do http://www.prawoautorskie.pl/art-29-prawo-cytatu ...czy też używaniem muzyki chronionej prawami (słyszałem o możliwości użycia <30s fragmentu utworu) Nic mi o tym nie wiadomo, wiem natomiast że bez zezwolenia artysty nie możesz (legalnie) wykorzystywać utworów. Bodajże to nie dotyczy jeśli uiścisz tantiemy na rzecz artysty. Od razu wyprzedzam pytanie o prawo cytatu - zgodnie z tym prawem nie możesz wykorzystywać cudzej twórczości tylko po to, by twój film był bardziej atrakcyjny. Po resztę twoich pytań odsyłam do działu poświęconego Youtube -> http://make-cash.pl/poradniki-youtube-i-programy-f51/ Warto rownież przeczytać dwa pierwsze tematy (te przypięte) Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to nie krępuj się, od tego jest forum Pozdrawiam
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Pytanie

  Myślałeś nad kupnem SEOTOOLS? Masz tam motywy premium od dessign, elegant themes, themejunkie, andy sozot i organic themes oraz divi wraz z divi builder Jeśli jednak nie chcesz SeoTools to chyba skusiłbym się na BeTheme Pozdrawiam
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. @GrandCash, kurde a myślałem że to nowa sprawa #fail W takim razie nvm
 10. Pricing Table by Supsystic to plugin do wordpressa, który oferuje tworzenie tabel cenowych w 100% responsywnych wraz z możliwością personalizacji wg uznania. Przykłady tabel znaleźć można tutaj: https://supsystic.com/plugins/pricing-table/#examples Plugin występuje w dwóch wersjach: Płatna One Site - $29 Five sites - $49 Unlimited sites - $99 Darmowa Dostępna w oficjalnym repozytorium pluginów wordpressa. Wersja darmowa (moim zdaniem) jest bardzo przejrzysta i ładna. Jeżeli potrzebujesz czegoś takiego to wtyczka jak najbardziej przypadnie tobie do gustu Filmik pokazujący możliwości i personalizację ów pluginu. Przydatne linki: DEMO: https://supsystic.com/price-tables-examples/ Pobierz: https://pl.wordpress.org/plugins/pricing-table-by-supsystic/ https://downloads.wordpress.org/plugin/pricing-table-by-supsystic.zip Oficjalna strona: https://supsystic.com Pozdrawiam
 11. Źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/10-tys-osob-oszukanych-na-SMS-ach-premium-3670558.html Źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/10-tys-osob-oszukanych-na-SMS-ach-premium-3670558.html Druga już sprawa w ciągu ostatniego miesiąca. Cieszy mnie ten fakt z kilku powodów: rynek się oczyści ludzie zmądrzeją oszustów pozamykają więc mniejsza konkurencja w każdej możliwej dziedzinie To co jeszcze bym zrobił to odgórny nakaz by każdy operator domyślnie miał wyłączone usługi premium + zwrot pieniędzy.
 12. Chodzi mi o grę u tych bukmacherów na terenie polski Same domeny nie mogą zablokować (chyba) ponieważ byłaby tu ruszana kwestia "cenzury". Tak jak na początku miał być „Rejestr stron niedozwolonych” tak zmienili 'niedozwolone' na 'zakazane' Oficjalnie wszystko ma ruszyć od 1 kwietnia 2017 roku. Gra u niektórych bukmacherów będzie możliwa pod warunkiem, że wystąpią o zezwolenie na prowadzenie takiej działalności na terenie Polski. Tylko o to chodzi - pieniążki - niestety 600 - 700 milionów zł rocznie drogą nie chodzi i właśnie o mniej więcej taką kwotę chodzi.
 13. Poprawka zawarta w art. 15f. minister finansów prowadzi tzw. „Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą” Nieoficjalnie RejestrDomenZakazanych.pl, a oficjalnie http://hazard.mf.gov.pl/ Łącznie 59 domen (bukmacherów) zostało zablokowanych.
 14. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 15. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.