iCash.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Nowy

O iCash.pl

 • Tytuł
  Poziom 1
 • Urodziny

Kontakt

 • GG
  60977215
 • Skype
  admin_106333

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Serwis SMS Premium
 • Zarabiam na
  http://icash.pl
 1. Znakomite zarobki! Życzymy Ci jeszcze większej prowizji
 2. @matyska Bardzo dobry wynik! Życzymy jeszcze większego zysku
 3. Zarabianie poprzez Premium SMS w polskim internecie jest na pewno świetnym pomysłem. Twoi użytkownicy mogą wysyłać takie SMSy by np. wesprzeć twój serwis lub otrzymać dostęp do treści Premium czy tzw. konto VIP. To tylko od ciebie zależy w jakim celu użytkownicy będą wysyłać SMSy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. iCash.pl oferuje usługi Premium SMS oraz subskrypcje SMS - SMS MT. Ekspresowe wypłaty są u nas standardem, nie posiadamy limitów co do ilości wypłat. Zapraszam do kontaktu: icash.pl mail: wspolpraca@icash.pl GG: 60977215
 4. Drodzy Partnerzy! Mamy dla Was niespodziankę: od dzisiaj bazowa prowizja wynosi u nas 50%. Życzymy jak największych zysków!
 5. Pytanie

  @Kath4r Zapraszam do kontaktu drogą mailową: wspolpraca@icash.pl Na pewno znajdziemy sposób na wprowadzenie usług SMS Premium, lub nie dawno przez nas wprowadzonych usług SMS MT.
 6. Chciałbyś uruchomić własną usługę SMS MT? Od dzisiaj możesz tego dokonać tego z iCash.pl! SMS MT to usługa subskrypcyjna. Klient zapisuje się na usługę i cyklicznie otrzymuje płatne wiadomości o wybranej przez Ciebie treści. Żeby założyć taką usługę, wystarczy wysłać wniosek w naszym panelu.
 7. Pytanie

  @Kath4r SMS Premium jest rodzajem mikropłatności, który warto wprowadzić do Twojego serwisu. Dodanie takiej możliwości, pozwoli twoim użytkownikom na wygodną płatność za oferowane usługi. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług. Nasz support pomoże ci zaimplementować obsługę SMS Premium na twojej witrynie. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę oraz poprzez kontakt drogą mailową
 8. @eryczek Świetny wynik! Gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych zarobków.
 9. Dyskusja

  @Martinuss Możesz skorzystać z naszego kreatora landing page, który również oferujemy Minimalny próg do wypłaty u nas to 100zł. Nie ma limitu miesięcznego co do ilości wypłat. No i wypłaty ekspresowe to u nas standard
 10. Gratulujemy zarobków Mamy nadzieję, że będzie się dobrze sprawdzał
 11. Dyskusja

  Do monetyzacji strony proponujemy nasze usługi SMS Premium Skorzystanie z takiej usługi pozwoli Ci zarobić na swoim serwisie. Nasz support chętnie pomoże we wszystkim związanym z takim rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu na stronie lub przez maila: wspolpraca@icash.pl
 12. Drodzy Partnerzy! Nawiązaliśmy współpracę z kreatorem stron a1x.pl. Na tej platformie możecie za darmo łatwo stworzyć w kilka minut swoją własną stronę i zintegrować ją z naszym api. Na kreator możecie się dostać poprzez menu Usługi -> Kreator Landing Page. Życzymy wysokich zarobków!
 13. W tym temacie możecie pochwalić się Waszymi najlepszymi zarobkami, dniówkami oraz ogólnymi statystykami z naszego serwisu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
 14. Jeśli macie jakieś pytania do naszej ekipy - możecie je tutaj napisać! Do każdej wypowiedzi chętnie się odniesiemy. Zachęcamy również do przetestowania naszych usług!
 15. Witamy naszych Klientów oraz Tych przyszłych również! W tym temacie możecie pisać o wszelkich propozycjach nowych rozwiązań, wdrożeń i udoskonaleń, które chcecie, abyśmy wprowadzili w naszym serwisie. Każdą Waszą sugestię przemyślimy i chętnie się do niej odniesiemy! Gorąco zachęcamy do współpracy z naszym serwisem.