Kath4r

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Początkujący

O Kath4r

 • Tytuł
  Poziom 2
 • Urodziny 17.08.1990

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  czym się da :)

Ostatnie wizyty

382 wyświetleń profilu
 1. Gratulacje
 2. Wyślij mi. Dorzuć do tego numer karty i numer CVV (ten z tyłu, 3 cyrfy). Widzisz i nie grzmisz...
 3. Kupione, działają polecam
 4. Witam, Mam takie pytanie - jak podczas postowania przez email na blogu opartym o WP za pomocą wtyczki jetpack dodać link w tekście? Wtyczka chyba blokuje maile wysyłane w formacie html.
 5. Również wstępnie zainteresowany - PW
 6. Pytanie

  Super, że używałeś tego i tego - a teraz używasz tego i tego. Ale gdzie jest to pytanie? Widzę tylko stwierdzenia.
 7. @Ciamciaj wyczyść skrzynkę lub odpisz w sprawie AstroCash :)

 8. HIT

  @Ciamciaj zarejestrowałem sie z refa, czekam na PW jak znajdziesz chwilę.
 9. Rozwiązane

  To ma być pole do kontaktu, czy tylko tekst? Jeśli do kontaktu, to z tego co pamiętam wtyczka Contact Form daje możliwości zbudowania formularza kontaktowego, poukładania itd.
 10. Hmm, może się skuszę pokażesz te strony oparte o takie listy? tutaj czy przechodzimy na PW?
 11. To chyba się nie pchaj dalej brak maila aktywacyjnego.
 12. I to tak mogło się zmienić, powiedzmy w ciągu niespełna tygodnia?
 13. Witam, Na wstępie zaznaczę że jestem w temacie zielony, może nie całkowicie ale w większej mierze. Mam wykupiony SEO host w serwisie ionic.pl. Dotąd, nie miałem problemów zainstalować wordpressa na wykupionych domenach. Wszystko szło ok, modyfikacja itd. Aż do dzisiaj ... chciałem zainstalować WP aby zrobić nową stronę na wykupionej wcześniej domenie. Dotąd domena funkcjonowała jako przekierowanie 301 na inną stronę. Po wejściu do instalatora WP, wybraniu loginu/hasła itd wyskakuje taki oto komunikat: " WordPress nie może być zainstalowany w wersji darmowej Softaculous! Powiadom swojego admina serwera o zakupie wersji premium Softaculous! " Jak mówię, dotąd nie było problemów z instalacją i na większości domen był/jest zainstalowany WP. Ktoś wie czym to jest spowodowane i jak sobie z tym poradzić? Dzięki za góry jak mało który
 14. Pytanie

  Ile by tego nie było, dochód realizowany w sposób ciągły i zorganizowany - wyczerpuje znamiona działalności gospodarczej tak przynajmniej, pół roku temu powiedzieli mi na ogólnopolskiej infolinii skarbowej.
 15. Pytanie

  Rozumiem że w ciągu ubiegłego roku wypłacałeś sobie środki kilkukrotnie? Np. co miesiąc? Jeśli tak, to nie wpisuj kosztów uzyskania przychodu. Tak jak @Rachman wspomniał, może wyczerpać to znamiona prowadzenia działalności gospodarczej - ciągły i zorganizowany. Jak nie masz DG - mogą być wtedy problemy, także lepiej się nie 'opowiadać'