Kroser

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Kroser wygrał w dniu 8 Listopad 2014

Kroser zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

26 Początkujący

O Kroser

 • Tytuł
  Poziom 1
 • Urodziny 22.08.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Witam, posiadam działającego bota/cheata do pewnej gry w którą gra duża liczba graczy, bota sam nie napisałem lecz pobrałem z pewnego forum obcojęzycznego. Autora bota nie ma, pobranie było bezpłatne. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę mieć jakieś problemy w związku z tym że chciałem to wykorzystać jako swoją nisze?
 2. Jak przelać kasę z Payza na PayPal?
 3. Jest szansa że wróci możliwość wypłaty na PayPal?
 4. Jeżeli jestem osobą pracującą to mogę normalnie rozliczać się z US? A teraz takie pytanie na boku Gdzieś czytałem że dochód dodatkowy nie może być większy niż połowa wynagrodzenia (tego wynagrodzenia co normalnie zarabiam w pracy) Nie wiem czy to prawda :/ Ma ktoś informacje na ten temat?
 5. źle nie jest tak wam powiem Nawet EPC jest całkiem całkiem
 6. zapowiada się ciekawy dzień 13:10:06 Switzerland ADWORKMEDIA $11.70
 7. Nareszcie profesjonalizm to cieszy Pieniędzy nie chce, to nie była duża suma Jeżeli możecie to przeznaczcie to na fraudy Ja teraz zajmę się formatowaniem dzięki wszystkim za rady i nie chce się już wypowiadać na ten temat Dzięki za wszystko Pozdrawiam
 8. Jak już pisałem hasło zmieniałem wielokrotnie pierwszy raz zmieniłem gdy nawet jeszcze nie napisałem do ac tylko zobaczyłem że przelew stworzony Już proszę was z tym hasłem, hasło było zmienione Zresztą ile razy można się tłumaczyć? .. Pozdrawiam i kończę temat już nic z tego.
 9. Został anulowany powiadasz? 2 _____ $0.00 Payza LisaLSkinnerx69@gmail.com Paid Co Pan ciągle z tym hasłem to chyba logiczne że zmieniłem i pisałem to wielokrotnie. Jeżeli macie taką możliwość to sprawdźcie bo nie raz zmieniałem po tym incydencie.. Zresztą już za późno na tłumaczenie przelew zrealizowany.. Jeżeli był anulowany to dlaczego włamywacz ponownie nie dołożył do tego przelewu kasy z tego miesiąca co był? Zrobił dwa takie same przelewy celowo? Nie liczę na odpowiedź... Już nikt nic nie zrobi. Ale wiem jedno można to było rozwiązać inaczej niż się zakończyło. mało, ale to "chyba" nie oznaczy że nie mogę otrzymać pomocy?
 10. Chciałem podziękować astrocash za profesjonalną pomoc którą mi udzielono. Dzięki "wam" ten kto włamał się na moje konto dostał swój przelew który zlecił. Jeszcze raz dziękuje za pomoc. Polecam i Pozdrawiam!
 11. Czy ktoś z administracji Ac mi pomoże? Lub napisze w czym jest problem? Tylko proszę was nie piszcie że przelew został anulowany..
 12. to szkoda że ja nic nie wiem i tym anulowaniu co do skanowań komputera wszystko zrobione. Czyli mam rozumieć że przelew zostanie zrealizowany? Bo u mnie jest jak było.. Proszę administracje o napisanie co mam teraz robić skoro rzekomo przelew został z anulowany (co do hasła to zmieniałem i to nie raz) ((dziwi mnie to że administracja tego nie chce załatwić ze mną na PW tylko na forum to jest bardzo dziwne))
 13. Czy jest możliwość w jakikolwiek sposób skontaktowania się administracją AC?
 14. Proszę astrocash odpisanie na pw wiadomość wysłałem jakieś 2 dni temu
 15. Pytanie

  Maskuje, zmiana długości pomogła (na razie jest ok)