Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną w 27.12.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. Słuchaweczki Bose QC 35
  6 Punkty
 2. Maximilion

  Dziennik pracy - wiara to połowa sukcesu

  Hej, czy wiara to 50 % sukcesu? Tak,ale oprócz wiary należy uwzględnić takie czynniki jak skill i szczęście. Osiągnąć sukces to mój cel, za który obrałem sobie dziennie zarobki z rzędu 100 $. Ile teraz zarabiam ? Małe co nieco, nawet nie jestem blisko 20 % tego co chce osiągnąć. Mówią że jeżeli chcesz coś osiągnąć to musisz zasłużyć. I ja się podpisuję pod tym obydwiema rękami. Zaczynamy. Cele najbliższe: - dodawać medium keyword do mojej strony którą mam od 2 lat, trochę zaniedbania - seo, ogólnie to używam fajnego softu do zakładania ręcznie webów, info wkrótce. - youtube kampanie, niektóre nisze aż proszą się , wiem z których mogę wyciągnąć $$$, jest już voiceover, potrzebuje trochę czasu do opanowania AE - Landing Page, white hat i grey hat. To na tyle na dziś. W następnym poście podam więcej szczegółów.
  2 Punkty
 3. hazi

  Temat Ogólny o AC

  @w1w te mirrory maja duza konwersje to jest najmniej istotne. Najwazniejsze jest byc w pierwszej 10 w google. Najpierw zajmij na dana fraze (nisze) top 10 a pozniej gadaj ze mirror jest zrobiony w paint. A poprawa jest spora pierwszych 5 ma ponad 100$ dawno nie bylo takiego wyniku.
  1 Punkty
 4. Ciamciaj

  Dziwne dane w raporcie Google Analytics

  Tak, wystarczy, wytnij ruch, nie bedzie transferu jej zarlo i statystyki beda czytelniejsze.
  1 Punkty
 5. Hemsworth

  Leniwy dziennik

  Ważne jest to, z jakich serwisów najczęściej ludzie pobierają, a to jest w większości wyznaczane poprzez linki osób na najpopularniejszym warezie czyli darkwarez. Tam większość linków pochodzi z serwisów catshare, rapidu oraz fileshark. Konta nie kupuj bo mają bystrych moderatorów i mimo, że czasem przytrzymują tych, którzy wpłacają im kasę, to większość kupowanych kont oraz multikont jest banowane. Za remote również się sypią bany, więc sobie kup jakiegoś shella, może z windowsem rdp od ishell.pl , wykup sobie konto jednego z wymienionych wyżej serwisów na wyłączność (Czyli takiego, które nie kosztuje 2zł i jest współdzielone), pościągaj sobie pliki, wrzuć je na własne konto i tak zarabiaj. Na samym darkwarez dawało radę zarobić te 10-20zł dziennie, ale zwiększyli limit odnośnie wrzucania linków z 48 godzin na 96 i trochę się to posypało, a z racji tego, że PPD jest trochę irytujące i czasochłonne, a pieniądze dość małe, to opłaca się to tylko tym, którzy mają ogromne bazy plików, coś około 2tb plików i wrzucają to za pomocą auto postera na forum.
  1 Punkty
 6. Ciamciaj

  Taki tam prezencik na święta z zarobków z fastleada ;)

  Czujesz róznicę w dzwięku? Ja na takie słuchawki to chyba za głuchy jestem ;p
  1 Punkty
 7. Drakoon34

  Dziennik pracy - wiara to połowa sukcesu

  Wiara, siła nawyku, samodyscyplina, motywacja i determinacja oraz wiele innych składowych, na tym polega sukces. Sukces składa się z masy porażek, kroków i doświadczenia, wniosków wyciąganych podczas nauki na swoich błędach. Szczęście to nawet nie ułamek sukcesu. "Słabi polegają na farcie, swój hajs sam wyrwę z gardła szansie"
  1 Punkty
 8. Magnetix

  Dziwne dane w raporcie Google Analytics

  Dlatego moje drugie zdanie w poście brzmi tak:
  1 Punkty
 9. sanderus

  Rozliczanie usług online

  Zagadaj do działu księgowości w inkubatorach, porady masz w cenie aip
  1 Punkty
 10. Teo

  Temat Ogólny o AC

  1 Punkty
 11. Race, maczety, kije bejsbolowe, kominiarki i jw.
  1 Punkty
 12. TOP 10 z tego miesiąca Gratulujemy tym co się załapali i wszystkim którzy zarabia z nami, dzięki!
  1 Punkty
 13. sanderus

  Co ostatnio kupiliście?

  To i ja się pochwalę, z okazji mikołajek ctc bizer 2x No i do łucznictwa też Strzały cross x ambition Walizka na łuk Piano protector
  1 Punkty
 14. DaaV

  Co ostatnio kupiliście?

  Wjechał monitor EIZO EV2450, więc miejsce pracy trochę się polepszyło... Tutaj look nocny, klawa, mycha i ekran robią razem naprawdę robotę, czuje się jak małe dziecko z zbawkami I na święta jeszcze iPhone 7 128GB Silver, widać pudło na ostatniej fotce Wesołych!
  1 Punkty
 15. AKTUALIZACJA -odkurzacz Zelmer Oddyssey - 269zł -Płyta indukcyjna Electrolux EXX6340FSK - 1099zł -żelazko Philips + deska do rpasowania + pokrowiec na deske + mop Vileda = 330zł SUMA WYDATKÓW: 25351zł Powoli skupuję rzeczy. Akurat na oleole trafilem na promocje płyty którą wczesniej upatrzylem. Bez wahania od razu zamówiłem Wszystko idzie do przodu. Oby kasa spływała Mam nadzieję, że przejdzie reklamacja komórki lokatorskiej (przy scianie leci duża rura odpływowa, która zancznie obniża wartość i funkcjonalność). Jeden z sąsiadów wyrwał troche ponad 4k. By mi to starczyło na podpisanie aktu notarialnego i ubezpieczenie Celicy
  1 Punkty
 16. Istnieją w Polsce nisze na których stawki są całkiem ok, a topy w Google są do zrobienia bez wielkich problemów. Podam dwa przykłady, z których nie mam zamiaru korzystać a może komuś się przydadzą: 1) pisanie prac dyplomowych, magisterskich itd 2) awaryjne otwieranie zamków, awaryjne otwieranie samochodów - na keywordy związane z tymi niszami w AdSense są naprawdę niezłe stawki.
  1 Punkty
 17. Dodałem poradnik na temat Adsense
  1 Punkty
 18. abef6600

  Co ostatnio kupiliście?

  Takie oto gacie Dla ludzi biznesu
  1 Punkty
 19. Tylko jak będą nieoczekiwane problemy zdrowotne i wszystkie fundusze będą musiały iść na leczenie to bank mimo to będzie ubiegał się o spłatę kredytu. Jestem z tych, którzy uważają kredyt za coś złego, wolę zarobić i być wolnym człowiekiem niż być na łasce banku.
  1 Punkty