Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 26.05.2017 w Grafiki

 1. 31 points
  Również zafundowałem sobie za internetowe zarobki wyjazd majówkowy, ale że jestem tradycjonalistą, postanowiłem rzucić wszystko na tydzień i wyjechać w Bieszczady. Wyjazd zaliczam do udanych nie tylko ze względu na to, że pojechałem z dziewczyną, a wróciłem już z narzeczoną, ale również ze względu na aktywny wypoczynek - łącznie zdobyte 4 szczyty (w tym Tarnica, której w zeszłym roku już nie zdążyłem ujarzmić), wydeptane około 70km. Dodatkowymi plusami był brak jakiegokolwiek zasięgu internetu/telefonu przez 3/4 czasu oraz gwóźdź programu - żarcie

  © Forum Make-Cash.pl

 2. 6 points
  W tym roku marzec stale rekordowy.
 3. 4 points
  Musiałem wypłacić trochę gotówki na zbliżający się spływ kajakowy, bo podobno jeszcze nie wszędzie można kartą płacić, a w szczególności przy rzece . Kasa w większości ze starych projektów. Trzymajcie kciuki żebym się nie utopił, chociaż pewnie niektórzy wolą żebym jednak zatonął .

  © 19Szumi10

 4. 2 points
  Heh, myśleliście że to tylko początek ? xD Od 1 czerwca do teraz uzbierałem 76 dolarów, co oznacza że następny miesiąc będzie również udany Rada dla początkujących ? - Czekajcie Krótko i zwięźle, mianowicie czekajcie na to aż Wasze filmy trafią do polecanych, postarajcie się stworzyć content który nie opiera się na czymś przejściowym.
 5. 2 points
  Tyle kasiory, co ja z tym zrobię?
 6. 1 point
  Kasa zarobiona w 10 dni na stronie mypay.pl.
 7. 1 point
 8. 1 point
  Jest szansa na całkiem niezły miesiąc w whitepress, zarobki za publikacje artykułów na porządnym zapleczu. Polecam próbować ;)
 9. 1 point