Leadnow.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Początkujący

O Leadnow.pl

 • Tytuł
  Poziom 3
 • Urodziny

Kontakt

 • GG
  54618242
 • Skype
  kontakt_4142

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Leadnow.pl

Ostatnie wizyty

1958 wyświetleń profilu
 1. Pytanie

  @boksa93 Pracujemy nad tym. Nie jesteśmy jednak w stanie podać konkretnego terminu.
 2. @ch4nn3l Bardzo proszę, to przykładowy link do naszego programu: http://o9d.pl/BOn7jo6iftMrFvU8/
 3. @azi Prezenty wysyłaliśmy do Partnerów, którzy aktywnie działają na naszym serwisie. Jeszcze raz życzymy spokojnych i wesołych świąt!
 4. Drodzy Partnerzy, Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji!
 5. Drodzy Partnerzy! Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji i zarobków!
 6. Cieszymy się, że paczka dotarła bez problemu
 7. Przepraszamy serdecznie za ostatnie zamieszanie z serwerownią. Do utrudnień doszło na wskutek zbiegu kilku okoliczności; pojedynczo z każdą z nich poradzilibyśmy sobie bez problemu, ale skumulowane okazały się ogromnym wyzwaniem. Nie mogliśmy przewidzieć, że serwerownia z najlepszą renomą na świecie zaliczy takie wtopy, ale z drugiej strony to my ją wybraliśmy – więc czujemy się odpowiedzialni za zamieszanie. Zawsze dbamy, aby nasi partnerzy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zarobki z ferelnych godzin zostały uzupełnione. Ponadto do ósmego stycznia będziecie mogli się cieszyć stawką 6,60 PLN!
 8. @Zarabiamy Była to chwilowa awaria, za którą przepraszamy raz jeszcze. Nasi specjaliści rzetelnie pracują nad tym, aby takie sytuacje występowały się jak najrzadziej. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie zdarzenia się już więcej nie powtórzyły.
 9. @entrepreneur Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy, nasi specjaliści już nad tym pracują. Jeżeli chodzi o kwestię serwerów, to robimy co w naszej mocy, aby takie sytuacje się nie zdarzały.
 10. @markus04 Dziękujemy za sugestię, postaramy się wprowadzić taką możliwość w najbliższym czasie.
 11. Drodzy Partnerzy! Wraz z początkiem miesiąca mamy dla Was kolejną niespodziankę: dwa nowe rodzaje wypłat! Wypłata w bitcoinach: Od dzisiaj amatorzy popularnej internetowej waluty mogą wypłacić środki bezpośrednio do swojego portfela bitcoinowego. Przekaz pocztowy: Chciałbyś otrzymać gotówkę bezpośrednio do ręki, bez pośrednictwa banku? Od teraz to możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na tę opcję, a Twoją wypłatę przyniesie Ci listonosz. Przypominamy, że już od dłuższego czasu prócz wypłat standardowych dostępne są wypłaty błyskawiczne oraz umowy o dzieło. Szczegóły poszczególnych metod płatności znajdziecie w panelu w zakładce "płatności".
 12. @moneykill Witam, owszem, jest możliwość realizacji wypłat także na zagraniczne rachunki bankowe.
 13. Pytanie

  Zachęcamy do zarejestrowania się na naszej platformie. Oferujemy szereg programów konkursowych, m.in. Twojajfon, Twojsamsung, Bon24h. Stawka za lead za zapisanie wynosi 6 PLN. Gwarantujemy wysoką konwersję (minimum kilkanaście procent). Realizujemy szybkie wypłaty już od 50 PLN. Zapraszamy do testowania naszych programów!
 14. Drodzy Partnerzy! Jakiś czas temu dodaliśmy możliwość rozliczania się w Leadnow.pl na podstawie umowy o dzieło! W ten sposób możesz się z nami rozliczyć raz w miesiącu na kwotę minimum 500 PLN. Widząc jak bardzo przypadł Wam do gustu ten pomysł, postanowiliśmy maksymalnie ułatwić Wam korzystanie z tej metody wypłat. Dodaliśmy więc nową funkcjonalność: generator umowy o dzieło. Wystarczy, że poprawnie wypełnicie dane w profilu, a następnie zlecicie wypłatę, zaznaczając opcję Umowa o dzieło. Po chwili będziecie mogli pobrać dokument w PDF-ie, który należy wydrukować i wysłać podpisany na adres naszego biura. Przelew zrealizujemy od razu po otrzymaniu pocztą tradycyjną poprawnie podpisanej umowy. Życzymy jak największych sum na rachunkach!
 15. Jesteśmy do dyspozycji Cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę, wiec kolejne programy będą się pojawiać. Tymczasem zapraszamy do przetestowania tych aktualnie dostępnych. W przypadku stron 18+ bardzo dobrze sprawdza się nasza pusta oferta.