Leadnow.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Początkujący

O Leadnow.pl

 • Tytuł
  Poziom 3

Kontakt

 • GG
  54618242
 • Skype
  kontakt_4142

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Leadnow.pl

Ostatnie wizyty

2430 wyświetleń profilu
 1. Co prawda lead jest zaliczany dopiero po zbillowaniu, ale w zamian za to usunęliśmy wiele innych obostrzeń antyfraudowych. Dodatkowo pierwszy sms billujący przychodzi dużo szybciej niż wcześniej, więc jest zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że user nie zdąży się tak szybko wypisać. Suma summarum konwersja na obecnym zapisaniu powinna być jeszcze wyższa niż na wcześniejszym.
 2. Nie ukrywamy, że ostatnie miesiące również miały odzwierciedlenie w naszym serwisie, jednak nie z taką siłą jak w innych serwisach. Jedynie my nie blokowaliśmy usług, nie zamrażaliśmy wypłat czy nie wyłączaliśmy programów. To co było, jest jednak przeszłością. Tak więc powyższy cytat nie jest w jakikolwiek sposób zaprzeczeniem tego co ma miejsce właśnie teraz
 3. Drodzy Partnerzy! Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj możecie na naszych landingach samodzielnie ustawiać własny tytuł służący do promocji. Ponadto pojawiła się możliwość dodania własnego linka udostępnianego zapisanym na subskrypcję. Zachęcamy do działania na leadzie za zapisanie (6 PLN jednorazowego wynagrodzenia, wysoka konwersja - od dzisiaj także na widgetach!) albo na odnowieniach (3 PLN z odnowieniami co trzy dni lub 7,50 PLN z odnowieniami co środę).Leadnow.pl jest obecnie jedynym serwisem, który działa mimo zawirowań na rynku tak jak dawniej!
 4. @Daanio8, odpowiedz nam na maila, zobaczymy co da się zrobić, abyś zarabiał jak najwięcej
 5. Drodzy Partnerzy! Z przyjemnością obwieszczamy powrót naszego programu pożyczkowego. Jego sposób działania jest prosty. Użytkownik po wejściu na landing wypełnia formularz. Po zakończeniu tej czynności automat w ciągu kilkunastu sekund dobiera mu ofertę spośród szeregu czołowych polskich firm pożyczkowych. Wystarczy, że ów użytkownik kliknie w podesłaną ofertę, żebyś Ty otrzymał lead! Wysokość leada jest zależna od wartości pozyskanego potencjalnego pożyczkobiorcy. Uwaga: Wszelki fraud czy "sztuczny ruch" jest karany przynajmniej utratą prowizji. Życzymy wysokich zarobków!
 6. @Skipi Usługa jest ta sama na mocy ustaleń z operatorami. Nasze usługi jednak są na tyle zróżnicowane, że możecie ustawiać je w kilku kombinacjach na pierwszym i drugim subie. Dzięki temu Wasz zarobek z jednego wejścia może być naprawdę wysoki
 7. Drodzy Partnerzy! Z przyjemnością informujemy, że na platformę Leadnow.pl wraca nasz sztandarowy produkt: lead za zapisanie! Wystarczy, że ktoś poprawnie się zapisze się na subskrypcję za pośrednictwem Twojego indywidualnego reflinka, a Ty otrzymasz jednorazowo 6 PLN. To najlepszy sposób zarobku dla niecierpliwych, którzy oczekują szybkiego zysku! Tym, którzy cenią stabilny pasywny zarobek, polecamy leady z odnowieniami. Udostępniamy dwie stawki: 7,50 PLN (odnowienia co środę) 3 PLN (odnowienia co trzy dni) Płacimy za każde udane zbillowanie (zaraz po zapisaniu i potem cyklicznie, w zależności od rodzaju subskrypcji). To jeszcze nie wszystko! Jako jedyni płacimy natychmiastowo! Wszystkie nasze wypłaty docierają na konto maksymalnie w ciągu 24 godzin!
 8. Przykro nam, ale na ten moment posiadamy jedynie SUB SMS.
 9. @Ulaa Nie ma za co Cieszymy się, że dotarł
 10. Pytanie

  @zaglebiok Pierwsze leady powinny się pokazać jeszcze tego samego dnia, albowiem pierwszy sms billujący przychodzi do użytkownika do godziny po zapisaniu na subskrypcję, o ile oczywiście ma wymagane środki na koncie.
 11. Dyskusja

  Witam, zapraszamy do rejestracji i działania z nami. Posiadamy szybki support, który odpowie na wszystkie pytania. Jesteśmy do dyspozycji naszych partnerów na mailu, czacie, GG, Skype oraz na forach. Chętnie służymy poradą i pomocą.
 12. Drodzy Partnerzy!Wprowadziliśmy NOWE LAYOUTY doskonale Wam znanych programów Pobierz123.pl! Stare szaty graficzne wciąż są dostępne. Żeby zobaczyć programy w nowej odsłonie, należy wygenerować nowy link, ustawiając wybór szablonu na jasny. Istnieje też możliwość zmiany kolorystyki na starym linku; w tym celu wystarczy otworzyć modal edycji i konfiguracji, a następnie wybrać odpowiednią opcję.Życzymy wysokiej konwersji!Zespół Leadnow.pl
 13. @Trancer Koszt za sms-a został podniesiony równolegle z podwyższeniem stawki z 4 do 6 zł. Usługa OPRYM nie jest starą usługą, albowiem ma niecałe pół roku. Wcześniej na zapisaniu była zupełnie inna usługa, więc OPRYM jest całkiem świeża. Nasza konwersja nadal jest na bardzo wysokim poziomie. Być może zbyt krótki czas minął od Pana powrotu. Na pewno konwersja wzrośnie.
 14. Zawsze słuchamy sugestii naszych partnerów Gratulujemy świetnego wyniku i trzymamy kciuki za dalsze dobre zarobki!
 15. Uzyskałeś naprawdę świetny wynik? Chcesz się nim podzielić z pozostałymi osobami na forum? W tym temacie możesz to zrobić!