Leadnow.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Początkujący

O Leadnow.pl

 • Tytuł
  Poziom 3

Kontakt

 • GG
  54618242
 • Skype
  kontakt_4142

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Leadnow.pl

Ostatnie wizyty

2235 wyświetleń profilu
 1. Przykro nam, ale na ten moment posiadamy jedynie SUB SMS.
 2. @Ulaa Nie ma za co Cieszymy się, że dotarł
 3. Pytanie

  @zaglebiok Pierwsze leady powinny się pokazać jeszcze tego samego dnia, albowiem pierwszy sms billujący przychodzi do użytkownika do godziny po zapisaniu na subskrypcję, o ile oczywiście ma wymagane środki na koncie.
 4. Dyskusja

  Witam, zapraszamy do rejestracji i działania z nami. Posiadamy szybki support, który odpowie na wszystkie pytania. Jesteśmy do dyspozycji naszych partnerów na mailu, czacie, GG, Skype oraz na forach. Chętnie służymy poradą i pomocą.
 5. Drodzy Partnerzy!Wprowadziliśmy NOWE LAYOUTY doskonale Wam znanych programów Pobierz123.pl! Stare szaty graficzne wciąż są dostępne. Żeby zobaczyć programy w nowej odsłonie, należy wygenerować nowy link, ustawiając wybór szablonu na jasny. Istnieje też możliwość zmiany kolorystyki na starym linku; w tym celu wystarczy otworzyć modal edycji i konfiguracji, a następnie wybrać odpowiednią opcję.Życzymy wysokiej konwersji!Zespół Leadnow.pl
 6. @Trancer Koszt za sms-a został podniesiony równolegle z podwyższeniem stawki z 4 do 6 zł. Usługa OPRYM nie jest starą usługą, albowiem ma niecałe pół roku. Wcześniej na zapisaniu była zupełnie inna usługa, więc OPRYM jest całkiem świeża. Nasza konwersja nadal jest na bardzo wysokim poziomie. Być może zbyt krótki czas minął od Pana powrotu. Na pewno konwersja wzrośnie.
 7. Zawsze słuchamy sugestii naszych partnerów Gratulujemy świetnego wyniku i trzymamy kciuki za dalsze dobre zarobki!
 8. Uzyskałeś naprawdę świetny wynik? Chcesz się nim podzielić z pozostałymi osobami na forum? W tym temacie możesz to zrobić!
 9. Gratulujemy! Bardzo ładny wynik Oby tak dalej
 10. Pytanie

  @boksa93 Pracujemy nad tym. Nie jesteśmy jednak w stanie podać konkretnego terminu.
 11. @ch4nn3l Bardzo proszę, to przykładowy link do naszego programu: http://o9d.pl/BOn7jo6iftMrFvU8/
 12. @azi Prezenty wysyłaliśmy do Partnerów, którzy aktywnie działają na naszym serwisie. Jeszcze raz życzymy spokojnych i wesołych świąt!
 13. Drodzy Partnerzy, Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji!
 14. Drodzy Partnerzy! Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji i zarobków!
 15. Cieszymy się, że paczka dotarła bez problemu