Leadnow.pl

®Konto Oficjalne®
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Początkujący

O Leadnow.pl

 • Tytuł
  Poziom 3
 • Urodziny

Kontakt

 • GG
  54618242
 • Skype
  kontakt_4142

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  Leadnow.pl

Ostatnie wizyty

1848 wyświetleń profilu
 1. Dobry wybór! Cieszymy się, że jesteś zadowolony
 2. Niech służy jak najdłużej!
 3. @ch4nn3l Bardzo proszę, to przykładowy link do naszego programu: http://o9d.pl/BOn7jo6iftMrFvU8/
 4. @azi Prezenty wysyłaliśmy do Partnerów, którzy aktywnie działają na naszym serwisie. Jeszcze raz życzymy spokojnych i wesołych świąt!
 5. Drodzy Partnerzy, Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji!
 6. Drodzy Partnerzy! Dzisiaj udostępniliśmy coś, na co wielu z Was czekało z utęsknieniem: program PaySafeCard. Życzymy wysokiej konwersji i zarobków!
 7. Cieszymy się, że paczka dotarła bez problemu
 8. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego działania
 9. Przepraszamy serdecznie za ostatnie zamieszanie z serwerownią. Do utrudnień doszło na wskutek zbiegu kilku okoliczności; pojedynczo z każdą z nich poradzilibyśmy sobie bez problemu, ale skumulowane okazały się ogromnym wyzwaniem. Nie mogliśmy przewidzieć, że serwerownia z najlepszą renomą na świecie zaliczy takie wtopy, ale z drugiej strony to my ją wybraliśmy – więc czujemy się odpowiedzialni za zamieszanie. Zawsze dbamy, aby nasi partnerzy czuli się u nas jak najlepiej, dlatego zarobki z ferelnych godzin zostały uzupełnione. Ponadto do ósmego stycznia będziecie mogli się cieszyć stawką 6,60 PLN!
 10. @Zarabiamy Była to chwilowa awaria, za którą przepraszamy raz jeszcze. Nasi specjaliści rzetelnie pracują nad tym, aby takie sytuacje występowały się jak najrzadziej. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby takie zdarzenia się już więcej nie powtórzyły.
 11. @entrepreneur Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy, nasi specjaliści już nad tym pracują. Jeżeli chodzi o kwestię serwerów, to robimy co w naszej mocy, aby takie sytuacje się nie zdarzały.
 12. Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów! Niech telefon Ci służy!
 13. @markus04 Dziękujemy za sugestię, postaramy się wprowadzić taką możliwość w najbliższym czasie.
 14. Drodzy Partnerzy! Wraz z początkiem miesiąca mamy dla Was kolejną niespodziankę: dwa nowe rodzaje wypłat! Wypłata w bitcoinach: Od dzisiaj amatorzy popularnej internetowej waluty mogą wypłacić środki bezpośrednio do swojego portfela bitcoinowego. Przekaz pocztowy: Chciałbyś otrzymać gotówkę bezpośrednio do ręki, bez pośrednictwa banku? Od teraz to możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na tę opcję, a Twoją wypłatę przyniesie Ci listonosz. Przypominamy, że już od dłuższego czasu prócz wypłat standardowych dostępne są wypłaty błyskawiczne oraz umowy o dzieło. Szczegóły poszczególnych metod płatności znajdziecie w panelu w zakładce "płatności".
 15. @moneykill Witam, owszem, jest możliwość realizacji wypłat także na zagraniczne rachunki bankowe.