LEPEKE

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

O LEPEKE

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Płeć:
 1. Pytanie

  Powiem tak. Z windowsa to tylko Windows 7 profesional albo linux.
 2. Hmm szukam jakiegoś sposobu na zarobek nie musza być to duże pieniądze. PPA odpada. Może jakiś mentor się odezwie? Chętnie zarejestruje się z reflinka.

 3. Mogę wykonać napisz tylko co byś chciał? Co taki programik ma robić. Chodzi ci o virtual Basic, mam rozumieć?
 4. Siemka, potrzebował bym mentora do zarobku. Dowolna metoda zarobku.

 5. Zrobione i captha wpisana.
 6. hosting za 16 z groszami na 3 miesiące to nie majątek + darmowe hostingi najczęściej nie sa zabezpieczone + nie możesz wykorzystać zbyt dużo CPU = bd miał zbyt duzy ruch wyłączą ci strone na jakiś czas + mogą usuwać hostingi bez powodu. a jak chcesz potestować skrypty/pobawić sie php itp. to zainstaluj sobie webserva
 7. Zobaczysz PW ?

  1. Ciamciaj

   Ciamciaj

   Dzięki za pogonienie, jak tylko odpowiem wszystkim innym to możliwe, że sprawdzę Ciebie :)

 8. archiwum

  "W 80% skrypt pisany z kolegą. 20% jest z zakupionego skryptu csgoevo" To przerobiliście 85 czy napisałeś 80% z kolegą? Bo jedno piszesz za chwile zmieniasz tą informacje.
 9. Rozwiązane

  Ja kupiłem domene na mintshost, z kodem forumowym masz 30% taniej więc koszt domeny to ok 34 zł potem odnowienie 49 hosting neteasy dałem 16 z groszami za hosting na 3 miesiące. (też na forum kod - 50% taniej ) wszystko znajdziesz na forum tutaj: http://make-cash.pl/hostingi-domeny-proxy-f57/ I nie jest lepiej jak uderzasz za granice, oni od razu zrażają się jak widzą .pl na końcu.