Meat

Użytkownik
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Nowy

O Meat

 • Tytuł
  Poziom 2
 1. @jujo Ten trial jest dostępny po 'zakupie' tzn. po 5 dniach możemy anulować subskrybcje zapewne,tak? A jakieś alternatywy które są w SeoTools?
 2. Jak w temacie czego używacie? Najlepiej coś z SeoTools, VAC z tego co widzę nie działa.
 3. Bardziej chodziło mi o to czy np. wszystko targetować na weby czyli odpuścić sobie niższe tiery niż tier 2.
 4. Jako nowy w GSA mam pytanie - jest ktoś w posiadaniu jakiegoś poradnika, który wytłumaczy mi co i jak z GSA? Mam weby jednak ich moc jest zerowa bo nie posiadają backlinków albo mają ich bardzo mało. Czy dobrym wyjściem jest pobranie jakiejś listy do GSA z SeoTools bez zbędnego bawienia się w jakieś tier 2 i 3?
 5. Czy jest jakieś narzędzie ktore wyswietli mi z jakiego kraju jaka liczba osob wyszukuje dany keyword? Wiem, ze np. w kwfinderze da sie wpisywac kazdy kraj pojedynczo, ale mi zalezy na tym zeby wyskoczyła np. tabelka i spis wszystkich krajów.
 6. Poradnik Uzycie bold - kiedy, słowa kluczowe?

  Stwierdziłem, że sobie odpuszcze uzywania bold na słowach kluczowych bo skoro mam exact match domain to jeszcze 'boldowanie' słów kluczowych moze byc przesadą.
 7. @Harry Używam Hestia theme. @WebMaster Nie ma znaczenia w którym miejscu?
 8. No właśnie problem jest taki że w 'customize' nie ma jak dodać tego(albo ja nie umiem). Jest tylko URL, title, caption, ALT Text i Description. @WebMaster
 9. Czy uzycie bold na słowach kluczowych coś daje? Czy raczej powinno uzywac sie tego na neutralnych słowach? Czy np. jak pozycjonuje się na clash of clans h@ack to użycie na tym bold coś daje czy może google uzna to za over-optimalization?
 10. Otóz mam one page stronkę na wordpressie, troche tekstu, button i tyle. Problem jest taki że na komputerze wszystko wygląda świetnie, jednak nie scaluje obrazków gdy odpalamy stronę np. na telefonie. Gdyby to były obrazki w poście to bym dodał jakieś max-width:100% i pewnie by działało jednak te obrazki dodaje w 'customize' więc tam nie ma jak dodać takiego codu. W szablonie nie mogę nic za bardzo znaleźć. Jest jakaś wtyczka która mi pomoże albo jakieś inne magiczne sztuczki?
 11. Załóżmy, że mam tekst po angielsku o clash of clans h@ack ale sporą ilość wyszukiwań ma też np. clash of clans hile czy inne obcojęzyczne słowa - czy na takie keywordy też się warto pozycjonować czy może jako że tekst jest angielski to będę top 80? Jeśli warto to w jaki sposób, jak 'włożyć' te słowa w tekst? Czy może jakaś przerwa na dole i spis wszystkich keywordów ale to dziwnie wygląda i czy Google się nie przyczepi?
 12. Pytanie Jeden hosting - ile domen?

  To bedzie prosty one page z ~1k słów, na środku przycisk do landing page i tyle. Będę chciał takich stron postawić naprawdę dużo, wiec najlepiej gdybym mogl koszty zminimalizowac jesli chodzi o hosting.
 13. Pytanie Jeden hosting - ile domen?

  Mi chodzi o to ile takich domen mogę postawić żeby strony mi nie lagowały @Harry
 14. Otoz mam najmniejszy hosting na mintshost. Czy da się obliczyć ile mogę na nim postawić domen załóżmy, że każda będzie miała 100-200 uv dziennie?
 15. Usunąłem dwie linijki kodu w stopce strony i bam nagle strona przestała działać, nawet nie mogę wejść przez wp-admin po prostu error (error 500) jak by strony nie było... Można to jakoś cofnąć bo nie widzi mi się tworzenia wszystkiego od nowa? :/ Edit: Dobra nie było tak źle, na szczęście skopiowałem wszystko przed wszystkim i zamieniłem pliki przez FileZille.