Moriarty

Junior Moderator
 • Zawartość

  1485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Moriarty wygrał w dniu 21 Styczeń

Moriarty zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1588 Pro Earner

3 obserwujących

O Moriarty

 • Tytuł
  The Bluro of CPA

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

7587 wyświetleń profilu
 1. Poczytaj o PWA+AMP. Polecam prezentacje o tym podczas konferencji Google developers na przykładzir Washington Post. Rewelacja Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 2. Pozycje srednio ale np w newsach może się portal pojawiać dziemi temu i naprawde szybko się ładują. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 3. Pytanie

  Toż niech nauczy sie white hata najpierw Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 4. Pytanie

  Scm+synoglota Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 5. Pytanie

  Dopóki nie naruszysz praw i ktoś tego nie zgłosi lub dopóki nie zapomnisz przedłużyć domeny w panelu Według moich doświadczeń - nie warto.
 6. Myślę, że jednak lepiej póki co targetować pod Polskę. Co jest do wszystkiego - jest do niczego.
 7. @Xeosnar tego bloga to znajduje już z rok jak nie więcej xd Pomyślcie co by było gdyby rajza był młody i tumblry tez młode!
 8. Czekam na rezultaty z 200 blogmi:D co do weebly - jest ten problem, że 90% "wolnych" tak naprawdę jest zajętych, bo są przypisane do kont mimo dezaktywacji. Rozmawiałem o tym z administracją i tak po prostu jest.
 9. Nie rozumiem trochę podejścia komentujących. Gośc wybrał taką drogę, bo uważa ją za najlepszą, a dodatkowo idzie mu moim zdaniem bardzo dobrze. Jeżeli coś działa to nie jest głupie. Jak będzie czuł się gotów do innego sposobu to zacznie z niego korzystać. Ciekawy dziennik, czekam na wincyj.
 10. Pytanie

  Najlepiej sprawdzajcie zdjęcia, które używacie w Reverse Image Search czy jak to tam się nazywa w Google. Sprawa jest banalna a od razu będziecie wiedzieć co z czym się je. Istotnym elementem jest też odpowiednia edycja zdjęcia, która pomaga troszkę w "ukryciu" przed wyszukiwaniem + Hash Changer.
 11. Pytanie

  Przeczytaj raz jeszcze. Napisałem co mówił Cutts:P Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 12. Pytanie

  Oczywiście, że może być to ukarane, zresztą jak praktycznie wszystko co jest manipulacją. Na kilku stronach stosuję display:none i działa ok. Pamiętajcie, że swego czasu też Matt Cutts mówił, że nie można użyć przeciwko komuś negatywnego SEO więc nie słuchać ich!
 13. Raczej nie, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś manipulował tym co losuje Google do MD.
 14. Dyskusja

  Pingoać ale czym pingujesz?
 15. Pytanie

  Są do tego portalu boty na necie dzięki którym sobie 'harvestujesz ludzi' z podobnych grup i potem możesz odpowiednio zadziałać