Moriarty

Junior Moderator
 • Zawartość

  1515
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Moriarty wygrał w dniu 10 Czerwiec

Moriarty zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1614 Pro Earner

4 obserwujących

O Moriarty

 • Tytuł
  The Bluro of CPA

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

7838 wyświetleń profilu
 1. Różne strony zwiazane treścia. Kontakt nie linkować na słowa kluczowe:P Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 2. Linkuj stronę na różne keywordy i na rozne podstrony też rozkładaj. Efekt będzie i taj korzystny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 3. Dyskusja

  Możesz sam wymienić proxy w panelu na inne raz podczas okresu rozliczeniowego. Oni Co wymienią ponadprogramowo jeżeli proxy padły tj. nie działają, a nie bo zajechałeś 5 proxy.
 4. Stawki nie są powalające, myślę, że convertiser ma nieco lepsze.
 5. Stosujesz metodę z case'a który jeszcze nie zakończył się sukcesem Nie mniej powodzenia cel bardzo ambitny.
 6. Dyskusja

  https://codex.wordpress.org/Create_A_Network - Możesz dzięki temu stawiać takie mini blogi na subdomenach. Polecam. np tibia.foreign.pl
 7. Prawym na silnik match only dofollow engines Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 8. Jeżeli wszystkie spory związane z @CR7 zostały rozwiązane jego także należy zbanować w związku z 4 lub nawet 5 multikontem.
 9. Najpierw zdobądź realny ruch do mierzenia zmian, a nie szukasz odpowiednich ustawień. Przy 5 klikach wszystko może być przypadkowe. Adwork się znudziła?
 10. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 11. Pytanie

  @rajza Jemu po prostu chodzi o to, żę do linków nf nie ma sensu budować niższych poziomów bo wystarczy, że są w indeksie, podczas gdy do linków df ma sens budowanie niższych poziomów, ponieważ wzmacniając taki link wzmacniamy też główną. Schemat dla Nofollow do MS: Link DF ->+1 ->Link DF->+2 -> Link NF ->0 -> Money Site czyli mimo że link NF jest mocny bo podlinkowany (ma sam moc +2) itd. to przekazuje moc 0 dla Money Site Schemat dla Dofollow do MS: Link DF ->+1 ->Link DF->+2 -> Link DF ->+3 -> Money Site Tutaj moneysite został wzmocniony wypadkową mocy wszystkich linków poninżęj. Uwaa: Schemat to mega uproszczenie, nie znaczy to, że link budując tier 88 przekaże ci on 88 punktów mocy(xD) w sumie. Chciałem jedynie nakreślić rozumowanie zagranicznegoseo to nie moja opinia.
 12. Dyskusja

  Jak już napisałem, nie mam zamiaru udawadniać, że tak jest. Kto wie ten wie. Spytam jedynie czyli jak ktoś używa capmonster+xevil to ma mega duże koszty captchy?
 13. Dyskusja

  Skoro tak twierdzisz. Skoro tak twierdzisz.
 14. Dyskusja

  W modules sobie przeszufluj na Premium czy inny typ filter i wtedy zaznaczysz sobie wszystkie danego typu, ustawień jako tako nie da się zapisać ale taki projekt z ustawieniami można potem kopiować.