Muraszczyk

Elita
 • Zawartość

  574
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Muraszczyk wygrał w dniu 22 Luty

Muraszczyk zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

601 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Muraszczyk

 • Tytuł
  Poziom 5
 • Urodziny 05.01.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  PPA

Ostatnie wizyty

3117 wyświetleń profilu
 1. Pytanie

  Coś w klimacie House of Cards / Suits polecicie ?
 2. Bana można dostać przy każdej niszy. Jak już wyżej wspomniano ostatnio obrywa afiliacja w sumie z wiadomych przyczyn (hajs dla wujaszka ). Bany -wywalenie z indeksu czy algo (spadek/niezrozumiałe skoki) to niestety część pozycjonowania. Jeśli jednak chodzi o filtry to h@cki przodują w rankingu otrzymywania tego odznaczenia i chyba nie ma sensu z tym dyskutować.
 3. @rajza Również nie działam na hackach ale zdaje się że Matysikowi nie chodzi o działanie algorytmu na słowo h@ack, a ręczną czystkę. To chyba oczywiście że google nie lubi tego typu stron i z pewnością ręczne działania są częściej nakładane. Algorytm nie jest czuły na słowo life h@ack ani h@ack, jednak przy ręcznych działaniach robi to ogromną różnicę. Life h@ack ma sens i jest wartościowy, h@ack do gry to negatywna treść. Czyli h@cki są bardziej podatne na filtry, ban za linki czy ban algorytmiczny za przesadzenie z exact match kw to inne kwestie Edit: Zdaje się że nie wiemy czy ręczny filtr jest faktycznie nakładany manualnie poprzez zgłoszenie strony, czy to jakaś kolejna maszynka. Jeśli jest to maszynka to działa całkiem sprawnie przy ocenie i h@cki faktycznie obrywają.
 4. Bardzo dobre teksty dostarczone na czas, zdecydowanie zlecę jeszcze kilka
 5. Dyskusja

  Napisałem pw w sprawie zrobienia czegoś dobrego
 6. Dyskusja

  Straszna historia. Przelew wysłany... @martines123 pw
 7. @Dollar Jeśli zarobki nie są zbyt duże i nie są ciągłe to możesz się rozliczać jako inne źródło dochodu czy udostępnianie/dzierżawa powierzchni reklamowej. Jeśli zarobki są większe i ciągłe, to musisz się zdecydować na dg/aip/ryczałt W przypadku ogads działalność nie jest taka bolesna, ponieważ jest to sprzedaż poza terytorium kraju i ue, więc nie płacisz vatu (npo.) Sam dochodowy to 15% w aip na umowę o dzieło, czy 18% w przypadku dg, a śpisz spokojnie.
 8. Bardzo dziękuje za opinię i czekam na kolejne! Promocyjna cena 180 zł obowiązuje do końca dzisiejszego dnia. Czekam na wiadomości i odpisuje na bieżąco!
 9. To zależy od lockera na który się zdecydujesz. W niektórych jest taka informacja, w innych nie
 10. Zawsze dwóch
 11. Cena 200 180 zł Promocyjna cena dotyczy zamówień dokonanych do 23:59 dzisiejszego dnia w celu uzyskania opinii !
 12. Przede wszystkim keyword revealer nie jest dobrym narzędziem do oceny konkurencji i często ma niewiele wspólnego z realiami. Dużo informacji na temat mojego działania (również zarobków) znajdziesz w dzienniku, który podałem w FAQ. Na konkretne przykłady przyjdzie czas w wyżej wspomnianym dzienniku, który planuję wznowić za 2-3 tyg. Oczywiście że tak. Ale generalnie nie nazwałbym tego "sposobem", to po prostu schemat działania który jest konieczny do osiągnięcia wysokich wyników. Aktualnie korzystam tylko i wyłącznie z RankerX'a (jeśli chodzi o automaty) Warto dodać, że każda nisza/branża jest inna. W poradniku starałem się przedstawić sposób myślenia, dostosowania %, reagowania na zmiany. Ważnym czynnikiem poradnika jest mój support, ponieważ do każdej osoby należy podejść indywidualnie żeby zrozumiała te zachowania. W ramach 30 dniowego supportu oceniłem już ze 30 domen Osoby które kupiły poradnik powoli zaczynają pozycjonować swoje strony i zostały poproszone o opinie.
 13. Dyskusja

  @kevin19x Jeśli masz Scrapeboxa i potrzebujesz lsi, to: Dodajesz proxy, klikasz "scrape" -> keyword scraper -> wpisujesz słowa -> czekasz na wyniki
 14. 23 lata, tysiące kilometrów i potomek. Poczułem się jak dzieciak bez zobowiązań, a dzieli nas tylko rok Do 10 razy lepsze Życzę Ci tylko żeby to nie był jeden z tych dzienników, gdzie stawiasz sobie cele i znikasz zostawiając jeden goły post
 15. Dziękuje za recenzje i zapraszam do zakupu! Pierwsze sztuki poradnika już sprzedane i odbiór jest pozytywny. Na wszelkie pytania w ramach 30 dniowego supportu odpowiadam jak tylko jestem przy komputerze