Muraszczyk

Elita
 • Zawartość

  578
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Muraszczyk wygrał w dniu 22 Luty

Muraszczyk zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

604 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Muraszczyk

 • Tytuł
  Poziom 5
 • Urodziny 05.01.1995

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  PPA

Ostatnie wizyty

3283 wyświetleń profilu
 1. Powodzenia. Plany są, pozostaje je zrealizować Polecam Ci stronę z której sam korzystam- ding.io. Fajnie liczy czas i możesz pracować według stawki godzinowej przy danym projekcie. Może to być np średnia dniówka podzielona przez 24h, żeby zobaczyć ile faktycznie wypracowujesz $ w ciągu dnia, a ile wpada tak sobie. Dla przykładu ja odkładam na konto wypracowaną część jako oszczędności czy zaplecze na kolejne projekty ^^. #autorski #system Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, niebawem wrócę
 2. Autor tematu podstawił swoją stronę na stażowej domenie (całkiem fajnej) i działa na łatwej niszy (sam sprawdzałem). Pojawiają się tu głosy ze linkując ręcznie nie ma szans, jednak stażowa domena, dokładka kampanii rankerx i t2 w gsa to aż za dużo na realia takiego haczka Jasne, wszyscy kłamiemy dla forumowej chwały!
 3. Zapomnieć o dniu dziecka...starzeje się -10% do końca weekendu z okazji (spóźnionego) dnia dziecka. To już ostatni rabat w najbliższym czasie
 4. Dziękuje za opinie Kilka osób pytało o możliwość dłuższego supportu. Zastanawiam się nad dodatkowymi warunkami, bo miesiąc dla osób początkujących to faktycznie dosyć mało. Wiele pytań po zakupie poradnika się powtarza, więc planuję stworzyć zamkniętą grupę dla osób które kupiły poradnik. Ułatwi to kontakt, a może nawet uda się zbudować sensowną społeczność która będzie współpracować w zakresie seło. Musze ustalić jakieś warunki, tymczasem zapraszam do zakupu
 5. Pytanie

  Coś w klimacie House of Cards / Suits polecicie ?
 6. Bana można dostać przy każdej niszy. Jak już wyżej wspomniano ostatnio obrywa afiliacja w sumie z wiadomych przyczyn (hajs dla wujaszka ). Bany -wywalenie z indeksu czy algo (spadek/niezrozumiałe skoki) to niestety część pozycjonowania. Jeśli jednak chodzi o filtry to h@cki przodują w rankingu otrzymywania tego odznaczenia i chyba nie ma sensu z tym dyskutować.
 7. @rajza Również nie działam na hackach ale zdaje się że Matysikowi nie chodzi o działanie algorytmu na słowo h@ack, a ręczną czystkę. To chyba oczywiście że google nie lubi tego typu stron i z pewnością ręczne działania są częściej nakładane. Algorytm nie jest czuły na słowo life h@ack ani h@ack, jednak przy ręcznych działaniach robi to ogromną różnicę. Life h@ack ma sens i jest wartościowy, h@ack do gry to negatywna treść. Czyli h@cki są bardziej podatne na filtry, ban za linki czy ban algorytmiczny za przesadzenie z exact match kw to inne kwestie Edit: Zdaje się że nie wiemy czy ręczny filtr jest faktycznie nakładany manualnie poprzez zgłoszenie strony, czy to jakaś kolejna maszynka. Jeśli jest to maszynka to działa całkiem sprawnie przy ocenie i h@cki faktycznie obrywają.
 8. Bardzo dobre teksty dostarczone na czas, zdecydowanie zlecę jeszcze kilka
 9. Dyskusja

  Napisałem pw w sprawie zrobienia czegoś dobrego
 10. Dyskusja

  Straszna historia. Przelew wysłany... @martines123 pw
 11. @Dollar Jeśli zarobki nie są zbyt duże i nie są ciągłe to możesz się rozliczać jako inne źródło dochodu czy udostępnianie/dzierżawa powierzchni reklamowej. Jeśli zarobki są większe i ciągłe, to musisz się zdecydować na dg/aip/ryczałt W przypadku ogads działalność nie jest taka bolesna, ponieważ jest to sprzedaż poza terytorium kraju i ue, więc nie płacisz vatu (npo.) Sam dochodowy to 15% w aip na umowę o dzieło, czy 18% w przypadku dg, a śpisz spokojnie.
 12. Bardzo dziękuje za opinię i czekam na kolejne! Promocyjna cena 180 zł obowiązuje do końca dzisiejszego dnia. Czekam na wiadomości i odpisuje na bieżąco!
 13. To zależy od lockera na który się zdecydujesz. W niektórych jest taka informacja, w innych nie
 14. Zawsze dwóch
 15. Cena 200 180 zł Promocyjna cena dotyczy zamówień dokonanych do 23:59 dzisiejszego dnia w celu uzyskania opinii !