Wojo

Elita
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Wojo wygrał w dniu 6 Lipiec

Wojo zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

120 Średnio Zaawansowany

1 obserwujący

O Wojo

 • Tytuł
  Poziom 3
 • Urodziny 09.10.1993

Kontakt

 • GG
  58626255

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Mylead

Ostatnie wizyty

1546 wyświetleń profilu
 1. Pytanie

  Poza widgetem z naszej strony, można się z nami skontaktować poprzez: -GG, -prywatną wiadomość na wszystkich forach związanych z zarabianiem, -drogą mailową, -czat w serwisie MyLead, -system wiadomości w systemie MyLead.
 2. Zapraszamy do promocji 3 nowych programów konkursowych: http://wygraj-jbl.pl/ http://xiaomi-mi6.pl/ http://1plus5.pl/
 3. @jokeshyy Masz racje nie mogę tego wiedzieć. Ale wiem że niejednokrotnie zachowałeś się bardzo nie w porządku, wobec mnie jak również innych użytkowników zarabiających na SMS. W tym tygodniu pisałeś do mnie o nisze z dwóch kont, więc moim zdaniem jest to oznaka totalnej desperacji i braku uczciwości wobec mojej osoby (o tym że juventus14 to również Twoje konto, dowiedziałem się gdy jeden z użytkowników mi to zasugerował) sprawdziłem chwilę temu i rzeczywiście tak jest. Generalnie jak się dziś okazało w MyLead masz ( a w zasadzie miałeś) 3 konta: -kamilwegrzynski -jokeshyy -juventus14
 4. Źródło pozyskania: własne doświadczenie @jokeshyy Wiem bardzo dobrze co to za metoda, sam swego czasu jak zaczynałeś na MyLead to Ci z nią pomagałem. Z tego co wiem to brakuje Ci aktualnych informacji aby dalej zarabiać na tej niszy W tym tygodniu nawet przyszedłeś do mnie po nową niszę aby cokolwiek zarobić ( i to z dwóch różnych kont ) Wątpię aby poradnik zawierał informacje dzięki którym ktoś będzie w stanie zarobić chociaż 1/10 pieniędzy o których mówisz. Generalnie nie chcę Ci tutaj psuć opinii, gdyż na tym forum zaczynasz z czystą kartą, ale chciałbym przestrzec wszystkich przed współpracą z tym użytkownikiem.
 5. Jak chcesz stabilnie zarabiać na sex telefonie, najlepiej przygotować stronę pod usługi IVR + SMS Czat a następnie wybić ją ponad konkurencje. Aby skutecznie zarabiać wystarczy dodawać ogłoszenia towarzyskie na stronach które umożliwiają dodanie ofert o zbliżonej tematyce.
 6. Dodaliśmy nową funkcjonalność do content lockera. Od teraz użytkownik nie musi sam przygotowywać stopki z regulaminem, gdyż jest ona generowana automatycznie. Wystarczy dodać ją w kodzie strony. WAŻNE! Dodanie stopki z naszym regulaminem jest wymagane do prawidłowego działania lockera. Brak wprowadzenia zmiany do poniedziałku (26.06) będzie skutkować dezaktywacją lockera.
 7. Dyskusja

  W związku ze zbliżającym się w ten weekend wydarzeniem jakim jest Polsat Boxing Night, przypominamy że promocja wydarzeń sportowych do których nie posiada się praw autorskich/licencyjnych jest zabroniona! Jakakolwiek próba promocji będzie skutkować natychmiastową blokadą konta oraz zgromadzonych środków.
 8. Zapraszam do przetestowania sieci MyLead. Mogę dać CI wskazówki w jaki sposób najlepiej wykorzystać ruch na Twojej stronie internetowej.
 9. Dyskusja

  Po krótkiej nieobecności, do MyLead wracają płatności SMS MO. Płatności dostępne są na wszystkich programach SMS oraz na content lockerze.
 10. Jak masz pytania dotyczące zarabiania w serwisie MyLead, zapraszam do kontaktu
 11. Po kilkudniowej nieobecności, znów wraca content locker! Dodaliśmy do niego funkcjonalność jaką jest multi weryfikacja. Tak samo jak ostatnim razem, wszystkie content lockery należy przekazać ponownie do weryfikacji. Aby content locker pojawił się u nas do ponownej weryfikacji, należy wprowadzić jakąkolwiek zmianę.
 12. Dyskusja

  facebook.pl/mylead.polska facebook.pl/mylead.polska
 13. W związku z ogromnym zainteresowaniem "Fidget Spinners" Udostępniliśmy dla Was nowy program konkursowy w którym można je wygrać. Zapraszamy do promocji
 14. Landing Page jest tylko dodatkowym narzędziem do promocji tak jak w przypadku IVR. Leady są zliczane na podstawie prefiksu przydzielonego dla użytkownika.
 15. Absolutna nowość w MyLead! Od dziś możecie zarabiać na SMS Czat! Jest to funkcjonalność umożliwiająca zarabianie na płatnych rozmowach SMS. Za każdą wysłaną wiadomość podczas korespondencji, wydawca otrzymuje 1 PLN prowizji. Jak to wygląda w praktyce? 1. Wydawca promuje usługę rozmowy o tematyce towarzyskiej lub ezoterycznej. Rozmowa zainteresowanej osoby odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS. 2. Za każdy wysłany SMS wydawca otrzymuje 1 PLN. Jeśli zainteresowany klient wymieni 27 wiadomości, wydawca otrzyma 27 PLN prowizji. 3. Za rozmowę odpowiada zewnętrzne call-center. Jedynym zadaniem wydawcy jest promocja usługi SMS Czat. Jest to idealne dopełnienie, dla wszystkich zarabiających na IVR Użytkownik sam wybiera interesujący go prefix! Dodatkowo uaktualniliśmy nasze Landing Page pod promocję rozmów ezoterycznych i towarzyskich o numery SMS CZAT ____________________________________________ Polub nasz Fanpage i zgarnij nagrody! Reaktywowaliśmy nasz FANPAGE! Zapraszamy do polubienia! Będziemy rozdawać kody na zwiększenie stawki oraz kody doładowujące saldo MyLead ( Kliknij tutaj )