MyLead-Support

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

MyLead-Support wygrał w dniu 14 Listopad 2016

MyLead-Support zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

73 Początkujący

O MyLead-Support

 • Tytuł
  Poziom 2
 • Urodziny 09.10.1993

Kontakt

 • GG
  58626255

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Mylead

Ostatnie wizyty

874 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązane

  Cześć, jeśli przeoczyłeś mój temat w tym dziale, to informuje że jestem oficjalnym mentorem MyLead. Jeśli potrzebujesz pomocy, to zapraszam do kontaktu .
 2. bardzo ładny but, chętnie zobaczyłbym jak prezentuje się na beemce
 3. GwiazdorMyLead.jpg

  Świąteczne paczki dla użytkowników MyLead są już w drodze!
 4. Jak interesuje Ciebie zarabianie w serwisie MyLead. To zapraszam do kontaktu ze mną
 5. Dyskusja

  Niestety wczoraj padliśmy ofiarą ataków DDoS, w związku z zaistniałą sytuacją serwer był niedostępny jakiś czas.
 6. Dyskusja

  Ranking umknął gdzieś naszej uwadze Aktualnie pracujemy nad ulepszoną wersją aplikacji mobilnej. Jak ją udostępnimy, zabierzemy się za ranking
 7. Dyskusja

  Promowanie gali KSW może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dlatego odradzamy promocję tego wydarzenia.
 8. Pytanie

  Zapraszam do wypróbowania sieci MyLead. W swojej ofercie mamy prawie 400 Programów Partnerskich, w tym ponad 50 programów SMS. Dodatkowo znajdziesz u nas wiele przydatnych narzędzi które pomogą Ci zintensyfikować Twoje zarobki. W chwili obecnej trwa konkurs, wystarczy że zarobisz 50 PLN i masz szansę wygrać XBox One S, więcej informacji tutaj -> http://bit.ly/konkursML
 9. rozwiązane

  Wydaje Ci się. "Ludzie odpowiedzialni za serwis zostali dokładnie Ci sami. Zmieniła się tylko nazwa podmiotu ..." Z tego co mówi WhoIs, leadmore jest zarejestrowany na Cyprze.
 10. @Trancer Dokładnie tak
 11. Ciężko się z Wami nie zgodzić, że forma pierwszego konkursu nagrodzi tylko najlepszych użytkowników. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić równoległy konkurs w którym każdy z Was będzie mógł wygrać nagrodę główną! Konkurs startuje od dzisiaj i potrwa do 18 Grudnia. Warunkiem udziału w konkursie jest zlecenie minimum jednej wypłaty w okresie od 14 Listopada do 14 Grudnia w serwisie MyLead. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie ? Stworzyć stronę Landing Page za pomocą naszego kreatora Ustawić landing page jako “strona publiczna” Zlecić wypłatę w serwisie MyLead w okresie od 14.11 do 14.12 Wrzucić podgląd Landing Page w tym temacie Na co będziemy zwracać uwagę przy wyborze najlepszego Landing Page: Potencjał zarobkowy Pomysł Kreatywność Wykonanie i estetyka Liczbę głosów oddanych przez użytkowników Nie ma limitu prac na jednego użytkownika, dlatego jeśli ktoś ma więcej niż jeden pomysł i nie może się zdecydować - ma możliwość zrealizować dowolną ilość pomysłów. Mimo wszystko jeden użytkownik może wygrać tylko jedną nagrodę. Więc jeśli jedna z jego prac znajdzie się wśród tych najlepszych, pozostałe nie będą brane pod uwagę. Nagrody które dla Was przygotowaliśmy są równie atrakcyjne jak w przypadku pierwszego konkursu. Co możecie wygrać? X-Box One S Doładowanie konta MyLead 500 PLN Doładowanie STEAM 100€ Doładowanie konta MyLead 200 PLN Doładowanie konta MyLead 150 PLN Doładowanie konta MyLead 100 PLN Gra Overwatch PS4/PC/XBOX Doładowanie konta MyLead 50PLN Wyprzedzając komentarze i pytania. Kreator Stron Landing Page wciąż jest w wersji BETA i posiada kilka niedociągnięć. Dlatego wszelkie błędy i sugestie proszę zgłaszać do mnie poprzez prywatną wiadomość lub GG i nie zaśmiecać tematu Przy okazji tego konkursu będziemy mogli z Waszą pomocą ostatecznie dokończyć kreator Jako dowód że z pomocą naszego kreatora można stworzyć przyzwoitą stronę, wrzucam zdjęcie Landing Page który zrobiłem w kilkanaście minut: UWAGA! Zapraszam do oddzielnego tematu związanego z drugim konkursem!
 12. Jakiś czas temu zapytaliśmy Was co myślicie o wprowadzeniu nowej funkcjonalności w MyLead, jaką jest Test Programów. Zainteresowanie było wysokie, dlatego postanowiliśmy dodać taką funkcję. Test programów umożliwia wam promowanie różnych linków partnerskich z pomocą jednego linku. Program automatycznie rozdziela ruch pomiędzy wybrane linki. Możliwości jakie daje ta funkcja są ogromne! Możecie jednym linkiem przetestować wszystkie programy i stawki! Nie musicie tracić tygodni na testowanie różnych konfiguracji. Już jeden dzień testów pozwoli wam wyciągnąć konstruktywne wnioski. Użytkownik może ustawić za pomocą proporcji, częstotliwość wylosowania danej konfiguracji w teście. Jeśli któryś z programów ma lepszą/gorszą konwersje, wystarczy zmniejszyć jego proporcje w celu osiągnięcia odmiennych wyników. Znajdzie się kilka zastosowań “Testu Programów” 1. Możecie stworzyć kilka konfiguracji tego samego programu i w każdej ustawić inną stawkę. Dzięki temu będziecie mogli porównać konwersję i zarobek na kilku stawkach jednocześnie. 2. Rozdzielić ruch na kilka programów tego samego typu np. Pliki, filmy czy pożyczki. Następnie porównać konwersję i zarobki. 3. Przetestować wszystkie programy jednocześnie, i ocenić który z nich cieszy się największym zainteresowaniem wśród Twojej grupy odbiorców Dodatkowo dostępny jest osobny Panel ze statystykami dla wybranego testu. Funkcja znajduje się w zakładce "programy"
 13. Dodaliśmy kolejną funkcję do naszego Centrum Aplikacji Od dziś za pomocą pozyskanych tokenów, możecie wysyłać powiadomienia użytkownikom którzy zapisali się do aplikacji. Po kliknięciu w taki komunikat, użytkownik zostanie przeniesiony na wybrany Landing Page który znajduje się w oknie facebooka. Aby ustawić ikonę która ma się pokazać w powiadomieniu, należy zmienić ikonę aplikacji Nazwa powiadomienia, jest nazwą aplikacji Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy przejść do Centrum Aplikacji i wybrać "powiadomienia"