Olo

Elita
 • Zawartość

  379
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

62 Początkujący

O Olo

 • Tytuł
  Poziom 4
 • Urodziny 19.01.1996

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Internet
 • Zarabiam na
  wszystkim

Ostatnie wizyty

1521 wyświetleń profilu
 1. 1. Nazwa przedmiotu: Dodanie osób do grupy. 2. Opis przedmiotu: Zakupie od kogoś dodanie osób do mojej grupy Facebook 3. Cena: Do ustalenia. 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: Przelew.
 2. Pytanie

  Od 5 lat pracuję i dorabiam z internetu, ale powoli przychodzi czas na zmianę tego. Mój cel to tylko zarobek z internetu ze stabilnego źródła. Na razie niestety muszę wszystko podpierać pracą co niestety zabiera mi czas na naukę w sieci.
 3. W sumie, mamy otępiałe społeczeństwo, więc może i masz rację.
 4. Na Facebook'u jest ciężko dla tych, którzy nie mają zbyt dużej kreatywności. Najpierw postaw sobie pytanie czy to co promujesz sam byś kupił. Jeśli sobie na nie odpowiesz to pół sukcesu za Tobą. Z mojej perspektywy bardzo dobrze, że Facebook utrudnia, ponieważ powstaje dość duża selekcja w konkurencji. (nie, nie zarabiam na SUB) Fejs ma to do siebie, że niestety, ale trzeba pomyśleć to raz, a dwa, że trzeba mieć do niego cierpliwość.
 5. Szczerze Ci powiem, że nie wiem, ale oby jak najtaniej.
 6. Pytanie

  Wie ktoś jak skonfigurować FaceDominator? Bo coś mam problem z tym.
 7. 1. Nazwa przedmiotu: Grupa Facebook. 2. Opis przedmiotu: Grupa. 3. Cena: Do ustalenia. 4. Kontakt: PW. 5. Sposób zapłaty: Skrill/ Przelew.
 8. To nie dobrze, będę musiał znaleźć alternatywę. Dzięki.
 9. Tak jak w temacie. Wie ktoś jak to zrobić aby w opisie postu umieścić taki link ?
 10. Pytanie

  Dzięki za obecne polecenie obecnych miejscówek, czekam na kolejne,a te właśnie przeglądam.
 11. Pytanie

  We Władku byłem rok temu i mi się tam podobało. Co prawda na plaży jest jak mówisz no i te budy także w sporych ilościach.
 12. Pytanie

  A no fakt, tego nie napisałem. W tym roku skromnie, w Polsce.
 13. Hej! Czas wykorzystać urlop, lecz niestety zastanawiam się gdzie. Wiem, że na forum jest wielu bogaczy leżących ciągle na urlopach także myślę, że mi pomożecie. Szukam jakiegoś miejsca nad morzem, więc podrzucajcie tutaj swoje sprawdzone miejsca i jakbyście mogli to dołączcie do tego swoją opinię.
 14. Bardzo ładne zarobki jak z ankiet. Oby tak dalej!