PanInwestor

Elita
 • Zawartość

  639
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

183 Średnio Zaawansowany

O PanInwestor

 • Tytuł
  Poziom 5
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  www.inwestycjewinternecie.pl

Ostatnie wizyty

2910 wyświetleń profilu
 1. Narzędzia od Thrive Themes oferują takie opcje. Dokładnie Thrive Leads. Plugin płatny.
 2. Pytanie

  Mam go. Jest z Themeforest. Ogólnie to nie jest za szybki. Ale fajny ma formularz do zbierania danych. Ps. Na Themeforest wersja HTML za $14
 3. Dyskusja

  Chyba Google coś zmienia w algorytmie, bo u mnie dzisiaj mega skok na wyszukiwarce :-) Oby tak dalej! Linkowanie tylko i wyłącznie ręczne z własnej listy. Ps. 1 Styczeń brak wyników, bo przywracałem plugin i zapomniałem włączyć od statystyk...
 4. Pytanie

  Najlepiej spróbować poszukać osób, które się wymieniają z tych procesorów. Masz odpowiednie działy na tym forum jak i konkurencyjnych. Wystarczy poszukać trochę :-) Chociaż z Payza to mało kto się wymienia, bo za dużo tam przekrętów.
 5. Pytanie

  Jest dokładnie tak jak mówi @Ciamciaj. Niezależnie od tego czy przekroczysz kwotę wolną od podatku czy nie - zarobki musisz wykazać w PIT za cały rok. Różnica jest tylko taka, że jeśli nie przekroczysz ustawowej kwoty wolnej od podatku to nic nie zapłacisz :-) Poza tym śpisz spokojnie i masz dokumenty potwierdzający ten stan rzeczy w przypadku, gdyby ktoś, gdzieś, kiedyś się przyczepił.
 6. Dodałem wpis na blogu. Przyrost nowych osób w programie powinien się zwiększyć przez to :-)
 7. Wypłaty póki co dobrze. Mam 2 poleconych na 3 poziomie + 4 nowych na 2. Co się dzieje ale za wiele osób nie opłaca swoich subskrypcji :-( Widzę @Analityk, że już 2 poleconych Ci spadło ode mnie :-) Mam nadzieję, że Ci coś wpłacą.
 8. Co nie @Maciejoss20 ;-) Ogólnie to zero pojęcia o szeptance z tego co widzę a jeśli tak samo działa ten hosting to długo nie pociągnie.
 9. Widzę @Skipi, że Ci wpadło dwóch poleconych :-) Jeden aktywny, który już wpłacił?
 10. Jeszcze tego samego dnia miałem. Ogólnie jestem w dobrej linii, więc poleceni mojego poleconego też dają innym poleconych. U mnie zamknął się pierwszy poziom, więc teraz wszyscy poleceni powinni lecieć do Was :-) Oczywiście poleceni wpadają jeśli tylko będzie opłacony dany level.
 11. Witajcie! Dzisiaj krótko przedstawię pewien program matrycowy 2x2, który pozwala zarabiać i posiadać poleconych bez aktywnej promocji programu. W momencie, gdy rejestrujesz się pod danym sponsorem (np. z refflinku poniżej) i ten ma już wymaganą liczbę aktywnych poleconych z danego poziomu, to automatycznie ten polecony przechodzi niżej w strukturze. Dzięki czemu nie musisz nawet promować programu (chociaż jest to zalecane, jeśli chcemy aby więcej osób działało aktywnie). . Jak to działa Poziom 1 | 0.02 BTC Zakładasz konto na platformie. Następnie w ciągu kolejnych 24 godzin musisz przelać kwotę 0.02 BTC swojemu sponsorowi. Jeśli tego nie wykonasz to konto zostanie automatycznie usunięte. Od tego momentu możesz liczyć na spadochroniarzy (poleconych, którzy spadną od Twojego sponsora). Łącznie możesz mieć 2 aktywnych poleconych na tym poziomie. Dzięki czemu zarobisz na czysto 0.02 BTC. Poziom 2 | 0.03 BTC Przechodzisz do zakładki Wallet → Upgrade i przelewasz wymaganą kwotę do kolejnego sponsora, który pojawi się w tej zakładce. Tym sposobem sam możesz pozyskać do 4 aktywnych poleconych, gdzie w sumie zarobisz 0.09 BTC na czysto. Poziom 3 | 0.06 BTC Kolejny krok to podesłanie dotacji do kolejnej osoby. I tym samym sposobem otwierasz swoją drogę do otrzymania dotacji o tej samej kwocie ale aż do 8 aktywnych poleconych. Na czysto zarobisz 0.42 BTC. Poziom 4 | 0.24 BTC Identyczna sytuacja jak powyżej. Zarobić możesz z 16 osób, maksymalnie do kwoty 0.60 BTC. Poziom 5 | 1 BTC Maksymalnie do 32 aktywnych poleconych. Zarobek na czysto z tego poziomu na granicy 31 BTC. Poziom 6 | 3 BTC Maksymalnie do 64 poleconych oraz 189 BTC. . Własny komentarz Sam nie promowałem programu jeszcze nigdzie, oprócz tego założonego przed momentem tematu. A już mam 4 poleconych na pierwszym poziomie oraz 5 na drugim. Screen poniżej: Pamiętaj, że jest to program o strukturze piramidalnej, więc istnieje spore ryzyko utraty środków. Inwestuj rozsądnie i nie więcej niż jesteś w stanie poradzić sobie ze stratą. Refflink: zapisz się i zbieraj moich poleconych Czysty link
 12. Najlepiej by tak było zrobić. I zamknąć skoro nie będziesz używał. Chociaż nigdy nie wiesz czy nie będziesz potrzebował za jakiś czas znowu a 8zł to nie majątek :-)
 13. Pomyśl też o ograniczeniu liczby zagrań bądź dni na grę. Z doświadczenia Ci powiem, że grając codziennie na dłuższą metę się to nie sprawdzi. Lepiej grać mniej, rzadziej niż częściej :-)
 14. Zostanie pobrana przy najbliższej okazji jak tylko otrzymasz na to konto środki.
 15. Akurat IQOptions jest mocno regulowany i wątpię aby konta demo były jakoś bardziej doładowane. Ale też tego wykluczyć nie można. Ogólnie to wiesz, wpłać do brokera te minimum $10 i wypróbuj. To nie majątek a się przekonasz :-)