PanInwestor

Elita
 • Zawartość

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

183 Średnio Zaawansowany

O PanInwestor

 • Tytuł
  Poziom 5
 • Urodziny

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  www.inwestycjewinternecie.pl

Ostatnie wizyty

2996 wyświetleń profilu
 1. Dosyć szybko odpisują na oficjalnym kanale FB (https://www.facebook.com/blockchain) Spróbuj tam a dostaniesz instrukcję jak odzyskać dostęp :-)
 2. Rozwiązane

  Nawet jeśli coś takiego istnieje, to przy dodaniu 1k osób do znajomych na 100% wywali Ci weryfikację konta.
 3. HIT

  @Wujek Ziemny, to czekam na info kiedy się pojawi :-)
 4. HIT

  @Wujek Ziemny, czy nowa infografika to ta z pierwszego postu czy jej jeszcze nie ma?
 5. Klikalnego linku pod zdjęciami w opisach nie zrobisz ale w BIO jak najbardziej :-)
 6. Rozwiązane

  Narzędzia od Thrive Themes oferują takie opcje. Dokładnie Thrive Leads. Plugin płatny.
 7. Pytanie

  Mam go. Jest z Themeforest. Ogólnie to nie jest za szybki. Ale fajny ma formularz do zbierania danych. Ps. Na Themeforest wersja HTML za $14
 8. Dyskusja

  Chyba Google coś zmienia w algorytmie, bo u mnie dzisiaj mega skok na wyszukiwarce :-) Oby tak dalej! Linkowanie tylko i wyłącznie ręczne z własnej listy. Ps. 1 Styczeń brak wyników, bo przywracałem plugin i zapomniałem włączyć od statystyk...
 9. Pytanie

  Najlepiej spróbować poszukać osób, które się wymieniają z tych procesorów. Masz odpowiednie działy na tym forum jak i konkurencyjnych. Wystarczy poszukać trochę :-) Chociaż z Payza to mało kto się wymienia, bo za dużo tam przekrętów.
 10. Pytanie

  Jest dokładnie tak jak mówi @Ciamciaj. Niezależnie od tego czy przekroczysz kwotę wolną od podatku czy nie - zarobki musisz wykazać w PIT za cały rok. Różnica jest tylko taka, że jeśli nie przekroczysz ustawowej kwoty wolnej od podatku to nic nie zapłacisz :-) Poza tym śpisz spokojnie i masz dokumenty potwierdzający ten stan rzeczy w przypadku, gdyby ktoś, gdzieś, kiedyś się przyczepił.
 11. Dodałem wpis na blogu. Przyrost nowych osób w programie powinien się zwiększyć przez to :-)
 12. Wypłaty póki co dobrze. Mam 2 poleconych na 3 poziomie + 4 nowych na 2. Co się dzieje ale za wiele osób nie opłaca swoich subskrypcji :-( Widzę @Analityk, że już 2 poleconych Ci spadło ode mnie :-) Mam nadzieję, że Ci coś wpłacą.
 13. Co nie @Maciejoss20 ;-) Ogólnie to zero pojęcia o szeptance z tego co widzę a jeśli tak samo działa ten hosting to długo nie pociągnie.
 14. Widzę @Skipi, że Ci wpadło dwóch poleconych :-) Jeden aktywny, który już wpłacił?
 15. Jeszcze tego samego dnia miałem. Ogólnie jestem w dobrej linii, więc poleceni mojego poleconego też dają innym poleconych. U mnie zamknął się pierwszy poziom, więc teraz wszyscy poleceni powinni lecieć do Was :-) Oczywiście poleceni wpadają jeśli tylko będzie opłacony dany level.