Ciamciaj

Administrator
 • Zawartość

  10558
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  201

Zawartość dodana przez Ciamciaj

 1. Witam, wiele osób w prywatnych wiadomościach pyta mnie z jakich proxy korzystam. Korzystam z prywatnych proxy od Squidproxies. Ceny bez zniżki za prywatne proxy to: Natomiast korzystajac przy zamówieniu z kodu "BHWPROMO" mamy 30% zniżki. Wtedy 10 proxy wychodzi nas zamiast 24$ tylko 16.8$ Dodatkowo, każdy kto zamówi proxy z mojego linku otrzyma odemnie informacje jak uzyskać 10 proxy za darmo(dostepne dopiero po zakupie pierwszych proxy). Mój link polecający: LINK Dostępne są również proxy shared (max 3 osoby na jednym proxy, ale możesz je mieć też sam). Ceny takich proxy są niższe, lecz sprzedawane są w wiekszych ilosciach (min. 100). Support w tych proxy jak dla mnie jest rewelacyjny, wystarczy do nich napisać, a wymieniają proxy, jeśli przestaną nam one działać w jakimś programie (typu blacklisted yt, google itp). Dostępne są na różnych portach. Proxy nie otrzymujemy z jednego "zakresu" adresów, a różne (ważne przy wielu programach). LINK Wiele osób z forum za moją namową korzysta już z tych proxy i sobie je chwalą. Zapraszam do zakupów, służę pomocą dla tych co kupują z mojego linku (Ciebie to nic nie kosztuje).
 2. @RapZer Gdzie kupujesz szablon?
 3. @rajza a gdzie tutaj jest jakiś "robin hood"?
 4. Zebrali 3.6 BTC, wpłaciło 40 osób, co to jest przy tej skali ataku... https://blockchain.info/address/1Mz7153HMuxXTuR2R1t78mGSdzaAtNbBWX
 5. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 6. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 7. @Xeosnar Nie chodzi o komputer a o proces kupna. Sprawdzili to - nie jest to tak dochodowe jak powinno byc, okupow nie wplywalo tyle ile przewidywali. Slaba konwersja
 8. @Harry Wyglada na aktualną linię supportu. Rośnie volume, świeczki zamykają się do góry. Kupuj teraz albo czekaj na następny dół, tylko według mnie to będzie higher low. @Xeosnar, za mały volume żeby to miało szanse. Po poprzednim ataku nie było widać ruchu, ludzie którzy mają zablokowane komputery nie potrafią kupić btc.
 9. @trenbolone moze nie chce kazdemu z tematu zdradzac sieci gdzie dobrze zarabia? moze to zdradza nisze? Rozdaje ostrzeżenia za trashing tematu, bo widzę że zaraz skan tęczówki będzie od autora wymagany. Zaczekajcie na recenzje. Rozumiem, że cena wydaje się niska, ale nie róbcie komuś śmietnika jak nie jesteście pewni.
 10. Wersja tekstowa: Dołącz już dziś i zarabiaj więcej, wydając mniej!
 11. Przypominam o promocji na SeoTools!
 12. @Nortes Sądzilem ze chcesz z nim jeszcze rozmawiać a akcja na forum skłoni go do oddania środków (zdarzało się tak). Czy mam go już zbanować?
 13. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 14. @PiotrT Hej, nie mamy żadnego produktu w cenie 22,75$ ;/ Jesteś pewien ze to u nas? U nas do płatności dostępny jest Paypal i przelew bankowy. Moze Paypal pobrał Ci dodatkowo za płatność kartą? Nie mamy wpływu na to jak Paypal robi przewalutowanie lub jak pobiera pieniadze, my prosimy po prostu o pobranie odpowiedniej kwoty $.
 15. Pierwsi użytkownicy skorzystali już z promocji, zapraszamy do zakupów!
 16. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 17. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 18. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 19. To ze nie kasuje nie znaczy ze mozna zarabiac. Podpiales AdSense?
 20. Condition ze jezeli cena spadnie poniżej X to wystawia zlecenie sprzedaży za X. Tak bym to zrobił.
 21. Co w tym śmiesznego?
 22. Hmm, jestem w tym nowy, ale masz tam pare rodzajów sprzedaży. Możesz sprzedać po wybranej cenie od razu lub zrobic stop-limit zlecenie.
 23. Witajcie, jest prosty sposób, aby zachęcić większa ilość do polubienia naszej strony (zdobyć fanów) na Facebook'u. Jest to sposób na limitowaną darmową ilość like, ale na pewno są to ludzie zainteresowani naszą stroną, którzy w przyszłości mogą zobaczyć więcej naszych postów. Funkcja jest bardzo prosta więc nie będę specjalnie się rozpisywać. Pod postem na naszym FP, który zbierze już trochę LIKE klikamy na osoby lubiące dany post tak aby rozwinęła się lista: Następnie klikamy na przycisk INVITE koło osób które jeszcze nie są fanami naszej strony: Osoby, które wybierzemy dostaną powiadomienie z zaproszeniem do polubienia naszego FP. Nie testowałem maksymalnych ilości, ale sprawdza się to super pod płatnymi postami - promujemy je na aktywność, a like z postu zbieramy sami! Zachęcam do zapoznania się z innymi metodami jak zdobyć like na Facebook: Dziękuje tym, którzy użyczyli swoje lajki na potrzeby poradnika Dla wielu może metoda była znana, ale wiele osób na pewno z niej (regularnie) nie korzysta.
 24. Kwota do wypłaty zapewne przechodzi na koniec miesiąca.