boksa93

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez boksa93

 1. Ciekawy pomysł, nigdy nie myślałem o tym, aby wykorzystywać tak niedziałające domeny
 2. Pytanie

  Można w najbliższym czasie spodziewać się Paypala?
 3. Dokładnie, tak jak Trancer wspomniał - leadnow, a i z tego co widzę też fastlead oferuje leady z pustaka.
 4. Nie przejmuj się. Ważne, żebyś szedł ciągle do przodu. Z fartem!
 5. Powodzonka. Będę obserwował
 6. VPN

  Rooudy, insynuujesz, że jesteśmy siatką osób, którym zostało zlecone chwalenie konkretnych vpn? Macierewicz, byłby z Ciebie dumny!
 7. Jeden z tańszych jest, to co się dziwić. Każdy chce zaoszczędzić swój hajs. Ja tam nie miałem aż takich problemów, ale jak niektórzy tak bardzo narzekają, to znaczy, że czasem lepiej jest zainwestować w coś droższego, ale nie strzępić sobie później ryja.
 8. rav88, ma rację. Obecnie można kupić kamerkę w takim długopisie czy pendraivie - wystarczy w odpowiednim miejscu położyć i tylko czekać na odpowiednią chwilę.
 9. Pytanie

  W sumie też się nad tym zastanawiałem, ale teraz sam już będę wiedział jak wygląda sprawa z domenami i nie przedłużaniem jej
 10. VPN

  Ostatnio używam HMA - płatny, ale bardzo dobry
 11. Lost, to było coś! Dr. House też się kiedyś oglądało
 12. Najlepiej robić sobie backupy, po każdej poważniejszej zmianie na stronie
 13. A o czym będzie twój sklep internetowy?
 14. Również będę śledził twój dziennik
 15. Wiele też zależy od targetu osób. Na premium sms zarabia się lepiej w przypadku osób, z dosyć pokaźnym zasobem portfela, z racji wysokich stawek sms. Sub sms są bardziej uniwersalne, więc teoretycznie miałbyś z tym mniejszy ból głowy.
 16. Pytanie

  Jeśli robisz to masowo, to owszem. Tym bardziej, że konkurencja skutecznie ostudzi Twoje zapały jakbyś nie miał działalności. Kwota 3 tysięcy jest wolna od podatku, ale nie zwalnia ona z rozliczenia rocznego.
 17. Pytanie

  Nie ma możliwości automatycznego wyboru przesyłki dla kupującego z pozycji sprzedawcy, czyli nie ma możliwości, aby wypełnił formularz za Ciebie.
 18. Proszę, proszę, nieźle Na czym działasz?
 19. Pytanie

  @Trancer A później policja puk puk i oglądanie zachodu słońca zza krat Niektórzy zarabiają dziennie i po 2-3k. Jedno co jest pewne, że raczej nie osiągają tego jednym sposobem i źródłem. A więc powiedzmy 5-6 naprawdę dobrze prosperujących stron www i dziennie można uciułać te parę setek. Ja narazie aż taki zarobków na swoich stronach nie mam, ale marzy mi się taka sytuacja
 20. Ostatnio testowałem właśnie minthosta - upy nie urywa, ale tragedii też nie było. Teraz skieruję się bardziej na zagranicę, więc niejako dołączam się do pytania
 21. Jestem w podobnej sytuacji - będę bacznie obserwował twój dziennik