Itan

Użytkownik
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Itan

 1. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Na chwile obecną w miesiącu sierpień, 80% zarobku to moja własna inicjatywa klikania. Pozostałe 20% to bonusy i poleceni.
 2. Witam serdecznie w moim skromnym dzienniku. Postaram się przedstawić zwięźle i na temat, dzień po dniu mój zarobek w serwisie myPay. Dodatkowo do aktualnego zarobku, będę dodawał pieniądze ze sprzedaży baz danych. Jeżeli chcesz podjąć zarobek w serwisie myPay, zachęcam do rozpoczęcia zarobku w mojej grupie. Aktualnie razem ze mną zarabia blisko 100 osób, więc możesz być kolejną. Część mojej grupy:
 3. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Dawno tu nie pisałem, a nawet zapomniałem o tym forumku. Bieżący miesiąc miodek na moje oczy, gdzie widzę dniówki rzędu nawet 100 złotych Projekt rozwiną się do takiego poziomu, że niektórzy bez reklamy kontaktują się ze mną. Po miesiącu analizowania przebiegu wykonywania akcji i ulepszaniu swoich poradników, zarobek pasywny zaczyna przynosić swoje pierwsze dość owocne plony. Osobiście poświęcam też sporo czasu na akcje, lecz weszło mi już to tak w krew, że bez zawahania jestem w stanie wyciągnąć wszystkie dostępne limity. Kolejną dość fajną sprawą jest czynny udział poleconych w moich giveaway'ach. W lipcu jeden z poleconych zgarną dodatkowe fundusze (zwrot wygenerowanego profitu) tylko dlatego, że klikał efektywnie i został TOP1 tygodnia. Niedługo możliwe, że pojawi się temat współpracy w Giełdzie tutaj na forum. Jeżeli ktoś będzie lub jest zainteresowany udziałem w moim projekcie, serdecznie zapraszam do kontaktu. Najszybciej odpisuje na GG: 718635, niż tutaj na PW.
 4. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Zawsze może wyposażyć Cię w internet mobilny, który lepiej się sprawdzi VPN niestety jest zabroniony, jeżeli chodzi o serwis myPay :/
 5. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Wracam do dziennika po małej przerwie. Dzisiaj bez jakiegoś szału ponieważ mamy początek miesiąca, więc akcji zaczyna dopiero przybywać. Na dzień dzisiejszy, można spokojnie wyciągnąć powyżej 15 złotych, zatem powraca wzrost profitu. Myślę, że jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy wraz z normalnym zarobkiem. Z pozytywnych informacji, mogę pochwalić się ponad 240 osobową społecznością w moim projekcie poleconych. Codziennie przybywa co raz więcej osób, więc w ramach promocji, dziennik diametralnie się zmieni. Oczywiście cieszy mnie fakt, że support myPay zabrał się za lepsze funkcjonowanie serwisu. Codziennie widać nowe zmiany, które wpływają na jakość wykonywanych akcji. Od dawna oczekiwany podział na akcje zwykłe i Premium wreszcie się pojawił, zatem miodzio. Zauważyłem, że konkurencja kopiuje moje wpisy i wciska niezłe bajki z myślą, że to przyniesie im nowych poleconych. Najciekawszy jest fakt, iż nieudolnie człowiek próbuje wpłynąć negatywnie na opinie drugiej osoby, a potem kopiuje jego zwartość chyba z zazdrości. No ale to tylko pewna teza. Myślę, że jeszcze kilka tygodni, a mój projekt stanie się jednym z największych w kraju, jeżeli chodzi o wyłączność pomocy w zarabianiu za pomocą serwisu myPay. ....czas więc zabierać się do kolejnej pracy.
 6. Zmuszony przez sytuację

  Ciekawy dziennik, chociaż nie życzę nikomu takiej sytuacji jaka Cię spotkała. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się osiągnąć swój wymarzony cel, pomimo narzucanych poglądów przez innych domowników. Dodaje sobie temat od razu do obserwujących i z ciekawością, będę śledził Twoje poczynania. Powodzenia.
 7. LG 24MP59G [Freesync]

  Widzę, że ktoś tutaj ma taki sam monitor i lampkę na biurku IKEA jest wszędzie
 8. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Koniec drugiego miesiąca prowadzenia dziennika. Efekt? Łączny zarobek przez 2 miesiące na ponad 1800 złotych! Pobiłem rekord akcji do bonusu, chociaż szkoda, że nie ma nic za 2 tysiące. Przewiduje dobry sierpień, ponieważ zacznę inwestować większe sumy w promocje i konkursy dla moich poleconych. Janusz biznesu wkracza do akcji... Przez cały miesiąc miałem na sobie dużą presje, jeżeli chodzi o rekrutowanie, a także pokazanie konkurencji, jak się powinno traktować swoich poleconych. Cieszy mnie fakt, że pomimo negatywnych komentarzy, nikt nie przejął się zbytnio opinią konkurencji. Powoli wdrażam się na wyższy poziom zarabiania z serwisem myPay. Cieszy mnie również fakt, iż po dialogu z supportem wyrazili chęć na otrzymanie oficjalnego konta reprezentującego serwis myPay. Miejmy nadzieję, że współpraca rozwinie się bardziej. Wracając do dziennika, zauważyłem, że większość osób podchodzi do serwisu rotacyjnie. Po zarejestrowaniu i wykonaniu pierwszych akcji, 40% osób nie wraca ponownie na konto. Potem jednak, widząc jak koledzy po "fachu" zarabiają niezłe sumki, dopiero wtedy przekonują się, że cierpliwość to klucz do dobrego i efektywnego zarobku. Obecnie w mojej grupie przebywa blisko 200 osób, czyli wychodzimy na dobrą drogę w budowaniu społeczności Wyklikanych. Czas zbierać się do pracy... a od jutra, dziennik będzie pojawiał się trochę w innej postaci, niż to zwykle można było zauważyć w moich postach.
 9. Co ostatnio kupiliście?

  Jaki wyniósł Cię ogólny koszt?
 10. Co ostatnio kupiliście?

  Mała inwestycja w stacjonarkę, żeby po nocach pracować przy mniej hałaśliwym sprzęcie
 11. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Powiem Ci, że z dnia na dzień jest co raz lepiej, ale sporo pracy przez 2 miesiące musiałem włożyć żeby ludzi dobrze przeszkolić. Codziennie też ktoś nowy chce zarabiać ze mną, więc szkolenia idą praktycznie cały czas, bez większych przerw. Co do prowizji, to 10% od sumy zarobionej w ciągu dnia. O 23:55 jest zliczenie profitu od poleconych, po czym wpada mi kasa do profilu i zaczyna się nowy obieg dobowy.
 12. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Więcej wyniesie proces sądowy, niż to warte zachodu Już na jednym konkurencyjnym forum, jeden z mentorów miał chody u modów, to z internetu mobilnego ściągali moją lokalizacje (iks de)
 13. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Przekraczam próg 900 PLN, co daje nowy rekord w dzienniku. Dzisiaj bez większych wpisów, bo zaraz lecą z zazdrości na mnie marne raporty do supportu myPay. Zapraszam do udziału w mojej grupie i programie mentoringu w serwisie myPay.
 14. Dyskusja Escape Rooms - Dyskusja ogólna

  Byłem, polecam.. ale w Krakowie https://lockme.pl/krakow/escape-land-krakow/laboratorium-rzeznika/ Laboratorium rzeźnika i Antyterroryści.. miodzio.. nawet mam rabacik 10% na kolejne wejście. Teraz pojawił się "Koszmar z Ulicy Długiej", więc może warto się niebawem wybrać.
 15. Ciężkie wody, ale do kreatywnych świat należy.
 16. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Dzisiaj niestety nie poklikałem zbytnio, ponieważ dopiero od 19 jestem zalogowany na komputerze. W dniu jutrzejszym pobijam rekord z poprzedniego miesiąca, czyli jest progres. Zachęcam do aktywnego udziału w mojej grupie poleconych. Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN Aktualny zarobek: 865.44 PLN
 17. Wypłata myPay

  Część wypłaty z dnia dzisiejszego, każdy przelew to zarobek z 1 dnia, bądź 2 wypłaty z jednego. Zdarzały się też takie dobre dniówki Dodaje grafikę, bo trzeba odświeżyć trochę ten profil :P
 18. Dyskusja Czego w tej chwili słuchasz?

  Kozak radyjko
 19. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Zacznijmy od tego, że nigdzie nie jest napisane, że się nie rozliczam. Jeżeli masz jakieś spostrzeżenia, pytania, to zapraszam na PW.
 20. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Jak nie Pablo, to przylatuje piesek... Gdybyś miał trochę kultury, a także znał podstawy interpunkcji i ortografii, to może bym prowadził z Tobą jakąś sensowną dyskusje. Widać po Twoich wpisach, że szukasz sensacji w niczym. Używam, używałem i będę używał tego sposobu, również moi poleceni. Co do rozliczania, to już wam odpuściłem ten temat, bo głupiego nie przegadasz. Jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe argumenty dotyczące swoich teorii spiskowych, to zapraszam Cię na PW, chętnie dodam kogoś z supportu make-cash żeby popatrzył jak się pogrążasz. Nie zaczynamy zdania literą "A", zapraszam po wakacjach do szkoły. PS. Kolejne wpisy będę raportował, za zaśmiecanie dziennika nic nie wnoszącymi postami.
 21. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Nie widzę tutaj żadnej podstawy do oszukiwania, skoro używam do każdej innej akcji maila z inaczej wstawioną kropką, żeby nie walić masówką. Nie widzę jakoś żebym dostał bana za używanie w ten sposób adresów, chociaż mam stały kontakt z Administracją. Pogrążasz się tylko Podam Ci nawet przykład. Nivea - twardymail@gmail.com Lore - twardy.mail@gmail.com no i resecik na nowego maila PS. Używaj polskich znaków, bo razi po oczach.
 22. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Oczywiście, najaktywniejsi poleceni potrafią wyciągać spore sumy. Ja poświęcam więcej czasu na szkolenia, wprowadzanie niż klikanie, ale samemu idzie uzbierać nawet do tego tysiąca.
 23. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Od dnia dzisiejszego do mojego projektu, dostęp posiada support serwisu myPay. Polscy Administratorzy myPay posiadają swoje alternatywne konto, w celach przystosowania lepszej jakości i trafności poradników, a także do udzielania odpowiedzi dotyczących akcji/wypłat itd. W serwisie myPay obecnie panuje istne zamieszanie, przez oszukiwanie podczas wykonywania akcji. Widzę, że większość mentorów się wykosiła przez kombinacje. Ciekawe do jakiego stopnia, to się rozwinie. No nic, trzeba iść do przodu... a dzisiaj wpadły kolejne wypłaty. Dużo nie zebrałem przez 1 dzień, ale te 45 złotych wpadło. Ważne, że interes się kręci, a ludzi przybywa. Zapraszam każdego do udziału w moim programie. Dzisiaj startują kolejne masowe reklamy. Możliwe, że dobije ponad 900 PLN w tym miesiącu... Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN Aktualny zarobek: 834.09 PLN
 24. Dziennik dodatkowych zarobków w sieci

  Oczywiście, zapraszam na PW Dana akcja osiągnęła swój limit dzienny, czyli wszyscy użytkownicy wykorzystali limit sumy akcji, która przypada łącznie dla wszystkich. Tak, wtedy pojawiają się nowe rozliczenia, zatem znikają wszystkie limity typu "Dzisiejszy kontyngent wykorzystany!". Nie wiem czy rejestrowałeś się z mojego reflinka, ale jeżeli tak, to zapraszam na PW, chętnie pomogę w stawianiu pierwszych kroków. DZIENNIK KONTYNUACJA Nie było wpisów od niedzieli, ponieważ skupiłem się na poleconych i wprowadzaniu nowych osób. Obecnie zarejestrowanych osób w moim projekcie dla poleconych jest ponad 180 osób. Zainteresowanie jest co raz większe, co mnie bardzo cieszy. Jeżeli chodzi o mój dziennik, to w 5 dni wyklikałem ponad 270 złotych, czyli idzie mi co raz lepiej. W dniu wczorajszym i dzisiejszym pojawiły się dosyć ciekawe komunikaty dotyczące wprowadzania ludzi w błąd jeżeli chodzi o wykonywanie akcji. Oczywiście moja osoba również została wzięta pod lupę, zapewne jak każdy większy Mentor z serwisu. Zdziwił mnie fakt, że jeden z moich konkurentów przestał świadczyć mentoring, może coś zbroił ale to tylko domniemania Tak czy inaczej idzie mi co raz lepiej, sporo ludzi interesuje się moją grupą poleconych już nawet na facebook'u, gdzie otrzymuje kilka wiadomości dziennie. Może jeszcze uda mi się w tym miesiącu pobić rekord z poprzedniego, więc zabieram się do pracy. Poprzedni miesiąc: 870.87 PLN Aktualny zarobek: 786.23 PLN
 25. Poniedziałki z Eforsą <3

  Mam nadzieję, że to jest jedna z -nastu dniówek.