DaaV

Global Moderator
 • Zawartość

  2300
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez DaaV

 1. Witam, chwalcie się czego w tej chwili słuchacie, przeglądając forum, siedząc na komputerze, pracując, w chwilach refleksji, smutku lub euforii! Ja zacznę:
 2. [SPRZEDAM] WPLN Mintshost

  Kupione, szybki szpil, polecam!
 3. [SPRZEDAM] WPLN Mintshost

  @Cad0s potrzebuję 146 wPLN, masz?
 4. [SPRZEDAM] wPLN Mintshost.pl | Biznes-host.pl

  @emp3 potrzebuję 146 wPLN, masz?
 5. Czołem, jeżeli ktoś tutaj developuje strony, kilka praktycznych porad wprost od MOZ'a nt. dobrych praktyk w kodzie i jak je wdrażać, by strona była SEO-friendly. https://d2eeipcrcdle6.cloudfront.net/seo-cheat-sheet.pdf Pozdro, D.
 6. Mam chyba ten talerz jeszcze gdzieś
 7. Czołem! Wbijam do Was z brainstormem, mały background: wybieram teraz temat pracy inżynierskiej i szukam ciekawego pomysłu na aplikację web'ową, która może coś usprawnić w Naszej pracy. Nie chce pisać czegoś co potem wyrzucę do kosza, skoro może być przydatne. Szukam ciekawych pomysłów, jak macie jakieś to możecie tutaj zarzucić, może nakierują mnie na coś ekstra i zyskamy jednego tool'a więcej, który ułatwi Nam życie? Pozdro, D.
 8. W mojej mam chyba z 20 tematów na takie apki, ale szukam jeszcze czegoś, bo chciałbym by się przysłużyło forum A co do sprzedaży, projekt inżynierski nie można sprzedać bo prawa ma uczelnia. Pozdro, D.
 9. Hej, dostałem poradnik do recenzji. Głównym tematem całego poradnika jest generator landing page, prosty w obsłudze jak dla pięciolatka. Generuje całkiem przyjemne dla oka i spersonalizowane LP, które można wykorzystać w rożnego rodzajach hackach. Prosta obsługa out of the box sprawia, że dla osób, które dotychczas zamawiały landingi, mogą oszczędzić na czasie i kosztach generując swoje własne lub poszerzyć działalność o testowanie kolejnych nisz małym nakładem pracy - 0 znajomość kodu nie przeszkadza w użytkowaniu. Poradnik dokładnie opisuje jak step by step używać generatora, jak tworzyć Gateway'e, które później można tam podpinać oraz jak wrzucić LP na swoją stronę. Jest to mocno skierowane do osób nie technicznych w dziedzinie web development'u, gdzie wszystko jest jak spacer za rączkę. Następnie mamy kilka stron o niszach white-hat, czym są, jak można ich szukać, jak o nich myśleć i starać się używać. Nie ma tu gotowych rozwiązań, za to są ogólne porady i wskazówki, jak takowe znajdować. Kilka dobrych źródeł i sposobów na wynajdowanie "sprawdzonych" niszek, które są warte uwagi. Doświadczeni earn'erzy raczej nie znajdą w tym rozdziale nic nowego, prócz tych kilku konkretnych stron i linków do "baz" nisz. Dalej Docieramy do monetyzacji Instagram, gdzie na przykładzie czytamy o rozwoju i rozpoczęciu zarabiania na koncie Instagram. Pokazany przykład jest dobrą bazą do rozwoju w innych tematykach i sposobach monetyzacji Instagram, lecz również nie jest jakąś rewolucyjna niszową metodą znaną tylko 3 osobą na świecie. Dobra dla początkujących i średnio-zaawansowanych earn'erów, którzy z Insta nie mieli jeszcze do czynienia lub nie próbowali tam jeszcze nic zarobić. Kolejny rozdział to zarabianie na YT, gdzie poświęcamy się tworzeni dobrej jakości filmu o działaniu h@ack'a do gier - ciekawe wskazówki i small tip'y jak tworzyć dobrej jakości film, potem również jak właściwie go wrzucić na YT oraz wypromować za pomocą pewnych serwisów. Good point dla świeżaków. Kolejno mamy informacje o promocji za pomoca wklejek, gdzie możemy wygenerować całkiem ciekawy ruch. Kilka tipów o tworzeniu wklejki oraz spis polecany wg. autora serwisów. Na koniec dostajemy informacje ogólne o SEO, co to jest, jak działa, jak wykorzystywać. Zahaczamy tutaj o KeywordPlanner, szukaniu prawidłowych keyword'ów, metod szukania stron, gdzie można zostawiać backlink'i do naszych portali. Autor poleca też kilka narzędzi oraz przedstawia jak dobrze z nimi pracować, by zwiększyć efektywność naszych działań. Nie jest to kompendium wiedzy o SEO, lecz raczej niezbędnik pokroju Handbook'a SEO, dzięki któremu będziemy mogli szybko zacząć i osiągać już ciekawe efekty. Podsumowując, głównym kluczem sukcesu tego poradnika jest generator LP, dzięki któremu można oszczędzić dużo czasu i poszerzać rynek zbytu małym kosztem pracy i pieniędzy. Reszta rozdziałów jest dobra dla fresh and mid earn'erów. Nie ma tu żadnych herezji czy bzdur, przynajmniej nie wyłapałem. Pozdro, D.
 10. [ZLECĘ] Napisanie aplikacji w C++

  Napisz coś więcej bo aplikacja w C++ to może być kalkulator albo system zarządzania tysiącami stacji roboczych. Skala problemu jest wyraźnie różna, nie?
 11. Archiwum INTERNETOWE ZARABIANIE pasywny dochód +50% miesięcznie

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 12. Była seria 3, była seria 5, czas na serię 7! To już chyba tradycja, kolejny biorę 9 ;)
 13. iPhone 7 128GB Silver

  @thisowsky ok
 14. Monitor EIZO EV2450 White, sprawdza się cudnie, za miesiąc dwa wlatuje drugi Specyfikacja do wygooglania, ale jest to już niższa półka, wyższej półki. Polecam!
 15. Monitor EIZO EV2450

  @19Szumi10 tak, sprzęt nie jest do gier a do pracy, głównie developowanie, jakieś tam graficzki, coś tam w internetach. Stawiałem na ergonomię pracy, ochronę oczu, pivot, gniazda itp. a tutaj EIZO dość mocno króluje wśród profesjonalistów. A do niedzielnego grania na moim służbowym lapku, jest całkiem okej.
 16. iPhone 7 128GB Silver

  @Drakoon34 nie widzę tam nic o 7'emce, ale dzięki za cynk!
 17. Co ostatnio kupiliście?

  Wjechał monitor EIZO EV2450, więc miejsce pracy trochę się polepszyło... Tutaj look nocny, klawa, mycha i ekran robią razem naprawdę robotę, czuje się jak małe dziecko z zbawkami I na święta jeszcze iPhone 7 128GB Silver, widać pudło na ostatniej fotce Wesołych!
 18. Czołem! Zastanawiam się nad zmianą mojego poczciwego 5S na jakiś nowszy model iPhone, chociaż nie do końca wiem jaki. Kasa jest, więc na horyzoncie (poprawiłem ~VK ) rozmyślenia padają na: iPhone 5SE 64GB, iPhone 6s 128GB iPhone 7 128GB Rozmiar 5s mi idealnie pasuje, więc z palca powinienem wziąć 5SE, chociaż od jakiegoś czasu mam służbowy 6s pod ręką i jest znośny. A w SE nie do końca wiem, jak długo będzie wyglądał support i nadrabianie stack'a technologicznego. Co sądzicie? Który byście brali? Posty z innymi modelami niż te 3 od razu wyrzucam do kosza. Pozdro, D.