19Szumi10

Global Moderator
 • Zawartość

  1756
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Zawartość dodana przez 19Szumi10

 1. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 2. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 3. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 4. Nie wiem, nie zagłębiałem się tak . Pytałeś tylko to też Ci odpowiedziałem .
 5. Na przykład tutaj http://www.barclays.co.uk/Otheraccounts/Currencyaccounts/ForeignCurrencyAccount/P1242557963858
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. LCP padło i nie wiadomo kiedy wstanie i czy w ogóle wstanie, ale mniejsza o to. Miałem tam swój kącik muzyczny i wrzucałem okresowo nutki z YT. Nutki cały czas mam na Playliście na youtubie na szczęście, dlatego mogę się z Wami podzielić tym co do tej pory (mniej więcej) wrzucałem w tamtym temacie. Listę będę oczywiście uzupełniał o nowe kawałki, które pewnie również tutaj zarzucę osobno. PLAYLISTA Liczę na Ciebie TorRent, że będziesz tu podsyłał swoje perełki dla mnie
 9. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. Nest Bank całkiem spoko @Lami. Ostatnio dodali możliwość bezpłatnych wpłat we wpłatomatach Euronetu co dla mnie jest dosyć wygodną opcją . Bankowość Internetowa jest przejrzysta chociaż wygląd nieco przestarzały (w sumie to na razie po rebrandingu zmienili tylko kolory ). Oczywiście prowadzenie konta, jak i karta do niego - 0zł.
 12. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 15. PayPal przywrócił mi dostęp do konta, kantorek znów czynny
 16. KANTOREK CZYNNY Postanowiłem rozszerzyć swoje usługi i wprowadzam również transfery gotówkowe. Jako, że jestem zaufanym użytkownikiem tego forum, nie wysyłam NIGDY pierwszy! Zawsze czekam aż dojdzie do mnie kasa i dopiero wtedy zaczynam działać. Dostępne opcje: - PayPal > Bank - Bank > PayPal - Przelewy natychmiastowe BlueCash - Wpłaty do operatorów płatności typu DotPay, Przelewy24, CashBill itp. (bez SMS) - Doładowania do telefonów przez PayPal i inne (pytaj PW/GG) Nie obsługuję: Skrill Payza Neteller PSC PerfectMoney YetiPay WebMoney Payoneer Prowizja: Przelew natychmiastowy - 5zł Opłata od PayPal - 2,9 % + 0,80 PLN Wymiany gotówkowe: poniżej 100zł - 5zł od 100zł do 1000zł - 5% powyżej 1000zł - ustalane indywidualnie (zazwyczaj ok. 7-10%) Preferowany kontakt: GG Masz pytania? Pisz GG Jeśli nie odpisuje na GG to napisz na PW W temacie prosiłbym tylko o dodawanie opinii
 17. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 18. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 19. Zasady Promocji w pigułce: Promocja trwa od 05.01.2017. Kod Rabatowy 5% jest ważny w dniach 05.01.2017 – 11.01.2017, godz. 23:59 Uczestnik Promocji, który złoży zamówienie o minimalnej wartości 20 zł z wykorzystaniem Kodu Rabatowego 5%, najpóźniej 08.01.2017, godz. 23:59 otrzyma od Organizatora Kod Rabatowy 15% obniżający wartość zamówienia o 15%, ważny do 11.01.2017. Uczestnik Promocji, który otrzyma Kod Rabatowy 15% i złoży zamówienie o minimalnej wartości 20 zł z wykorzystaniem Kodu Rabatowego 15%, najpóźniej 10.01.2016, godz. 23:59 otrzyma od Organizatora dodatkowy Kod Rabatowy 30% obniżający wartość zamówienia o 30%, ważny do 11.01.2017. Organizator będzie przesyłał Kody Rabatowe 15% i 30% na adres mailowy podany przez Uczestnika Promocji podczas składania zamówienia w terminach wskazanych w Regulaminie Promocji. Z Kodu Rabatowego można skorzystać na stronie www.PizzaPortal.pl lub w aplikacji mobilnej PizzaPortal.pl na Android, iOS. Kody Rabatowe dostępne w ramach Promocji można zrealizować przy płatności online. Jeden Użytkownik może skorzystać z każdego Kodu Rabatowego dostępnego w ramach Promocji jeden raz. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.
 20. http://www.x-kom.pl/p/270935-notebook-laptop-133-acer-v3-371-i5-5257u-8gb-240-win8-iris-czarny.html Tu z trochę słabszym prockiem i Win 10 - http://allegro.pl/laptop-acer-v3-371-i3-8gb-240ssd-mat-win10-kolor-i6655829441.html
 21. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 22. Jeden z moich ulubionych kuponów
 23. OFERTA RABATOWA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI I JEST WAŻNA OD 02.01.2017 DO 13.02.2017. http://mcdonalds.pl/kupony