Wujek Ziemny

Administrator
 • Zawartość

  8197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  169

Zawartość dodana przez Wujek Ziemny

 1. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. Chcę wymienić (skąd i ile): 490zł PayPal Chcę wymienić na (dokąd i ile): 450zł PKO (iPKO) Kontakt: PM
 3. Link do tematu o SENuke: http://make-cash.pl/senuke-xcr-3136-t97/ Poradnik służy wyłącznie do celów edukacyjnych.
 4. 1. Nazwa poradnika/niszy: Vademecum SEO - Zostań Profesjonalnym Pozycjonerem 2. Opis poradnika/niszy: Poradnik ten to bardziej kompendium wiedzy o pozycjonowaniu stron internetowych. Jak każdy, kto już jakiś czas zarabia w sieci wie, bez odpowiednich pozycji w Google zarobek nigdy nie będzie zadowalający. Dlatego postanowiłem przelać swoje kilka lat doświadczeń na "papier" i stworzyć ten oto kompletny zbiór porad dot. SEO. W poradniku znajdziesz proces pozycjonowania opisany krok po kroku, z dokładnymi istrukcjami oraz screenami. Oferuję również MIESIĄC darmowego wsparcia poprzez e-mail oraz Skype dla każdego kto zakupi poradnik. Dodatkowo, każdemu kto zakupi Vademecum SEO daję 50% zniżki na moje pozostałe poradniki czyli: Clickbank Social Shark Optymalizacja i zabezpieczenie bloga Wordpress Dla tych, którzy zakupili wcześniej moje poprzednie poradniki również przewidziałem zniżki: osoba, która kupiła 1 mój wcześniejszy poradnik dostaje zniżkę 50zł osoba, która zakupiła 2 moje wcześniejsze poradniki dostaje zniżkę 100zł FAQ: Q: Czy z tego poradnika nauczę się pozycjonowania stron? A: Tak, jest on napisany w taki sposób, by nawet z kompletnego laika zrobić pozycjonera. Opisuję tam wszystko od kompletnych podstaw, aż po zaawansowane programy pozycjonerskie. Q: Czy będę musiał wydawać pieniądze na dodatkowe rzeczy? A: Pozycjonowanie niestety wymaga wkładu własnego. Starałem się jednak opisywać wszystko tak, by dawać czytelnikowi pole manewru, dlatego zamieszczone są tam zarówno darmowe, tanie, jak i droższe opcje. Q: Jak długi jest poradnik? A: Poradnik liczy 107 stron. Q: Jak wygląda spis treści? A: Następująco: http://prnt.sc/c417ob. Część serwisów została zakryta. Nie mogę zdradzać wszystkich swoich sekretów 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia/ dowody: 5. Kontakt: PM 6. Cena: 250zł 7. Sposób zapłaty: Bank, Payoneer, PayPal 8. Wystawiam faktury (nie jestem VATowcem) RECENZJE (kliknij, aby powiększyć): 8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: @zbyszeq, @Moriarty, @Bogumil
 5. Metody z poradnika nadal są aktualne, nadal je stosuję. Ponadto gdyby były jakieś wątpliwości, jest miesiąc mojego darmowego wsparcia Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
 6. Czas ogłosić zapisy na IV Zlot Make-Cash.pl! ZAPISY TRWAJĄ DO 27.07.2017r.! Musimy wiedzieć ile osób przybędzie, by móc zorganizować odpowiednie atrakcje! Nikomu ze starszych użytkowników nie muszę mówić, że nasze zloty są już tradycją i zawsze się udają - zabawy jest mnóstwo, są świetni ludzie i choć część ze zlotowiczów może być nowa, to nie przeszkodziło to nam poprzednie 3 razy w nawiązaniu nowych znajomości i stworzeniu super atmosfery Zapewniam, że i w tym roku impreza będzie zacna i zapisze się na kartach historii jako najlepszy zlot świata! Dla nowszych użytkowników, dla zachęty oto filmy z poprzednich trzech zlotów: DATA: 25-27 Sierpnia 2017 Lokalizacja: Kołatek - Mazury Zakwaterowanie: Wybraliśmy ośrodek Kołatek - http://www.kolatek.pl/ Zarówno cena, warunki, jak i atrakcje są tam na dobrym poziomie, jest dużo miejsc do spania, dostęp do wody, boiska, grill, ognisko, możliwość wynajęcia rowerów wodnych oraz innych tego typu sprzętów, więc zabawa będzie przednia Zaliczka: Będzie wkrótce podana, ustalamy indywidualne warunki dla naszej grupy z właścicielami ośrodka. Chętnych proszę o kontakt poprzez PW na forum do mnie (@Wujek Ziemny) z poniższym formularzem (w przypadku osób towarzyszących lub opłacenia pobytu innych użytkowników prosiłbym również o podanie ich danych). TYLKO KONTAKT ZE MNĄ I DOKONANIE WPŁATY JEST RÓWNOWAŻNE Z ZAREZERWOWANIEM MIEJSCA! POSTY W TEMACIE NIE SĄ ROZPATRYWANE, WIĘC NIE ZWLEKAJ I PISZ DO MNIE! Nie martw się, że nie masz wszystkich zebranych do pokoju, to załatwimy później! Oczywiście każdy może zabrać osobę towarzyszącą! Nick: Imię: Nazwisko: Tel. kontaktowy:
 7. HIT

  Słuchajcie, warto tam jechać? Nowy jestem.
 8. W tym poradniku opisuję proces podpięcia domeny pod hosting oraz proces instalacji Wordpressa. Do obejrzenia na FB: https://www.facebook.com/video.php?v=753261191389386 Wszystkie prawa zastrzeżone - MakeCash.pl@2014. Zakaz umieszczania na stronach innych niż Make-Cash.pl bez zgody autora. Program, którego użyłem nazywa się Filezilla i jest darmowy. Dane do logowania znajdziecie w mailu od swojego hostingodawcy!
 9. HIT

  Nowe frykasy w SeoToolsach Znany i lubiany szablon Wordpress - Avada - najczęściej kupowany szablon na ThemeForest Chyba najpopularniejszy program do tworzenia botów - Ubot Studio 5 Stealth - twórz własne boty bez potrzeby znajomości programowania!
 10. 1. Nazwa poradnika/niszy: Optymalizacja i zabezpieczenie bloga Wordpress - 99% w Pingdom 2. Opis poradnika/niszy: Poradnik dotyczy optymalizacji oraz zabezpieczenia bloga na platformie Wordpress. Jeśli Twój blog ładuje się wolno, jeśli kiedykolwiek martwiłeś się, że ktoś włamie się na Twoje konto administratora, jeśli chcesz zdobyć wyższe pozycje w Google - ten poradnik jest dla Ciebie. Nie od dziś wiadomo, że prędkość ładowania strony, optymalizacja jej kodu, optymalizacja treści oraz poziom zabezpieczeń mają gigantyczny wpływ na to jak wyszukiwarki traktują Twoją stronę i jak wysoko się ona wyświetla. W tym poradniku dowiesz się m.in.: jak zabezpieczyć swoją bazę danych, panel admina, pliki na serwerzejak ustawić wtyczki SEO, by Google pokochało Twoją witrynęjak przyspieszyć ładowanie skryptów i stylijak wybrać odpowiednio zoptymalizowany szablonjak zoptymalizować obrazy wgrywane na blogajak uniknąć 100% spamu w komentarzachjak zabezpieczyć się przed atakami DDoSjak osiągnąć wynik minimum 90% w PingDom!Wszystkie te czynniki mają ogromne znaczenie dla Twoich zarobków. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta - im szybciej strona ładuje się użytkownikowi, tym bardziej jest poważana przez Google i tym wyżej znajduje się ona w wynikach wyszukiwania!3. Źródło pozyskania: 4 lata doświadczenia oraz testowania różnych metod optymalizacji 4. Zdjęcia/ dowody: 5. Kontakt: PM 6. Cena: 100zł 7. Sposób zapłaty: Payoneer, Skrill, Przelew 8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: @Moriarty ze względu na jego duże doświadczenie w optymalizacji stron. Dodatkowo: @nwds12, @Pan_Buu Recenzje:
 11. 1. Nazwa przedmiotu: Poradnik Clickbank Social Shark 2. Opis przedmiotu: Poradnik zarabiania na Clickbank (oraz wszelkich whitehatowych niszach) za pomocą social media - opisuję w nim krok po kroku jakie działania należy podjąć, by rozpocząć zarabianie na Clickbank, od wyboru produktu, przez optymalizację, pozycjonowanie oraz promocję w mediach społecznościowych w możliwie najmniej absorbujący dla nas sposób. Nadszedł nowy rok - może już czas skończyć z hackami i wejść w świat prawdziwego zarabiania? 3. Źródło pozyskania: Własne 4. Zdjęcia: n/d 5. Kontakt: PM na forum 6. Cena: pierwsze 2 sztuki dla niezależnych recenzentów 70$, następne sztuki 110$ Nowa cena!!! 80$! 7. Sposób zapłaty: Konto bankowe zwykłe lub walutowe, PayPal Do poradnika dołączam link do paczki z programami potrzebnymi do pracy! W celach edukacyjnych oczywiście. Zarobki z 2,5 miesiąca (Listopad, Grudzień i połowa Stycznia): Recenzje:
 12. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 13. Archiwum

  Temat o TakeTask już istnieje.
 14. Temat zamykam na czas wyjaśnienia.
 15. Recenzje od konkurencji akurat tutaj nie mają racji bytu, podobnie jak i każda inna sytuacja, gdy pokazuje się tu konkurencyjne serwisy. Screeny usunięte.
 16. HIT

  @majkers Marcin [...] że jako jedyny piłeś [..] ze mną na zlocie. Aczkolwiek to pisał Fararro, więc jego trzeba spytać o dokładne tłumaczenie Każdy użytkownik jest mile widziany
 17. Pytanie

  @kevin19x warto wspomnieć, że na Ukrainie jak wydasz 35zł na obiad z dwóch dań, to traktują Cię jak króla
 18. Rozwiązane

  Zbanowany.
 19. Użytkownik @IGOR3K został zbanowany za oszustwa. Temat wyjaśniający:
 20. HIT

  Pamiętajcie, że jeszcze przez tydzień trwa promocja na SeoTools!
 21. W związku z moimi ostatnimi problemami z GPU odpowiedzi na PM mogą się trochę opóźnić. Wszystkie zamówienia mam nadzieję ogarnąć do Niedzieli, maksymalnie do Poniedziałku.

  1. wojci

   wojci

   I po co Ci było to kopanie bitcoinów na starym radku? :D

 22. HIT

  Powróciło konto SpyFy.io!
 23. Na przyszłość: Ponadto transakcję dla rodziny i znajomych można cofnąć kontaktując się z PP telefonicznie.