VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1947
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez VanKosiara

 1. @czarinio już Ci odpisałem na pw, przepraszam za te zwłokę.
 2. Siema Oferuję Wam swoje umiejętności w postprodukcji. Podejmę się montażu, wraz z korekcją kolorów, jakimiś efektami wypisz wymaluj i innymi wodotryskami. Robię też intra (własne templatki bądź te gotowe mocno zedytowane), więc jak potrzebujesz fajnego intro i pr0 el0 filmiku do h4x0w do PPA to dobrze trafiłeś. Jeśli też Twój wujek szuka kogoś kto zmontuje mu film z wesela a Ty ostatnio do czynienia miałeś z Movie Makerem 10 lat temu to możesz pisać. Oferujesz mi coś czego nie umiem? Ez, nauczę się i to zrobię Podejmę się: - tworzenie intro/outro - montaż i edycja filmów - montaż prac konkursowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) - poprawki do gotowych już klipów (np. color grading czy color correction) - inne dowolne klipy wideo (nagranie gopro uwieczniające skok z klifu do sedesu, dryfty starą calibrą i wszystko co Ci wyobraźnia przyniesie) Jak przebiega transakcja? 1. Dostarczasz mi surówki (Upload na Mega/Dropbox/Dysk Google lub jeśli wolisz - Poczta Polska i pendrive/CD/DVD). 2. Piszesz swoją koncepcję na film, jeśli takowej nie masz to daję upust własnej kreatywności, jednak jeśli ma tam być jakaś fabuła et cetera to miło byłoby mieć chociaż zarys. 3. W cenie są maksymalnie 3 poprawki filmu. 4. Po skończonej robocie wysyłam preview w niskiej jakości (480p) i ze znakiem wodnym. 5. Przelewasz pieniądze (PayPal jako "rodzina", (nie będzie chargebacków, hehe)) lub przelew zwykły i po zaksięgowaniu płatności zaczynam uploadować plik ew. odsyłam pocztą z płytami/pendrive. Kontakt: PW PS. Przy większych plikach zastrzegam sobie prawo do 3-4 dni uploadu gdyż mieszkam na głębokiej wsi i wyciągam ledwo 100Kbps. F.A.Q.:
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. Plitwickie jeziora są super, polecam bo byłem #chwalesie
 5. Dyskusja

 6. @19Szumi10 Grubasie
 7. @Averem - mnie instalacja + konfiguracja zajeła pół dnia. Tyle samo jak nie więcej kofiguracja clovera i kextów, ogólnie od początku do końca zajęło mi to parę dni ale jak wspomniałem sama instalcja to pare godzin jak masz kompatybilny sprzęt (mi się akurat trafił dobry).
 8. @Averem yup
 9. Czas na zmiany
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. W skrócie: http://fuckingseotips.com/ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo polecam
 12. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność. Opis XDDD
 13. Dyskusja

  Pedalskie animu
 14. Pytanie

  Spróbuj może przestawić szybkość z slow na medium (ewentualnie na fast). Może w tym problem.
 15. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 16. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 17. Czyżby mowa o tym legendarnym mustangu ?
 18. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 19. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 20. Rozwiązane

  @Drakenix Wielkość pliku wzrosła ponieważ jest bardzo duży bitrate. Daj taki jaki Ci wcześniej podałem (link do Google). Naprawdę, ja nie widzę różnicy między dwoma obrazami. Spróbuj je porównać na innym komputerze.
 21. Rozwiązane

  @Drakenix - szczerze to oprócz rozciągnięcia nie widzę żadnej różnicy między screeami. Może to z Twoim odtwarzaczem jest nie tak i ma problem z plikami mp4?
 22. Rozwiązane

  @Drakenix ale screen nie właściwości a po prostu screen z nagrania, chce zobaczyć jak się różnią materiały.
 23. Rozwiązane

  @Drakenix z materiału przed renderem i po
 24. Rozwiązane

  @Drakenix podaj mi screena z .avi i .mp4 oraz ustawień renderowania vegasa.