VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1944
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez VanKosiara

 1. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 3. Czyżby mowa o tym legendarnym mustangu ?
 4. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 6. Rozwiązane

  @Drakenix Wielkość pliku wzrosła ponieważ jest bardzo duży bitrate. Daj taki jaki Ci wcześniej podałem (link do Google). Naprawdę, ja nie widzę różnicy między dwoma obrazami. Spróbuj je porównać na innym komputerze.
 7. Rozwiązane

  @Drakenix - szczerze to oprócz rozciągnięcia nie widzę żadnej różnicy między screeami. Może to z Twoim odtwarzaczem jest nie tak i ma problem z plikami mp4?
 8. Rozwiązane

  @Drakenix ale screen nie właściwości a po prostu screen z nagrania, chce zobaczyć jak się różnią materiały.
 9. Rozwiązane

  @Drakenix z materiału przed renderem i po
 10. Rozwiązane

  @Drakenix podaj mi screena z .avi i .mp4 oraz ustawień renderowania vegasa.
 11. Rozwiązane

  Ile trwa film?
 12. Rozwiązane

  @Drakenix Cała przyjemność po naszej stronie Zamknąć?
 13. Rozwiązane

  @Drakenix no spróbuj. Aczkolwiek i tak polecam odrzucenie Camtasii
 14. Rozwiązane

  @Drakenix Pobrać po prostu nowe, odpowiednie a tamte wywalić. Może być tak, że po prostu ich nie masz.
 15. Rozwiązane

  @Drakenix Być może kodeki są walnięte. Pobierz Vegasa albo Premiere i spróbuj tam wyrenderować. Jak będzie to samo to pewnie jest wina kodeków. Zresztą, tak czy siak przesiadłbym się na któryś z tych programów, o wiele lepsze, wygodniejsze a Premiere jest imho bardzo intuicyjny a jak coś jest masa tutoriali
 16. Rozwiązane

  1. Wydaje się ok. 2. Niestety tak. Nie mów, że kupiłeś Camtasie?
 17. Rozwiązane

  Może trial się skończył w camtasii i nie może lepszej jakości wyrenderować? Lepiej przesiądź się na Premiere ew. Vegas
 18. Rozwiązane

  Pewnie za mały bitrate ustawiłeś. https://support.google.com/youtube/answer/1722171?hl=pl - zakładka szybkość transmisji bitów
 19. Dyskusja

 20. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 21. Klasycznie. Poszedł ref
 22. Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 23. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 24. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.