VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1924
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez VanKosiara

 1. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 2. Pytanie

  Polecam Ci zmodowaną 10tkę z winclub.pl od grupy A-Team. Aktualizacje co kwartał, wywalone dużo niepotrzebnych "ficzerów" itd. Taki system można normalnie aktywować kluczem.
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 5. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Archiwum

  Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. @w1w - na złość nie ma ich akurat jak mam okazję coś tam zjeść @Lami - tak, dokładnie ;--;
 9. Świeżutkie, nowe GMV
 10. Kiedyś robiłem sobie intra dla sportu. Ostatnio postanowiłem wrócić do zabawy klatką i zrobiłem dwa filmy. Jeden jako projekt szkolny (promujący krwiodawstwo) - zmontowany w 2 dni, ponieważ termin gonił (nie ma mnie w tym filmie, byłem tylko montażystą). Drugi to zrobiony na spokojnie krótki film GMV (Game Music Video). W produkcji niedługo będzie kolejne GMV. Materiały i muzykę już mam. Postprodukcją się zajmę pewnie za jakiś tydzień. GMV: Bohaterstwo masz we krwi: Resztę pierdół jakie zrobiłem możecie zobaczyć na kanale: https://www.youtube.com/user/VanKosiara013/videos Dlaczego to piszę? Po prostu chcę usłyszeć wasze opinie. Czyli jak bardzo ujowe to jest EDIT:
 11. @w1w - czy ja wiem. Nie było ich chyba przez jakieś 2 miesiące a to nie taka odrobina czasu jak się może wydawać.
 12. Diablo 3 + RoS

  A miałem robić hajs...
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 15. Archiwum

 16. A dawno nie wrzucałem, no to jebs Ze zlotu miłośników hinskich porno bajek.
 17. archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 18. @Len - to może Ty zacznij ? Dlaczego nie?
 19. Remote i takie słabe wyniki? 5-6 lat temu poświęcając 30min na WUpload (nie istnienie już, może pamiętasz) cisnąłem 5-8$ dziennie. Nie wiem czy dziś ten sposób działa ale może kup dobre konto na peb i darkwarez? Zwróci się szybko.
 20. Używasz shella czy masz po prostu szybki internet ?
 21. @Harry Ciii, tam jest nasza wypłata za modowanie
 22. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 23. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 24. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 25. Siema Oferuję Wam swoje umiejętności w postprodukcji. Podejmę się montażu, wraz z korekcją kolorów, jakimiś efektami wypisz wymaluj i innymi wodotryskami. Robię też intra (własne templatki bądź te gotowe mocno zedytowane), więc jak potrzebujesz fajnego intro i pr0 el0 filmiku do h4x0w do PPA to dobrze trafiłeś. Jeśli też Twój wujek szuka kogoś kto zmontuje mu film z wesela a Ty ostatnio do czynienia miałeś z Movie Makerem 10 lat temu to możesz pisać. Oferujesz mi coś czego nie umiem? Ez, nauczę się i to zrobię Podejmę się: - tworzenie intro/outro - montaż i edycja filmów - montaż prac konkursowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) - poprawki do gotowych już klipów (np. color grading czy color correction) - inne dowolne klipy wideo (nagranie gopro uwieczniające skok z klifu do sedesu, dryfty starą calibrą i wszystko co Ci wyobraźnia przyniesie) Jak przebiega transakcja? 1. Dostarczasz mi surówki (Upload na Mega/Dropbox/Dysk Google lub jeśli wolisz - Poczta Polska i pendrive/CD/DVD). 2. Piszesz swoją koncepcję na film, jeśli takowej nie masz to daję upust własnej kreatywności, jednak jeśli ma tam być jakaś fabuła et cetera to miło byłoby mieć chociaż zarys. 3. W cenie są maksymalnie 3 poprawki filmu. 4. Po skończonej robocie wysyłam preview w niskiej jakości (480p) i ze znakiem wodnym. 5. Przelewasz pieniądze (PayPal jako "rodzina", (nie będzie chargebacków, hehe)) lub przelew zwykły i po zaksięgowaniu płatności zaczynam uploadować plik ew. odsyłam pocztą z płytami/pendrive. Kontakt: PW PS. Przy większych plikach zastrzegam sobie prawo do 3-4 dni uploadu gdyż mieszkam na głębokiej wsi i wyciągam ledwo 100Kbps. F.A.Q.: