VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1953
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Zawartość dodana przez VanKosiara

 1. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. @Xeosnar WannacCry mało zebrał BTC, taka kwota nie miała szans, żeby wpłynąć na kurs. EDIT: Nie zauważyłem, ze odpisaleś
 3. Powie mi ktoś co oznacza kolumna volume w serplabie? Tak bardzo nic nie wiem.
 4. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Generator generatorów online byłby bardzo spoko. Ofc żeby nie było łatwo to ma być rozbudowany
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Dyskusja

  @Lami co
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Jestem chętny. (jezu będę się musiał od nowa uczyć w to grać, ponad rok nie grałem)
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. @Mafiozo19990 Tak, teoretycznie nie możesz (ale wszyscy wiemy jak bywa z praktyką ). Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mogą być konkretne konsekwencje Na pewno mandat i jakieś punkty + wątpie by Cie puścili, musiałby ktoś po Ciebie i Twoj motocykl przyjechać i go zapakować. Mnie niedawno właśnie mineły 2 lata i tylko czekam jak za niecały rok będę mógł popykać czymś w gorące dni @topic
 12. @jokeshyy a to szerokości, zrozumiałem to tak, że według Ciebie nie trzeba czekać 3 lat
 13. Na starych zasadach. Teraz trzeba mieć prawo kat B 3 lata aby móc mieć uprawnienia jak na A1.
 14. Archiwum

  Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 15. Dyskusja

 16. Promocja obejmuje tylko te sklepy: https://www.paypal.pl/sklepy/wheretoshop/#AllCategories Jest m.in cinema city, g2a, sephora itd. Kupiłem sobie grę na G2A i działa, polecam.
 17. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 18. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 19. Wystarczy, że wejdziecie na steam i dodacie grę do biblioteki, na wszelki wypadek pobierzcie ją. Z czego wiem do rozdania jest 5 milionów kopii więc spieszcie się. LINK
 20. HIT

  @19Szumi10 serio? Payday 2 widzę pierwszy raz. Pierwszą część rozdawali często ale tą chyba pierwszy raz, chyba, że się mylę to mnie popraw.
 21. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 22. Dyskusja

  + cała twórczoć Brennana.
 23. @czarinio już Ci odpisałem na pw, przepraszam za te zwłokę.
 24. Siema Oferuję Wam swoje umiejętności w postprodukcji. Podejmę się montażu, wraz z korekcją kolorów, jakimiś efektami wypisz wymaluj i innymi wodotryskami. Robię też intra (własne templatki bądź te gotowe mocno zedytowane), więc jak potrzebujesz fajnego intro i pr0 el0 filmiku do h4x0w do PPA to dobrze trafiłeś. Jeśli też Twój wujek szuka kogoś kto zmontuje mu film z wesela a Ty ostatnio do czynienia miałeś z Movie Makerem 10 lat temu to możesz pisać. Oferujesz mi coś czego nie umiem? Ez, nauczę się i to zrobię Podejmę się: - tworzenie intro/outro - montaż i edycja filmów - montaż prac konkursowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) - poprawki do gotowych już klipów (np. color grading czy color correction) - inne dowolne klipy wideo (nagranie gopro uwieczniające skok z klifu do sedesu, dryfty starą calibrą i wszystko co Ci wyobraźnia przyniesie) Jak przebiega transakcja? 1. Dostarczasz mi surówki (Upload na Mega/Dropbox/Dysk Google lub jeśli wolisz - Poczta Polska i pendrive/CD/DVD). 2. Piszesz swoją koncepcję na film, jeśli takowej nie masz to daję upust własnej kreatywności, jednak jeśli ma tam być jakaś fabuła et cetera to miło byłoby mieć chociaż zarys. 3. W cenie są maksymalnie 3 poprawki filmu. 4. Po skończonej robocie wysyłam preview w niskiej jakości (480p) i ze znakiem wodnym. 5. Przelewasz pieniądze (PayPal jako "rodzina", (nie będzie chargebacków, hehe)) lub przelew zwykły i po zaksięgowaniu płatności zaczynam uploadować plik ew. odsyłam pocztą z płytami/pendrive. Kontakt: PW PS. Przy większych plikach zastrzegam sobie prawo do 3-4 dni uploadu gdyż mieszkam na głębokiej wsi i wyciągam ledwo 100Kbps. F.A.Q.: