VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1928
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez VanKosiara

 1. Zabrałeś z mojego fb!
 2. Radomsko [*] Świetny utwór, dopiero co wczoraj słuchałem //Szumi @Aleks1723 - ja też tę piosenkę znałem z filmu a dopiero potem dowiedziałem się, że to meme ~VanKosiara
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. Pytanie

  Super pomysł, z chęcią bym się wybrał do takiego lokalu. Niestety nie wiem jak Ci pomóc ale chciałbym, żebyś wiedział, że mi się taki pomysł strasznie podoba
 5. Siema Oferuję Wam swoje umiejętności w postprodukcji. Podejmę się montażu, wraz z korekcją kolorów, jakimiś efektami wypisz wymaluj i innymi wodotryskami. Robię też intra (własne templatki bądź te gotowe mocno zedytowane), więc jak potrzebujesz fajnego intro i pr0 el0 filmiku do h4x0w do PPA to dobrze trafiłeś. Jeśli też Twój wujek szuka kogoś kto zmontuje mu film z wesela a Ty ostatnio do czynienia miałeś z Movie Makerem 10 lat temu to możesz pisać. Oferujesz mi coś czego nie umiem? Ez, nauczę się i to zrobię Podejmę się: - tworzenie intro/outro - montaż i edycja filmów - montaż prac konkursowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) - poprawki do gotowych już klipów (np. color grading czy color correction) - inne dowolne klipy wideo (nagranie gopro uwieczniające skok z klifu do sedesu, dryfty starą calibrą i wszystko co Ci wyobraźnia przyniesie) Jak przebiega transakcja? 1. Dostarczasz mi surówki (Upload na Mega/Dropbox/Dysk Google lub jeśli wolisz - Poczta Polska i pendrive/CD/DVD). 2. Piszesz swoją koncepcję na film, jeśli takowej nie masz to daję upust własnej kreatywności, jednak jeśli ma tam być jakaś fabuła et cetera to miło byłoby mieć chociaż zarys. 3. W cenie są maksymalnie 3 poprawki filmu. 4. Po skończonej robocie wysyłam preview w niskiej jakości (480p) i ze znakiem wodnym. 5. Przelewasz pieniądze (PayPal jako "rodzina", (nie będzie chargebacków, hehe)) lub przelew zwykły i po zaksięgowaniu płatności zaczynam uploadować plik ew. odsyłam pocztą z płytami/pendrive. Kontakt: PW PS. Przy większych plikach zastrzegam sobie prawo do 3-4 dni uploadu gdyż mieszkam na głębokiej wsi i wyciągam ledwo 100Kbps. F.A.Q.:
 6. Spodnie (rurki, gay alert) I płaszcz :v
 7. @Drakoon34 fajna kurtka, można wiedzieć skąd ?
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 10. Zły dział Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 11. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 12. Dyskusja

 13. To Ciebie pokonały, nie mnie
 14. Kupione już miesiąc temu ale zapomniałem się pochwalić ;a
 15. Pytanie

  Skoro masz małą wiedzę to na początku kup sobie jakąś używaną lustrzankę + obiektyw (tak do 1,5-2k) i się tym baw, potem jak to ogarniesz to naucz się kręcić, montować. Inaczej nie wiem kto by Cię chciał wynająć nagrywania/montowania czegokolwiek, nawet za darmo. Ciężko samemu kręcić imprezy, przeważnie jest to team 3-4 osobowy.
 16. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 17. Pytanie

  Polecam Ci zmodowaną 10tkę z winclub.pl od grupy A-Team. Aktualizacje co kwartał, wywalone dużo niepotrzebnych "ficzerów" itd. Taki system można normalnie aktywować kluczem.
 18. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 19. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 20. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 21. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 22. Archiwum

  Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 23. @w1w - na złość nie ma ich akurat jak mam okazję coś tam zjeść @Lami - tak, dokładnie ;--;
 24. Kiedyś robiłem sobie intra dla sportu. Ostatnio postanowiłem wrócić do zabawy klatką i zrobiłem dwa filmy. Jeden jako projekt szkolny (promujący krwiodawstwo) - zmontowany w 2 dni, ponieważ termin gonił (nie ma mnie w tym filmie, byłem tylko montażystą). Drugi to zrobiony na spokojnie krótki film GMV (Game Music Video). W produkcji niedługo będzie kolejne GMV. Materiały i muzykę już mam. Postprodukcją się zajmę pewnie za jakiś tydzień. GMV: Bohaterstwo masz we krwi: Resztę pierdół jakie zrobiłem możecie zobaczyć na kanale: https://www.youtube.com/user/VanKosiara013/videos Dlaczego to piszę? Po prostu chcę usłyszeć wasze opinie. Czyli jak bardzo ujowe to jest EDIT: