wojnar

Elita
 • Zawartość

  1097
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez wojnar

 1. Dyskusja

  Według mnie to jest najlepszy kurs Javy. Kupiłem go i jestem bardzo zadowolony. https://www.udemy.com/java-the-complete-java-developer-course/
 2. Dim webAddress As String = "http://www.example.com/" Process.Start(webAddress) End
 3. Hej. Najlepiej będzie jak wyłaczysz sobie generowanie sitemapy przez yoasta. Ja robiłem tak, że pobieralem plugin od Google do sitemapy a ten z yoasta out. Poza tym mapa powinna być na twojastrona.com/sitemap ewentualnie sitemap.xml
 4. Pytanie

  Sam sobie odpowiedz
 5. Ja przecież nie mówię o tym, co ma być wprowadzone, tylko co zostało zmienione w ciągu ostatnich nie wiem ~2 lat
 6. A kiedy ostatnio zostały przeprowadzone jakieś zmiany?
 7. Żyje, wypłaty zawsze na czas. Jednak oprócz sortowania ofert chyba już nie jest aktualizowany w żaden sposób. A szkoda bo był ogromny potencjał (Gift Zone, Promo Code itd)
 8. Panowie, w internecie jest tylko jeden prawdziwie działający, a jednocześnie krótki film motywujący.
 9. Jaka kwota Cię interesuje? Może być na PW.
 10. Czy przekierowanie nowo zakupionych domen na własną money site to nie będzie przeginka? Czy bardziej oplaci się właśnie zrobić domenę jako zaplecze ?
 11. Ja korzystałem z wersji nr 8 i przed każdym uruchomieniem Camtasii musiałem robić ten sam schemat: 1. Wyłącz internet 2. Uruchom Camtasia Studio 3. Wprowadź klucz 4. Potwierdź komunikat 5. Włącz internet spowrotem. NIestety, trzeba to robić za każdym razem. Aha, jest jeszcze alternatywna, dużo prostsza wersja: 1. Kup program http://shop.techsmith.com/store/techsm/en_GB/pd/productID.289432000
 12. Przecież od dawna wiadomo, że ten "seo sklep" to jest jakieś gówno, nigdy się nie kupuje takich rzeczy. W temacie nie ma ani jednej pozytywnej opinii, proponuję zamknąć wątek, żeby nikt się niepotrzebnie nie naciął.
 13. Dlaczego nie nagrywasz ekranu + mikrofon? Powodzonka
 14. Archiwum

  Np pastebin, academia.edu, khanacadeny
 15. Programy nie służą do nauki SEO, a wspomagają działania z tym związane. KeywordRevealer SEMRush Majestic Nie musicie mieć tych programów żeby dowiedzieć się co robią i jak działają, wszystko jest w internecie ale najlepiej oczywiście przetestować w praktyce.
 16. Dyskusja

  Raczej nie, to są dwie różne rzeczy, chociaż poniekąd struktura zarobkowa jest podobna - oparta na piramidzie finansowej.
 17. Dyskusja

  Stawiam na forum bez spamu
 18. Ja ostatnio kupiłem Adidas NMD któreś, za 760zł. Sprzedałem za 900zł, ale za granicą spokojnie mogą polecieć za 1200zł. Nie chciało mi się bawić, kasę dostałem od ręki jak tylko do mnie przyszły.
 19. Kupiłem kiedyś poradnik od Papasska i nie żałuję, bo zwrócił się co najmniej stukrotnie W ciemno mogę polecić ten poradnik, jeżeli jest z takim potencjałem jak poprzedni.
 20. 500 Internal Server Error Koniec bajki
 21. Pytanie

  Do końca kwietnia.
 22. Archiwum

  Coś chyba za tanio ?