L3oN

Archiwum
[SPRZEDAM] wPLN Hekko.pl

9 postów w tym temacie

1. Nazwa przedmiotu: wPLN Hekko.pl.
2. Opis przedmiotu: Mam w hekko 1280zł na sprzedaż
3. Źródło pozyskania: SMS / Przelewy
4. Zdjęcia: Potem screena wstawię
5. Kontakt: PW
6. Cena: 0,7 do 200zł, 0,6 od 201zł
7. Sposób zapłaty: Przelew / PayPal / Payeer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

0

Poszukujesz montażysty? Nie umiesz zrobić filmu promującego Twój produkt/LandingPage? Potrzebujesz intro lub outro?
Zapraszam do skorzystania z moich usług

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A przy 200.50 zł jaki przelicznik? :v

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy temat. Nie wiedziałem, że na hekko jest wPLN. Dodatkowo informacja znaleziona w internecie z 2012 roku (fakt może być nieaktualna) mówi również, że hekko nie posiada wPLN, Zaciekawiony tematem zacząłem więc szukać w odpowiednich do tego miejscach czyli pomoc hekko, fraza: "wpln" wskazuje na "Brak wpisów."

Czy byłbyś łaskaw wskazać źródło informacji lub potwierdzić w jakikolwiek inny sposób posiadania wpln na hekko?

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

W hekko jest tzw skarbonka. Kiedyś (jakieś 3mc) temu przelewałem z niej pieniądze (po uprzednim kontakcie z supportem) i nie było problemu z przelaniem ich.

Edytowane przez L3oN
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś nie robili problemów.

Widzę teraz to się zmieniło :(

W takim razie proszę o zamknięcie tematu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Bonzo
   Koniec sprzedaży
  • Przez ch4nn3l
   1. Nazwa poradnika/niszy: Sprzedam nisze tzw. Whitehat czyli w pełni legalna (daje w pełni to co chciał 'klient') Auto-pilot 2. Opis poradnika/niszy: Nisza nie posiada konkurencji w cpa/ppa. Nie jest zwiazana z seo, lecz innych sposobem promocji, który daje gratis, Nisze znałem już jakiś czas, lecz od paru dni postanowiłem ją promować ponownie i byłem mile zaskoczony wynikami (zdjęcie poniżej) FAQ: Ile czasu muszę poświecić? na start pare godzin, a potem robi się auto-pilot, że można cośrobić np raz na tydzień i zarabiać dobrze. Czy potrzebna inwestycja? - sprytna osoba nie będzie potrzebowała inwestycji, a tak to max kilka zł. Konkurencja? - brak w cpa/ppa, dlatego eśli sprzedam pare sztuk nie zaszkodzi to moim zarobkom. Czy jest to nisza na krótki czy długi okres czasu? Nisza jak najbardziej długofalowa, nie jest to jakiś czasowy trend, tylko rzecz na które ciągle jest zapotrzebowanie. 3. Źródło pozyskania: własne                                                   Zarobki z ostatnich 5 dni 4. Zdjęcia/ dowody: 5. Kontakt: PW 6. Cena: 39$ 7. Sposób zapłaty: bank   8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: oddam 1 osobie zaufanej.   RECENZJA od  Majinpov  (pare postów niżej)
   Dzięki uprzejmości ch4nn3l dostałem poradnik do recenzji. Słowem wstępu napiszę, że poradnik jest krótki, ale najbardziej wartościowy jaki miałem w swoich rękach ( na pierwszy rzut oka ). W poradniku znajduję się wszystko co powinno być:
   Jest Nisza; Sposób promocji; Źródła; Konkurencja ( działająca w inny sposób niż zaleca autor )  Poradnik wraz z niszą jest napisany konkretnie i w zasadzie każdy użytkownik tego forum poradzi sobie z obsługą oraz implementacją niszy, ponieważ są podane źródła. Powiem szczerze nigdy bym nie wpadł na tego rodzaju niszę i mam wobec niej obiecujące oczekiwania, ponieważ po analizie tego wszystkiego widzę potencjał. Dodam jeszcze, że według moich spostrzeżeń aby każdy dobrze zarobił autor nie powinien sprzedawać więcej jak 5-10 sztuk tego poradnika, ponieważ zrobi się wtedy duża konkurencja ( ale to tylko moje spostrzeżenia - zadecyduje autor )
   Autor oferuje tutaj drogę BH oraz WH, ta pierwsza jest dla mnie totalnie głupia i jest skierowana do skrajnie leniwych, działanie WH da tutaj dużo większe możliwości zarobkowe na długą metę. Dużym plusem jest działanie totalnie bez inwestycji, które powinno przynieść efekty. 
   Wymagania:
   Trzeba trochę popracować - nie ma nic za darmo; Znajomość angielskiego na poziomie podstawowym ( wszystko jest podane przez autora w poradniku ) Niszę można Skierować też na PL np na sub sms ale możliwości zarobkowe będą mniejsze Reasumując:
   Poradnik otworzył mi oczy na nowe możliwości zarobkowe, zabieram się do pracy i za tydzień powinienem zdać wam relację z zarobków z tej niszy. 
  • Przez jaceka4
   Wyślę każdej osobie program Tweet Attacks Pro - jedyne co musisz to przyznać REP i wysłać mi prywatną wiadomość, że go przyznałeś i na jaki email wysłać link do pobierania 
   Salespage: www.tweetattackspro.com
   Krótki opis:
   TweetAttacksPro 4 jest przeznaczony do uruchamiania tysięcy kont na Twitterze jednocześnie 24/7, auto-follow, unfollow, auto-follow, unfollow, follow back, tweet, retweet, reply, favorite, delete tweet, unretweet, unfavorite,..etc. 


  • Przez Lukasz5555
   Witam

   Z mojej strony oferuje pewną inwestycje w opcje binarne.

   Czym są opcje binarne?
   Najprościej polega to na obstawieniu czy kurs danej pary walutowej, towaru lub indeksu pójdzie w górę / dół w określonym odstępie czasu.

   Dlaczego napisałem że jest to pewna inwestycja ?
   Ponieważ gdy dołączycie do brokera z mojego linku, to pomogę wam grać, a ewentualne straty pokryje tak żebyście wypłacili swój początkowy depozyt + 100$ zysku.

   Wymagania:

   - depozyt 250$
   - posiadanie procesora ,,skrill'' lub ,,neteller''
   - ukończone 18 lat

   Chętnych zapraszam na priv i by było mile widziane gdyby posiadały gg, ewentualnie skype.