Teo

Elita
 • Zawartość

  643
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Teo wygrał w dniu 7 Grudzień 2016

Teo zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

565 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Teo

 • Tytuł
  Poziom 5

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 • Zarabiam na
  AC

Ostatnie wizyty

1805 wyświetleń profilu
 1. Usuń jak możesz javascripty, naprawienie reszty rzeczy raczej nic Ci nie da. Dodaj jakieś cachowanie albo cloudflare.com Jak wszystko zawiedzie zmień hosting.
 2. brak walidacji w formularzu ogłoszeniowym, zabezpiecz katalog do którego uploadowane są pliki htaccessem http://stackoverflow.com/questions/2618908/how-to-prevent-a-specific-directory-from-running-php-html-and-javascript-langu mogę looknać na szablon, prześlij na pw.
 3. Zainstaluje CMSy i inne skrypty, podepne domene, zainstaluje wtyczki Wykonam małe/większe modyfikacje kodu/layoutu dowolnego skryptu Naprawie błędy strony/skryptu Wykonam audyt bezpieczeństwa, w przypadku zhakowania strony wskaże możliwe luki Przeniosę stronę opartą na dowolnym skrypcie na inny serwer Konfiguracja i zabezpieczenie serwerów dedykowanych/VPS-ów, instalacja dowolnego oprogramowania Wykonam makro (imacros) jeżeli chciałbyś zautomatyzować jakieś działanie ... i wiele więcej. Zapytaj. Kontakt PW Gwarantuje uczciwość i dyskrecje.
 4. @Ciamciaj pw
 5. 5 minut przed zamknięciem poczty
 6. Można było wysłać pity już dawno, wszystkie inne już dostałem, tylko jak zwykle trzeba czekać na astro, bo przecież mamy czas.
 7. jestem w szoku! nie spodziewałem się
 8. Pity wysłane? wszystko zawsze musi być na ostatnią chwilę? Tymek zapoznaj się z terminem prokrastynacja.
 9. rozumiem, że do końca lutego pity i umowy za poprzedni rok zostaną wysłane?
 10. usuń && ($_REQUEST['password'] == 'cb6639ea92944b4ce188389ea3f1a26d') ogólnie to dałbym sobie spokój z tym szablonem
 11. Nie, nie może, lepiej zignorować
 12. no wybacz @Ciamciaj ale z pół roku nie śledziłem forum, wytłumacz jeszcz raz, jaki urząd nie pozwala wysłać do mnie umowy?
 13. do osób które napisały do ciebie pierwsze