VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1953
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

VanKosiara wygrał w dniu 3 Kwiecień

VanKosiara zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1165 Pro Earner

1 obserwujący

O VanKosiara

 • Tytuł
  nikt
 • Urodziny 13 Luty

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radomsko
 • Zarabiam na
  chleb

Ostatnie wizyty

5287 wyświetleń profilu
 1. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 2. @Xeosnar WannacCry mało zebrał BTC, taka kwota nie miała szans, żeby wpłynąć na kurs. EDIT: Nie zauważyłem, ze odpisaleś
 3. Powie mi ktoś co oznacza kolumna volume w serplabie? Tak bardzo nic nie wiem.
 4. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Generator generatorów online byłby bardzo spoko. Ofc żeby nie było łatwo to ma być rozbudowany
 6. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 7. Dyskusja

  @Lami co
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Jestem chętny. (jezu będę się musiał od nowa uczyć w to grać, ponad rok nie grałem)
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. @Mafiozo19990 Tak, teoretycznie nie możesz (ale wszyscy wiemy jak bywa z praktyką ). Szczerze mówiąc to nie wiem jakie mogą być konkretne konsekwencje Na pewno mandat i jakieś punkty + wątpie by Cie puścili, musiałby ktoś po Ciebie i Twoj motocykl przyjechać i go zapakować. Mnie niedawno właśnie mineły 2 lata i tylko czekam jak za niecały rok będę mógł popykać czymś w gorące dni @topic
 12. @jokeshyy a to szerokości, zrozumiałem to tak, że według Ciebie nie trzeba czekać 3 lat
 13. Na starych zasadach. Teraz trzeba mieć prawo kat B 3 lata aby móc mieć uprawnienia jak na A1.
 14. Archiwum

  Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.