VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1947
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

VanKosiara wygrał w dniu 3 Kwiecień

VanKosiara zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1148 Pro Earner

1 obserwujący

O VanKosiara

 • Tytuł
  nikt
 • Urodziny 13 Luty

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radomsko
 • Zarabiam na
  chleb

Ostatnie wizyty

5092 wyświetleń profilu
 1. @czarinio już Ci odpisałem na pw, przepraszam za te zwłokę.
 2. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 3. Plitwickie jeziora są super, polecam bo byłem #chwalesie
 4. Dyskusja

 5. @19Szumi10 Grubasie
 6. @Averem - mnie instalacja + konfiguracja zajeła pół dnia. Tyle samo jak nie więcej kofiguracja clovera i kextów, ogólnie od początku do końca zajęło mi to parę dni ale jak wspomniałem sama instalcja to pare godzin jak masz kompatybilny sprzęt (mi się akurat trafił dobry).
 7. @Averem yup
 8. Czas na zmiany
 9. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 10. W skrócie: http://fuckingseotips.com/ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo polecam
 11. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność. Opis XDDD
 12. Dyskusja

  Pedalskie animu
 13. Pytanie

  Spróbuj może przestawić szybkość z slow na medium (ewentualnie na fast). Może w tym problem.
 14. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 15. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.