VanKosiara

Junior Moderator
 • Zawartość

  1928
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

VanKosiara wygrał w dniu 9 Luty

VanKosiara zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

1125 Pro Earner

1 obserwujący

O VanKosiara

 • Tytuł
  nikt
 • Urodziny 13 Luty

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Radomsko
 • Zarabiam na
  chleb

Ostatnie wizyty

4580 wyświetleń profilu
 1. Zabrałeś z mojego fb!
 2. Radomsko [*] Świetny utwór, dopiero co wczoraj słuchałem //Szumi @Aleks1723 - ja też tę piosenkę znałem z filmu a dopiero potem dowiedziałem się, że to meme ~VanKosiara
 3. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 4. Pytanie

  Super pomysł, z chęcią bym się wybrał do takiego lokalu. Niestety nie wiem jak Ci pomóc ale chciałbym, żebyś wiedział, że mi się taki pomysł strasznie podoba
 5. Spodnie (rurki, gay alert) I płaszcz :v
 6. @Drakoon34 fajna kurtka, można wiedzieć skąd ?
 7. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Zły dział Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 10. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 11. Dyskusja

 12. To Ciebie pokonały, nie mnie
 13. Kupione już miesiąc temu ale zapomniałem się pochwalić ;a
 14. Pytanie

  Skoro masz małą wiedzę to na początku kup sobie jakąś używaną lustrzankę + obiektyw (tak do 1,5-2k) i się tym baw, potem jak to ogarniesz to naucz się kręcić, montować. Inaczej nie wiem kto by Cię chciał wynająć nagrywania/montowania czegokolwiek, nawet za darmo. Ciężko samemu kręcić imprezy, przeważnie jest to team 3-4 osobowy.