Wojo

Elita
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Wojo w Rankingu w dniu 6 Lipiec

Wojo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

120 Średnio Zaawansowany

1 obserwujący

O Wojo

 • Tytuł
  Poziom 3
 • Urodziny 09.10.1993

Kontakt

 • GG
  58626255

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Mylead

Ostatnie wizyty

1853 wyświetleń profilu
 1. Nie mamy zamiaru i nie będziemy przekazywać Waszych danych podmiotom trzecim! Dodatkowe zabezpieczenia mają ograniczyć dostępność do serwisu tym którzy planują tylko zaszkodzić lub promować niezgodnie z regulaminem. Co do samych powiadomień na telefon, oczywiście użytkownik sam będzie mógł wybrać czy chcę je otrzymywać czy nie.
 2. Status użytkownika Premium Uwaga! W dniu dzisiejszym dostęp do programów SMS w tym również do Content i Video lockera, został ograniczony tylko dla użytkowników Premium. Jak stać się użytkownikiem Premium? Każdy kto zarobił minimum 100 PLN automatycznie otrzyma status użytkownika Premium. Napisać do mnie w celu otrzymania statusu Premium Otrzymać zaproszenie od innego użytkownika Premium Weryfikacja danych partnera Kolejna zmianą w naszym serwisie jest wprowadzenie weryfikacji danych wydawcy sieci afiliacyjnej MyLead Każdy użytkownik musi uzupełnić swoje pełne dane osobowe, oraz zweryfikować swoje konto poprzez wiadomość SMS. Weryfikacja danych osobowych, jest standardem we wszystkich sieciach afiliacyjnych. Takie działanie z naszej strony dodatkowo ograniczy dostęp do serwisu osobom, które planują promować programy w sposób niezgodny z regulaminem, lub zakładają konta tylko i wyłącznie po to aby zaszkodzić serwisowi lub innym użytkownikom. Dodatkowo dzięki zweryfikowaniu swojego konta z pomocą numeru telefonu, będziecie mogli otrzymywać powiadomienia o realizacji wypłaty, kody promocyjne itp. bezpośrednio na telefon komórkowy.
 3. Pytanie MyLead.pl - Wasze pytania do nas :)

  Poza widgetem z naszej strony, można się z nami skontaktować poprzez: -GG, -prywatną wiadomość na wszystkich forach związanych z zarabianiem, -drogą mailową, -czat w serwisie MyLead, -system wiadomości w systemie MyLead.
 4. Nowe programy SMS w MyLead

  Zapraszamy do promocji 3 nowych programów konkursowych: http://wygraj-jbl.pl/ http://xiaomi-mi6.pl/ http://1plus5.pl/
 5. @jokeshyy Masz racje nie mogę tego wiedzieć. Ale wiem że niejednokrotnie zachowałeś się bardzo nie w porządku, wobec mnie jak również innych użytkowników zarabiających na SMS. W tym tygodniu pisałeś do mnie o nisze z dwóch kont, więc moim zdaniem jest to oznaka totalnej desperacji i braku uczciwości wobec mojej osoby (o tym że juventus14 to również Twoje konto, dowiedziałem się gdy jeden z użytkowników mi to zasugerował) sprawdziłem chwilę temu i rzeczywiście tak jest. Generalnie jak się dziś okazało w MyLead masz ( a w zasadzie miałeś) 3 konta: -kamilwegrzynski -jokeshyy -juventus14
 6. Źródło pozyskania: własne doświadczenie @jokeshyy Wiem bardzo dobrze co to za metoda, sam swego czasu jak zaczynałeś na MyLead to Ci z nią pomagałem. Z tego co wiem to brakuje Ci aktualnych informacji aby dalej zarabiać na tej niszy W tym tygodniu nawet przyszedłeś do mnie po nową niszę aby cokolwiek zarobić ( i to z dwóch różnych kont ) Wątpię aby poradnik zawierał informacje dzięki którym ktoś będzie w stanie zarobić chociaż 1/10 pieniędzy o których mówisz. Generalnie nie chcę Ci tutaj psuć opinii, gdyż na tym forum zaczynasz z czystą kartą, ale chciałbym przestrzec wszystkich przed współpracą z tym użytkownikiem.
 7. IVR w MyLead! Promuj Sex Telefon oraz Ezoteryke

  Jak chcesz stabilnie zarabiać na sex telefonie, najlepiej przygotować stronę pod usługi IVR + SMS Czat a następnie wybić ją ponad konkurencje. Aby skutecznie zarabiać wystarczy dodawać ogłoszenia towarzyskie na stronach które umożliwiają dodanie ofert o zbliżonej tematyce.
 8. Powrót Content i Video Locker-a na MyLead

  Dodaliśmy nową funkcjonalność do content lockera. Od teraz użytkownik nie musi sam przygotowywać stopki z regulaminem, gdyż jest ona generowana automatycznie. Wystarczy dodać ją w kodzie strony. WAŻNE! Dodanie stopki z naszym regulaminem jest wymagane do prawidłowego działania lockera. Brak wprowadzenia zmiany do poniedziałku (26.06) będzie skutkować dezaktywacją lockera.
 9. W związku ze zbliżającym się w ten weekend wydarzeniem jakim jest Polsat Boxing Night, przypominamy że promocja wydarzeń sportowych do których nie posiada się praw autorskich/licencyjnych jest zabroniona! Jakakolwiek próba promocji będzie skutkować natychmiastową blokadą konta oraz zgromadzonych środków.
 10. Zapraszam do przetestowania sieci MyLead. Mogę dać CI wskazówki w jaki sposób najlepiej wykorzystać ruch na Twojej stronie internetowej.
 11. Po krótkiej nieobecności, do MyLead wracają płatności SMS MO. Płatności dostępne są na wszystkich programach SMS oraz na content lockerze.
 12. MENTORING

  Jak masz pytania dotyczące zarabiania w serwisie MyLead, zapraszam do kontaktu
 13. Powrót Content i Video Locker-a na MyLead

  Po kilkudniowej nieobecności, znów wraca content locker! Dodaliśmy do niego funkcjonalność jaką jest multi weryfikacja. Tak samo jak ostatnim razem, wszystkie content lockery należy przekazać ponownie do weryfikacji. Aby content locker pojawił się u nas do ponownej weryfikacji, należy wprowadzić jakąkolwiek zmianę.
 14. facebook.pl/mylead.polska facebook.pl/mylead.polska
 15. W związku z ogromnym zainteresowaniem "Fidget Spinners" Udostępniliśmy dla Was nowy program konkursowy w którym można je wygrać. Zapraszamy do promocji