Wojo

Elita
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Wojo wygrał w dniu 14 Listopad 2016

Wojo zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

103 Średnio Zaawansowany

1 obserwujący

O Wojo

Kontakt

 • GG
  58626255

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Mylead

Ostatnie wizyty

1435 wyświetleń profilu
 1. Dodaliśmy nową funkcjonalność do content lockera. Od teraz użytkownik nie musi sam przygotowywać stopki z regulaminem, gdyż jest ona generowana automatycznie. Wystarczy dodać ją w kodzie strony. WAŻNE! Dodanie stopki z naszym regulaminem jest wymagane do prawidłowego działania lockera. Brak wprowadzenia zmiany do poniedziałku (26.06) będzie skutkować dezaktywacją lockera.
 2. Dyskusja

  W związku ze zbliżającym się w ten weekend wydarzeniem jakim jest Polsat Boxing Night, przypominamy że promocja wydarzeń sportowych do których nie posiada się praw autorskich/licencyjnych jest zabroniona! Jakakolwiek próba promocji będzie skutkować natychmiastową blokadą konta oraz zgromadzonych środków.
 3. Zapraszam do przetestowania sieci MyLead. Mogę dać CI wskazówki w jaki sposób najlepiej wykorzystać ruch na Twojej stronie internetowej.
 4. Dyskusja

  Po krótkiej nieobecności, do MyLead wracają płatności SMS MO. Płatności dostępne są na wszystkich programach SMS oraz na content lockerze.
 5. Jak masz pytania dotyczące zarabiania w serwisie MyLead, zapraszam do kontaktu
 6. Po kilkudniowej nieobecności, znów wraca content locker! Dodaliśmy do niego funkcjonalność jaką jest multi weryfikacja. Tak samo jak ostatnim razem, wszystkie content lockery należy przekazać ponownie do weryfikacji. Aby content locker pojawił się u nas do ponownej weryfikacji, należy wprowadzić jakąkolwiek zmianę.
 7. Dyskusja

  facebook.pl/mylead.polska facebook.pl/mylead.polska
 8. W związku z ogromnym zainteresowaniem "Fidget Spinners" Udostępniliśmy dla Was nowy program konkursowy w którym można je wygrać. Zapraszamy do promocji
 9. Landing Page jest tylko dodatkowym narzędziem do promocji tak jak w przypadku IVR. Leady są zliczane na podstawie prefiksu przydzielonego dla użytkownika.
 10. Absolutna nowość w MyLead! Od dziś możecie zarabiać na SMS Czat! Jest to funkcjonalność umożliwiająca zarabianie na płatnych rozmowach SMS. Za każdą wysłaną wiadomość podczas korespondencji, wydawca otrzymuje 1 PLN prowizji. Jak to wygląda w praktyce? 1. Wydawca promuje usługę rozmowy o tematyce towarzyskiej lub ezoterycznej. Rozmowa zainteresowanej osoby odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS. 2. Za każdy wysłany SMS wydawca otrzymuje 1 PLN. Jeśli zainteresowany klient wymieni 27 wiadomości, wydawca otrzyma 27 PLN prowizji. 3. Za rozmowę odpowiada zewnętrzne call-center. Jedynym zadaniem wydawcy jest promocja usługi SMS Czat. Jest to idealne dopełnienie, dla wszystkich zarabiających na IVR Użytkownik sam wybiera interesujący go prefix! Dodatkowo uaktualniliśmy nasze Landing Page pod promocję rozmów ezoterycznych i towarzyskich o numery SMS CZAT ____________________________________________ Polub nasz Fanpage i zgarnij nagrody! Reaktywowaliśmy nasz FANPAGE! Zapraszamy do polubienia! Będziemy rozdawać kody na zwiększenie stawki oraz kody doładowujące saldo MyLead ( Kliknij tutaj )
 11. Nie zwalniamy tempa, dlatego w ostatnim czasie udostępniliśmy kolejne programy SMS. 1. http://winpaysafe.pl/ Program konkursowy w którym można wygrać kartę podarunkową PSC o wartości 100 PLN 2. http://your-ebook.pl/ Program pod E-booki który można dowolnie skonfigurować. LP zachęca do pobrania narzędzia do przeglądania i organizowania cyfrowych książek.
 12. Dyskusja

  W związku ze zbliżającym się w ten weekend wydarzeniem jakim jest KSW 39, przypominamy że promocja wydarzeń sportowych do których nie posiada się praw autorskich/licencyjnych jest zabroniona! Jakakolwiek próba promocji będzie skutkować natychmiastową blokadą konta oraz zgromadzonych środków.
 13. Informacji na temat tego co otrzymuje użytkownik końcowy jest wystarczająca ilość. Jak by ktoś przeoczył to poniżej zamieszczam screeny:
 14. Udostępniliśmy dla Was nowy program pod Video. http://4k-player.pl Zachęcamy do promocji, rekordowa konwersja w testach!
 15. Z ogromną radością pragnę Was poinformować że w naszym serwisie powraca Subskrypcja SMS (Premium MT)! Tym razem otrzymujecie aż 4 nowe modele płatności, w tym dwa są z odnowieniami! Pierwsze dwa modele w których prowizja przyznawana jest za rejestracje: MT10 - Prowizja 10 PLN przyznawana jednorazowo po pobraniu środków z konta użytkownika MT6 - Prowizja 6 PLN przyznawana jednorazowo po pobraniu środków z konta użytkownika W kolejnych dwóch modelach rozliczeniowych, poza prowizją za rejestracje, użytkownik otrzymuje prowizję za każde odnowienie subskrypcji: MT3 - Prowizja 3 PLN przyznawana za rejestracje oraz dodatkowo wydawca otrzymuje odnowienia w Poniedziałek i Piątek ok. godziny 9:00 MT2 - Prowizja 2 PLN przyznawana za rejestracje oraz dodatkowo wydawca otrzymuje odnowienia we Wtorek, Czwartek i Sobotę ok. godzina 9:00 Dodatkowo w przyszłym tygodniu pojawi się niespotykana wcześniej w naszym serwisie funkcjonalność, jaką jest multi-weryfikacja! Dzięki temu będziecie mogli ustawić kilka kroków płatności jednocześnie!