Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

PRZEDSTAWIAM WAM PROGRAM PARTNERSKI

7 MINUT TRENING

 

OTO SZCZEGÓŁY

 

 

50% prowizji bezpośredniej

Za każdym razem kiedy polecisz nowego klienta (partnera), on zapłaci niewielką opłatę ($9.97 na miesiąc lub $47.97 na rok), a my zrobimy dwie rzeczy:

  1. Naliczymy Ci dokładnie 50% prowizję.
  2. Umieścimy tę osobę w Twoim holding tanku (poczekalni), skąd będziesz mógł samodzielnie przydzielić jej miejsce w swojej organizacji
50% bonus dopasowany

Gdy polecony przez Ciebie klient znajdujący się już w Twojej organizacji dokona upgrade'u do pozycji resllera oraz sam zacznie promować produkt i odbierać prowizje, ty też zarabiasz. Zapnij pasy i przypatrz się temu ;)

Wyślemy Ci "bonus dopasowany" na kwotę dokładnie stanowiącą 50% zarobku tej osoby.

Oznacza to, że jeśli zarobisz 1000 dolarów i osoba przez Ciebie polecona też zarobi 1000 dolarów, dopiszemy $500 do TWOJEJ wypłaty. Zwiększymy ją o 50%.

Rozumiesz to? Twoja wypłata jest bezpośrednio uzależniona od efektów Twoich działań, ale również od efektów poleconej przez Ciebie osoby… lub OSÓB.

Każdy kolejny klient otwiera przed Tobą ogromne możliwości, ponieważ żadna inna firma nie pozwala Ci tak bardzo korzystać na efektach pracy innych, jak my.

Jeśli zarobisz $1000 to dlatego, że pozyskałeś jakąś grupę klientów korystając z naszego systemu. Ci klienci skorzystają z tego samego systemu i będą mieli szansę zarobić pieniądze również dla siebie. Być może masz już będziesz miał 20, 30, a nawet 100 lub więcej osób w strukturze, których przyprowadziłeś do tej firmy.

Weźmy za przykład kogoś, kto dopiero dołączył. Wyobraźmy sobie, że osoba ta korzysta z naszego systemu dopiero drugi miesiąc. W pierwszym miesiącu korzystając z oferowanych narzędzi i strategii promocyjnych, osoba ta poleciła 10 klientów. Uznalibyśmy ten rezultat za dość typowy dla marketera, zajmującego się tym dorywczo w wolnym czasie. Takie działanie wygenerowałoby zarobek w kwocie $250 (zakładając, że każdy z klientów skorzysta z opcji rocznego promocyjnego abonamentu).

W miesiącu 2, osoba ta powtarza to samo, ale jednocześnie zachęca każdą osobiście pozyskaną w poprzednim miesiącu osobę do takiego samego działania. Do zaangażowania wyłącznie w wolnym czasie i korzystania z naszych szkoleń. Nasza przykładowa osoba ponownie zarobi $250... niezła kwota, ale nie rzucająca na kolana … ale poczekaj chwilkę… jeśli każda z tych 10 osób pozyskanych w miesiącu 1 również poleci swoich 10 klientów na rocznym abonamencie to KAŻDA Z NICH zarobi $250, w sumie jako grupa generując prowizje w ogólnej kwocie $2500. I TUTAJ POJAWIA SIĘ SIŁA DŹWIGNI BIZNESOWEJ… wypłacimy 50% bonus dopasowany naszej przykładowej osobie w wysokości $1250 oprócz jej własnych $250 zarobionych osobiście w miesiącu drugim ($250 x 10 x 50% bonus dopasowany)! Oznacza to 1500 dolarów (ok. 4500 PLN) zarobionych w wolnym czasie dzięki niesamowitemu mechanizmowi pracy… ZESPOŁU LUDZI!

W omawianym przykładzie mamy do czynienia z dochodem $1500 w drugim miesiącu, ale należy pamiętać, że sponsor tej osoby otrzymałby bonus dopasowany w wysokości $750!!! Pozwólmy sobie na jeszcze jeden miesiąc tej symulacji. Gdyby te same 10 osób, pozyskane w pierwszym miesiącu odniosły podobny sukces i zarobiły po $1500 każda… dokładnie, bonus dopasowany dla naszego przykładowego partnera wyniósłby aż $7500 ($1500 x 10 x 50%) co chyba wyraźnie demonstruje siłę naszego planu wynagrodzeń. Tylko w ciągu pierwszych 3 miesięcy początkujący marketer, który podąża za wskazówkami naszego systemu, może zarobić kwotę na przykład $9250 pracując tylko dorywczo, w wolnym czasie! I nie zapomnijmy, że ta wypłata wygeneruje bonus dopasowany w wysokości $4625 dla jego bezpośredniego sponsora!

Nigdy wcześniej ani nigdzie indziej nie widzieliśmy bardziej agresywnego planu wynagrodzeń. Nasi eksperci z zakresu matematyki wytłumaczyli nam, że im większy będzie wzrost, tym mniejszy nasz margines dochodu… ale my nie musimy prowadzić magazynów, wysyłać produktów, ani nawet ponosić wysokich kosztów wynajęcia infrastruktury technologicznej. My jesteśmy właścicielami całej infrastruktury, z której korzystamy, a na dodatek jest ona opłacana z innych źródeł naszego dochodu, więc przetrwamy nawet wtedy, gdy będziemy dosłownie wypłacać cały co do grosza zysk!

Żadna inna okazja biznesowa nie może zaoferować tak wartościowego i potwierdzonego w działaniu produktu połączonego z tak agresywnym planem wynagrodzeń. Najlepszy moment na start jest w tej chwili - nie osiągnęliśmy jeszcze krytycznej masy, po krótej następuje okres ogromnego wzrostu. Możesz na tym skorzystać stając się jednocześnie częścią wielkiego ruchu fitness, który będzie pomagał milionom ludzi!
 

Plan binarny

Gdy bezpośrednio polecona przez Ciebie osoba opłaca swój abonament resellerski ($19.95 na miesiąc) to otrzymujesz dodatkowe prowizje binarne.

Struktura binarna ma dwie linie. Lewą i prawą. Po jakimś czasie, gdy struktura rozwija się, jedna linia zazwyczaj rośnie szybciej i mocniej niż druga i określamy ją mianem "powerleg" lub silna linia (więcej osóB), podczas gdy drugą nazywamy słabszą (mniej ludzi). Za każdym razem gdy masz 4 aktywne osoby w silnej linii oraz 2 aktywne w słabszej, zamknie się cykl. Każdy zamknięty w ten sposób cykl wygeneruje Ci $20 w miesiącu.

Wszystkie Twoje bezpośrednio i pośrednio pozyskane osoby będą umieszczone w Twojej strukturze wraz z możliwym spilloverem, a więc osobami dodawanymi do Twojej organizacji przez osoby z linii górnych nad Twoją pozycją. Otrzymujesz wynagrodzenie z obrotu i w tym przypadku nie ma żadnego limitu głębokości, z jakiej wypłacane jest ci to wynagrodzenie.

W ten sposób na przestrzeni lat Twoja struktura może dojść do poziomu numer 1000… i osoby z tamtych głębokości będą wliczane do Twoich cykli binarnych. To jest marzenie marketingowe w sytuacji, gdy doświdczeni marketerzy w innych firmach lamentowali, że na ich 20-tym poziomie pojawił się mocny lider, a oni nie zarabiali z tego tytułu ani grosza. W naszym planie nigdy Cię to nie spotka. Nawet jeśli ktoś z setnego poziomu zacznie bić wszelkie rekordy skuteczności i pozyskiwania wielu nowych klientów i resellerów, ty nadal będziesz zarabiał!

post-2805-0-23786100-1407252099_thumb.jp

CODZIENNIE ODBYWAJA SIĘ KONFERENCJE NA ŻYWO

PODAJĘ LINK DO DZISIEJSZEJ O 20.30

http://www.7minutewo...php?id=czapla72

 

TUTAJ LINK DO STRONY GLÓWNEJ I REJESTRACJI

http://www.7minpolska.com/?id=czapla72

ZAPRASZAM

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni i trafił do działu "

Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .