Skocz do zawartości

AllIn25 - własny biznes za 100zł


Gość damian.czerwinski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damian.czerwinski

 Witam serdecznie J
 

 

Chciałbym przedstawić wam nowy, polski program partnerski stworzony przez największych liderów marketingu internetowego.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~AllIn25~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Projekt w fazie pre-launch od początku lutego tego roku.
Oficjalnie wystartował 30 kwietnia 2016.

 

Obszar działania cały świat! W tej chwili najwięcej działa w nim Polaków, ale szybkim tempem dołączają i promują inne narodowości. Rozrasta się naprawdę szybko!
 

 

Dlaczego teraz:
Biznes dopiero startuje oficjalnie. Daje nam to możliwość zajęcia jednej z najlepszych pozycji, promocji na Polskę, gdzie dopiero ludzie się o nim dowiadują, oraz na cały świat, gdzie dopiero wchodzi! Pomyślcie, ilu poleconych możecie zdobyć, jak dużą strukturę dzięki temu stworzyć, ile zarobić.

 


Koszt na start:
Tylko 25 USD! W przeliczeniu to około 100zł! Mało, który program daje możliwość dołączenia do niego i zarabiania wysokich kwot w tak świetnie dopracowanym planie marketingowym, za kwotę równą jednemu, skromnemu wyjściu na miasto czy przejechanych 200km w oszczędnym samochodzie! A impreza czy trasa nie zwróci nam się.

 


Czym zajmuje się biznes:
Sprzedażą produktu jak najbardziej na czasie i przyszłościowego. Produktu elektronicznego, motywującego, uczącego finansów i marketingu. Są to e-booki o tematyce biznesowej, marketingowej, pomagające nam w naszej działalności internetowej, pokazujące jak zrobić pieniądz, jak pieniądz ma pracować dla Ciebie, a nie Ty dla niego, pomagającej zdobywać nowych poleconych i budować swój własny biznes online! Są to również szkolenia biznesowe, dające wiedzę przekazywaną przez ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego i tworzenia biznesów, co pozwala zacząć działać, rozwijać się i zarabiać więcej! Produktem jest również chmura.

 

Plan marketingowy, na czym polega praca:

 

Struktura
Kwota startowa 25USD pozwala nam dołączyć do firmy, wejść do struktury, matrycy. Struktura składa się z 7 poziomów. Poziom pierwszy to aż 4 osoby. Kolejne to 4 do potęgi 2, czyli 16,64,itd. Jak wygląda struktura pokazuje zdjęcie. Każdy ma własną taką matrycę i buduje ją. Zdobywamy swoich poleconych, oni ich poleconymi rozbudowują nam dalej matrycę. Dostajemy także tzw. spadochroniarzy, czyli ludzi, których zaproszą do programu liderzy znajdujący się nad nami.

 

9d3c5bc6b50a.jpg

 

Plany, zarobki

 

W firmie jest 10 możliwości zarobków. Opiszę dwa(cztery) najważniejsze, na których skupiamy się najbardziej. Jest to General(Deluxe) bonus, 100% maching general(deluxe) bonus. Oprócz nich występuje m.in. sponsor/ranking bonus, 100% matching ranking/sponsor bonus.
Dlaczego dodaję w nawiasie cztery,deluxe? Ponieważ mamy 2 pakiety(dwie matrycę) general – podstawową i deluxe – premium. Oprócz tego upgrade do kolejnych poziomów matrycy.  

Jak zarabiamy?

Otrzymujemy USD za każdego naszego poleconego, 100% tego co zarobi nasz polecony oraz USD za upgrade spadochroniarzy i poleconych naszych poleconych.

Jakie to kwoty?
Na standardowym poziomie (general) zarabiamy według tabelki. Popatrzcie, ile możemy zarobić nie robiąc nawet nic! Osoby, które chcą się tylko zarejestrować i czekać na zarobek też bardzo dobrze na tym wyjdą. A Ci działający … zarobią dziesiątki tysięcy USD. Poziom delux, do którego wejście kosztuje 250USD (wykupujemy je z zarobionych pieniędzy, lub też z wpłaconych) zarabiamy tak jak w tabeli dla poziomu general tylko, że 10 razy więcej! Pomnóżcie zarobki z tabeli x10. Już na pierwszy poziomie to 80$ za osobę! Później jest tylko więcej! Co najlepsze, do poziomu deluxe spadają wam osoby z poziomu general, które wykupią owy poziom.

 

2e68a73d38ef.jpg

 

Procesory płatnicze

 

                Na tę chwilę jest neteller, w tygodniu dojdzie payza, bitcoin, solid oraz perfect money.

Rejestracja:

 

Rejestrując się do mojego zespołu, masz pełne wsparcie, materiały pomocnicze (tworzymy poradniki, filmy motywacyjne, webinary, szkolenia stacjonarne, itd.), prowadzony na bieżąco FP. Stworzymy z Tobą prezentacje podpisane Twoim imieniem, przekonamy Twojego potencjalnego poleconego, pomożemy w aktywacji, itd. Znajdujemy się w teamie najlepszych liderów, aktualnie działających  w AllIn25.

 

Link do rejestracji: https://allin25.com/register/?ref=damian.czerwinski
 

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam do komentowania, pisania wiadomości i kontaktu.

 

Edytowane przez damian.czerwinski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .