Skocz do zawartości
Rexaar

Bonus powitalny 300 PLN na start

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Toto-Mix zaczyna działalność w sieci. Z tej okazji oferuje nowym graczom bonus na start, czyli do 300zł od pierwszej wpłaty. Warunki promocji jak na dzisiejsze standardy nie są złe. 

Aby otrzymać bonus wejdź na https://totolotek.pl/, zarejestruj się i wpłać depozyt.

Regulamin bonusu startowego
„Bonus na Start do 300 zł”


1. Postanowienia ogólne

1.1. Organizatorem promocji dla Klientów, pod nazwą „Bonus na Start do 300 zł” zwanej dalej Promocją, jest TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Tanecznej 18 B, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000027214, zwana dalej także jako „Organizator” lub „Totolotek”.
1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora. 
1.3. Promocja obowiązuje od dnia 23.10.2013 r. do dnia 31.12.2013 r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.
1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totolotek.pl
1.5. Promocją objęta jest wyłącznie oferta zakładów bukmacherskich Toto-Mix.

2. Warunki korzystania z promocji

2.1. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3. oraz 1.2.
2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy i dotyczy pierwszej wpłaty depozytu na konto internetowe, które umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na stronie internetowej Organizatora.
2.3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie trwania promocji dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych (zwane dalej Konto) na zasadach określonych w „Regulaminie Zakładów Bukmacherskich Toto-Mix Przyjmowanych Przez Sieć Internet” i do czasu zakończenia Promocji dokonały wpłaty depozytu na Konto.
2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.

3. Zasady promocji

3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości 100% pierwszego wpłaconego depozytu na Konto w terminie określonym w pkt. 1.3 oraz 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie. 
3.2. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 20 zł.
3.3. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty pierwszego depozytu przy uwzględnieniu pkt. 3.2, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 300,00 zł.
3.4. Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.
3.5. Minimalny kurs łączny kuponu dla zakładów zawartych z salda bonusowego wynosi 1.75.
3.6. Zakłady zawarte z głównego salda Konta są zaliczane do wymaganego obrotu bez względu na wysokość łącznego kursu kuponu.
3.7. Wygrane uzyskane z zakładów zawartych z salda bonusowego są dopisywane automatycznie do głównego salda konta.
3.8. Kwota przyznanego bonusu może być wykorzystana wyłącznie do zawarcia zakładów na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Kwota przyznanego bonusu nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta.
3.9. Do momentu osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu (pkt 3.3) Klient nie będzie uprawniony do zlecania wypłat środków z głównego salda konta. 
3.10. Promocja kończy się z momentem osiągnięcia przez Klienta wymaganego obrotu i gdy cała kwota salda bonusowego zostanie przeznaczona na zawarcie zakładów.
3.11. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej promocji.
3.12. Udział w promocji nie wymaga złożenia dodatkowego oświadczenia przez Klienta. 
3.13. Zawarcie przez Klienta pierwszego zakładu z salda bonusowego jest równoznaczne z przystąpieniem do promocji i akceptacją warunków niniejszego regulaminu. 
3.14. Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.

4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń

4.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres reklamacje@totolotek.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania
4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą elektroniczną w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia.

5. Postanowienia końcowe

5.1. Wszelkie spory wynikajace z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
5.2. Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin Zakładów Bukmacherskich Toto-Mix Przyjmowanych Przez Sieć Internet obowiązujący u Organizatora.
5.3. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
5.4. Regulamin promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora.
5.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie Organizatora.
5.6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku z Promocją na stronie internetowej Organizatora, mają charakter wyłącznie informacyjny.
Edytowane przez Rexaar
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .